Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mēnešiem ilgi neaizvāc gružus 1

Rīgas ielas 65.mājas iedzīvotāja Gunta stāsta, ka kopš ielas remonta laikiem, jau vairāk nekā trīs mēnešus, kad veikta jaunas ietves izbūve, mājas teritorijā joprojām bija atrodami strādnieku atstāti betona gabali, zari, lapas un dažādi atkritumi. Pēc «Ziņu» intereses par šo gadījumu gan nekārtības tikušas novērstas.

Kundze stāsta, ka darbu veicēji no SIA «Ceļu būves sabiedrība «Igate»» solījuši nekārtības novērst jau sen.«Nesaprotu, kā nav kauna atstāt visu mājas priekšā? Pat savus pusdienu traukus viņi atstāja tur,» stāsta Gunta. Viņa vairākkārt gājusi runāt ar strādniekiem, kuri atbildējuši: «Mēs sakārtosim!»Kundze vienmēr mājas pagalmu sakopj, arī iepriekšējo gružu kaudzi likvidējusi. Metāla lūžņi kādā naktī savākti, bet krāmi, protams, palikuši.«Es saprotu, ka tos visus ved uz vienu vietu, ne pie katras mājas, bet vajag arī savākt!» sašutusi teic kundze. Kādu laiku, pat bijis tā sabērts, ka nav varēts ne pastam, ne kādam citam gribētājam piebraukt.«Viņi laikam uzskata - ja veca māja, tad neesam cilvēki, un var darīt, kā ienāk prātā,» spriež sieviete.Par nekārtībām viņa uztraucas arī tāpēc, ka, «ja atbrauktu «municipāli», tad mēs būtu vainīgi, jo gruži atrodas mūsu teritorijā. Arī citi cilvēki domās, ka esam nevīžas. Bet, lai kāda mums būtu māja, teritoriju vienmēr sakopjam».«Būtu jau bijis racionālāk, ja šīs mājas iedzīvotāja būtu piezvanījusi mums uz «Igati»,» bilst firmas direktors Arnolds Freimanis. Viņš uzņēmuma vārdā atvainojas par sagādātajām neērtībām un informē, ka gružu «kaudze» ir aizvākta.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

RE KĀ

«Ceļu būves sabiedrība «Igate»» solījuši nekārtības novērst jau sen.

«Būtu jau bijis racionālāk, ja šīs mājas iedzīvotāja būtu piezvanījusi mums uz «Igati»,»
(ha, ha, ha)

pirms 10 gadiem, 2008.01.28 13:36

Citas ziņas