Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

No ēdināšanas uz mēbelēm

Mācoties pie darba devēja, Sanita Valaine no ēdināšanas un viesnīcu uzņēmējdarbības speciālistes pārkvalificējās par mēbeļu ražošanas uzņēmuma menedžeri.

«Esmu ļoti pateicīga, ka kolektīvs mani pieņēma, uzklausīja, ja radās kādi jautājumi. Lai gan augstāko izglītību esmu ieguvusi citā jomā, šis darbs man patīk, ir interesanti apgūt daudz jaunu lietu. Priecājos, ka dzīve tā iegriezusies,» pauž Sanita, kurai jau pusgadu ir oficiāls darba līgums ar SIA «Jaundreimaņu mēbeles». Tas noticis, pateicoties Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) īstenotajam projektam «Praktiskā apmācība pie darba devēja», ko līdzfinansē Eiropas Sociālais fonds (ESF), kā arī NVA Jelgavas filiāles darbinieku atbalstam un paša uzņēmuma vajadzībai pēc šāda speciālista, stāsta SIA vadītājs Jānis Gaujers.«Mums vajadzēja cilvēku, kurš ikdienā veic tos pašus pienākumus, ko es, piemēram, paraksta līgumus, tiekas ar klientiem un tā tālāk. Tā sakot - mana labā roka. Pateicoties NVA Jelgavas filiāles ieinteresētībai un pretimnākšanai, piekritām piedalīties šajā projektā un kopumā esam apmierināti. Ir patīkami strādāt ar cilvēku, kuram ir augstākā izglītība. Lai to pavērstu virzienā, kādā dzīve iešūpo, apmācība pie darba devēja tiešām ir nepieciešama,» pārliecināts J.Gaujers, vienlaikus atzīstot, ka projekta oficiālā puse sagādājusi ne mazums raižu un prasījusi lieku laika tērēšanu.«Šī pasākuma ideja ir brīnišķīga, būtu grēks žēloties, bet tai ir arī savi trūkumi - īsta birokrātija! Iespējams, tā nedaudz paretina tos, kuri uz projekta rēķina vēlas negodīgi nopelnīt. Jelgavas filiāle vismaz nāca pretim, lai mēs varētu visu izdarīt saskaņā ar direktīvām un norādījumiem, bet zinu, ka Rīgā bija liela pretstāvēšana, lai pārbaudītu un sadzītu pēdas pēdējai kniepadatai,» pārmet Jānis, neizprotot arī projekta laikā nepieciešamo dienasgrāmatu kārtošanu...Vairāk par šo tēmu lasiet piektdienas, 12.jūnija, «Zemgales Ziņās».

Pievieno komentāru

Citas ziņas