Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ministru kabineta Atzinības raksti – arī jelgavniekiem

Starp māksliniekiem, kultūras un sabiedriskajiem darbiniekiem, dažādu dienestu amatpersonām un uzņēmējiem, kuriem valdība šonedēļ nolēmusi piešķirt atzinības rakstus, ir vairāki ar Jelgavu saistīti cilvēki - «Latraps» izpilddirektors Edgars Ruža, profesore Baiba Rivža, diriģents Normunds Šnē.

Lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvās sabiedrības «Latraps» izpilddirektoram, Latvijas Lauksaimnieku kooperatīvu asociācijas valdes loceklim Edgaram Ružam Ministru kabineta Atzinības raksts piešķirts par nozīmīgu ieguldījumu lauksaimnieku sabiedrības vienotības veicināšanā, popularizējot un ieviešot kooperācijas ideju valstī, informē valdības preses dienests.Latvijas Lauksaimniecības universitātes Ekonomikas fakultātes profesorei Latvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķei ekonomikas doktorei Latvijas Republikas 9.Saeimas deputātei Baibai Rivžai Ministru kabineta Atzinības raksts piešķirts par ilggadēju zinātnisko, pedagoģisko un sabiedrisko darbību. Savukārt diriģentam Normundam Šnē – par augstvērtīgu darbu valsts kamerorķestra Sinfonietta Rīga mākslinieciskajā vadībā, veicinot izcilību un daudzveidību mūzikas nozarē. Atzinības rakstus apbalvotajiem pasniegs attiecīgo nozaru ministri.

Pievieno komentāru

Citas ziņas