Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pagalmos var iebraukt no Uzvaras ielas puses 5

Komentējot jelgavnieka Andreja Lučina bažas par likvidēto mašīnu iebrauktuvi J.Čakstes bulvārī 9a pie viesnīcas, pašvaldības izpilddirektora vietnieks Vilis Ļevčenoks norāda - minēto zemesgabalu SIA «Kulk» privatizējusi likumīgi, bet kvartāla apbūves shēma paredz, ka ar automašīnām tur var iebraukt no Uzvaras ielas puses.

Atsaucoties uz lasītāja vēstuli, V.Ļevčenoks informē, ka SIA «Kulk» izpirka zemesgabalu J.Čakstes bulvārī 9a, pamatojoties uz Valsts un pašvaldību īpašuma privatizācijas un privatizācijas sertifikātu izmantošanas pabeigšanas likuma 7.panta 1.punktu, kas paredz - zemes nomniekam ir pirmpirkuma tiesības, ja uz šā zemesgabala esošās ēkas īpašniekam īpašuma tiesības nostiprinātas Zemesgrāmatā.Izpilddirektora vietnieks arī akcentē, ka «Kulk» nomā teritoriju J.Čakstes bulvārī 9a kopš 2003.gada un, pilnveidojot apkārtējo vidi, rekonstruējis iebraucamo ceļu un pagalmu teritoriju. Firma arī labiekārtojusi apkārtni un ierīkojusi autostāvvietu, kā arī sakārtojusi celiņu pie ēkas blakus viesnīcai J.Čakstes bulvārī 9a. Bulvāra kvartāla apbūves shēmā noteikts, ka autotransporta piebraukšana ir no Uzvaras ielas puses un celiņš pie ēkas J.Čakstes bulvārī 9a paredzēts gājējiem. Taču jelgavnieks A.Lučins uzsver, ka daudzu gadu garumā minētais celiņš, kas ir tikpat plats kā citas māju piebrauktuves, izmantots mašīnu kustībai. Tikai pēc tam, kad teritoriju iekārojusi «Kulk», tur radīti šķēršļi mašīnu īpašniekiem, liedzot viņiem lietot tuvāko celiņu un piespiežot līdz savai mājai braukt pa garu apkārtceļu.V.Ļevčenoks uzsver, ka diemžēl ne visi iedzīvotāji ievērojuši, ka celiņš starp viesnīcu un pirmo daudzdzīvokļu māju nav paredzēts automašīnām.«Pamatojoties uz gājēju sūdzībām, pie celiņa novietotas atbilstošas aizlieguma zīmes pārvietoties ar autotransportu,» skaidro izpilddirektora vietnieks, piebilstot, ka rūpēs par satiksmes kustības un gājēju drošību aizliegts arī autotransporta kreisais pagrieziens no Lielās ielas pie viesnīcas «Jelgava». Šajā krustojumā pirms aizlieguma ieviešanas bija vislielākais avāriju skaits pilsētā.Tādējādi pagaidām spēkratu saimniekiem nākas samierināties, ka tagad kvartālā var tikt tikai pa divām iebrauktuvēm (pie J.Čakstes bulvāra 4. un 6.mājas), bet uz Čakstes bulvāri pa turieni nokļūt vairs nevar. Pa šīm divām iebrauktuvēm, kā ievērojis lasītājs, pašlaik gandrīz nepārtraukti gar mājām kursē mašīnas.Izsakot pateicību iedzīvotajam par priekšlikumiem un interesi pilsētas attīstībā, V.Ļevčenoks aicina turpināt aktīvi izteikt idejas par šīs teritorijas labiekārtošanu. Priekšlikumi jānodod Jelgavas pašvaldības Būvvaldē Lielajā ielā 11.Jāpiebilst, ka pagājušā gada nogalē tika izstrādātas J.Čakstes bulvāra attīstības vīzijas. Ideju skicēs iekļauti priekšlikumi par dzīvojamo iekškvartālu apbūves sasaisti ar J.Čakstes bulvāri un Lielupes attekas Driksas krastmalu. V.Ļevčenoks sola, ka arī šie izstrādātie priekšlikumi tiks ņemti vērā, plānojot minētās teritorijas labiekārtošanu.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Janis

Тротуары , пешеходные дорожки,дворы пешеходам!Автомобили на автостоянки,в гаражи,на улицы и т.д.Пора прекратить отравлять автомобилями окружающую среду.

pirms 9 gadiem, 2009.02.20 15:24

MJ

:))))) «Pamatojoties uz gājēju sūdzībām, pie celiņa novietotas atbilstošas aizlieguma zīmes pārvietoties ar autotransportu,» skaidro izpilddirektora vietnieks. Nu tjipa kā padomju laikos: Po prosbe trudjašihsja! :DDD

pirms 9 gadiem, 2009.02.20 13:51

jelg

Labāk lai brauc mašīnas gar maniem logiem nekā katras brīvdienas bļauj tie dzērāji no "Kulk pirts". Viss sētas zāliens ir izbraukāts, mašīnām nav kur palikt.Drīz varēs novietot uz tā sporta laukuma sētā.

pirms 9 gadiem, 2009.02.20 13:27

Izpilddirektora vietnieks arī akcentē, ka «Kulk» nomā teritoriju J.Čakstes bulvārī 9a kopš 2003.gada un, pilnveidojot apkārtējo vidi, rekonstruējis iebraucamo ceļu un pagalmu teritoriju.

HA, njeema un aizlaapija dalju bedres pagaashgad. peec dazhiem meeneshiem aizlaapiitaas bedres atkal vaļā.

pirms 9 gadiem, 2009.02.20 11:48

Citas ziņas