Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kopš februāra Zaļenieku kultūras dzīves vadība uzticēta Inesei Roznerei 1

«Puķu te maz, bet būs!» apņēmīgi pauž Zaļenieku kultūras nama vadītāja Inese Roznere, izrādot savu saimniecību senatnīgā trīs stāvu ēkā, kas pirms četriem gadiem piedzīvojusi pamatīgu remontu, ieguvusi liftu un mājīgas telpas. Te ļaudis tradicionāli spēlē teātri, dzied un balējas, tepat darbojas arī bibliotēka un aptieka, raksta «Zemgales Ziņas».

Pateicoties biedrības «Zaļenieku dzirnas» atbalstam, tapusi rotaļu istaba mazuļiem. Tomēr praktiski un garīgi darāmā kultūras namā vēl daudz, lai šo vietu izveidotu par tādu, kur dvēseli pēc smagas darba dienas kārtīgi atveldzēt. «Bet man taču patīk izaicinājumi,» teic Inese sarunā par iecerēto jaunajā darbavietā.«Es dzīvoju Zaļeniekos. Te spēlēju arī amatierteātrī, ko vada Lūcija Ņefedova. Cilvēki, kurus satieku, mēdz jautāt, ko es tik ilgi esmu gaidījusi, jau sen man vajadzējis būt šajā vietā! Tomēr uzskatu, ka katram jānoiet kādi darba loki, lai atgrieztos pie savas sūtības. Kad mācījos pamatskolā, teicu, ka būšu skolotāja, ārste vai kultūras mana vadītāja. Mamma toreiz strostēja, ka to tik ne. Kultūras nama vadītājiem pēc pasākumiem pudeles vien jāvācot! Tomēr kultūra dzīvē man visu laiku gājusi paralēli. Padsmit gadu nostrādāju Svētes pamatskolā, tad biju sociālā darbiniece, un šos gadus, izņemot pēdējos divus, Svētē esmu organizējusi kultūras dzīvi. Arī teātra studiju izveidoju, top jau trešā izrāde. Svētē līdz šim nav sava kultūras nama – viss koncentrējas skolā. Tā ir pilnīgi cita specifika nekā patlaban Zaļeniekos. Nācu te un domāju – savu mūžu man nav bijusi atbildība par tādām telpām! Un iespējas kādas! Protams, te ir savas tradīcijas – teātris un dziedāšana, bet, domāju, būs interesants izaicinājums ieviest arī ko jaunu,» stāsta I.Roznere.Daudz plašāk lasiet «Zemgales Ziņu» 18.februāra numurā.*Drukātas avīzes saturs pieejams arī portālā zz.lv, ko var atrast sadaļā «Avīze» vai spiežot šeit .*Reģistrējoties portālā, tā konta papildināšana iespējama, spiežot šeit .*Tāpat portālā iespējams abonēt avīzi, par ko sīkāka informācija - šeit .

Pievieno komentāru

Komentāri 1

kādas balles bij Zaļeniekos 25 gadi atpakaļ,no visa rajona jaunieši brauca.Novēlu atgūt veco Zaļenieku kulturas nama slavu !!!

pirms 8 gadiem, 2010.02.19 20:40

Citas ziņas