Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nolauztu stabu salabo pavirši

Iebraucamā ceļa malā iepretim mākslinieces Zigrīdas Cīrules privātmājas sētai kāds smagās mašīnas šoferis, neuzmanīgi «stumjoties» atpakaļgaitā, ar kravu aizķēra un nolauza satrunējušu elektrības stabu.

Tuvējo māju saimnieki tūlīt sāka raizēties, jo stabs bija palicis karājamies vados. «Pat pie vismazākās vēja pūsmas stabs šūpojās, cik tur trūktu, un tas iegāztos pāri sētai manā dārzā!» bažas šīs nedēļas sākumā neslēpa Z.Cīrule.Atbraukušie «Latvenergo» darbinieki nolauzto stabu vien uzstutējuši atpakaļ uz tā «celma», un satrunējušais koks turpinājis šūpoties, apdraudot gan iebraucējus dārziņu teritorijā, gan radot iespēju tuvējai Aizupes pamatskolai palikt bez elektrības piegādes.Kā «Ziņām» teic akciju sabiedrības «Latvenergo» Komunikācijas un mārketinga departamenta Ārējās komunikācijas daļas vadītājs Andris Siksnis, akciju sabiedrības «Sadales tīkls» dienvidu reģiona meistari aizņemtības dēļ bojāto stabu uzreiz nav varējuši nomainīt.«Mūsu speciālisti novērtēja, ka tas ir labi nostiprināts vados, tādēļ kā pagaidu risinājumu izvēlējās stabu vienkārši nolikt vietā,» šonedēļ skaidroja A.Siksnis. Viņš solīja, ka līdz maija sākumam darbinieki nolauzto stabu noteikti nomainīs. Taču, kā «Ziņām» piektdien vēstīja Z.Cīrule, «Latvenergo» speciālisti tam piestiprinājuši stutēm līdzīgus kokus, tādējādi stabu padarot mazāk bīstamu. Kaut arī gandarījums ir jau par to vien, dārza mājiņu saimnieki cer arī uz nopietnāku problēmas risinājumu.

Pievieno komentāru

Citas ziņas