Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Neglītā pilsētas vizītkarte (papildināta)

Par bezsaimnieka teritoriju jau vairāk nekā desmit gadu garumā jelgavniece Ozoliņas kundze sauc 4.autobusa galapunktu pie psihoneiroloģiskās slimnīcas «Ģintermuiža».

Pieciešams, viņasprāt, vēl būtu tas, ka pieturvietas sienas nav ilgu laiku pārkrāsotas. Taču par šausmīgu pilsētnieki dēvē autobusa gaidīšanu tur lietainā vai tumšā laikā. Jumtiņa betona salaiduma vietā cauri sūcas ūdens, tāpēc pietura savu funkciju nemaz nepilda. Turklāt ceļa segumā gadu gaitā radušās dziļas dangas asām malām, apkaime piemēslota ar izsmēķiem un citu drazu. Ozoliņas kundze uzsver, ka šajā vietā kaut mirkli uzturēties nākas iedzīvotājiem no visas valsts, jo slimnīcu apmeklē ne tikai jelgavnieki.«Tāda ir mūsu pilsētas vizītkarte!» viņa rosina pilsētas saimniekus vismaz bedres aizdarīt.Savukārt pieturā sastaptais Guntars ir neizpratnē par jaunāko jelgavnieku izpratni par mākslu - ar katru nedēļu dažādi jauni uzpūsti krāsaini ķeburi parādās ne tikai uz ēku sienām, bet arī minētajā pieturiņā.Kā lasāms pašvaldības aģentūras «Pilsētsaimniecība» mājas lapā internetā, pie šā gada nozīmīgākajiem projektiem minēta arī 4. autobusa galapunkta pieturvietas rekonstrukcija. Darbus plānots sākt īstenot vēl gada pirmajā pusē.

Pievieno komentāru

Citas ziņas