Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Par kārtību atbildīgi tirgotāji

Pensionāre Gaļina Ivanova no Lielās ielas 32 «Ziņām» jautā, vai ielu tirdziņos drīkst pārdot visu gluži kā Jelgavas tirgū vai arī ir kādi ierobežojumi. Kundze arī teic, ka zem galdiem bieži vien tiekot atstātas kastes ar atkritumiem. «Kam tās jānovāc - pašiem tirgotājiem vai sētniekiem?» jautā Gaļina.

Kā skaidro Jelgavas pašvaldības preses sekretāre Līga Klismeta, ar ielu tirdzniecības koordinēšanu un apsaimniekošanu nodarbojas aģentūra «Pilsētsaimniecība».Pašvaldības nodeva par vienu tirdzniecības vietu dienā, realizējot pašaudzētus dārzeņus, ogas, augļus, savvaļas augus, sēnes un riekstus, ir lats, ja tirgo pašaudzētas puķes - 50 santīmi, savukārt, pārdodot iepirktus ziedus, dienā jāšķiras no trim latiem. «Aģentūras «Pilsētsaimniecība» darbinieks katru dienu apbraukā tirdzniecības vietas un iekasē nodevas, pretī izsniedzot kvīti, kas arī ir tirgošanas atļauja,» vēsta L.Klismeta.Par kārtību tirdzniecības vietās atbildīgi pārdevēji - viņiem nav atļauts pēc tirgošanās beigām atstāt taru un atkritumus. Savukārt tirdzniecības vietas sakopj sētnieki. Ielu tirdzniecības vietas Jelgavā:Pasta ielā (aiz veikala «Kanclers»)Lielajā ielā (aiz Pils Zaļās aptiekas)Satiksmes ielā (pie pasta nodaļas)Jēkaba ielas sākumā

Pievieno komentāru

Citas ziņas