Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Par pensijas piegādi nav jāmaksā 3

Mirdzai Kalniņai no Kārļa ielas 14 Jelgavā šomēnes nācies piedzīvot ko nebijušu 25 gadu laikā, kopš viņa saņem pensiju. Kā stāsta kundze, pensijas dienā atnākusī pastniece paziņojusi, ka par naudas piegādi jāsamaksā 50 santīmi.

Pensionāre «Ziņām» apgalvo, ka prasīto naudu iedevusi, bet vēlāk atbildīgajā Jelgavas 7.pasta nodaļā noskaidrojusi - tādai pastnieces prasībai nav bijis pamatojuma.Kā komentē Latvijas Pasta Sabiedrisko attiecību daļas vadītāja Inese Kreicberga, pensiju piegāde iedzīvotājiem joprojām ir bezmaksas pakalpojums, par kuru klientam nav jāveic atsevišķs maksājums pastniekam, kurš naudu atnes.«Uzņēmuma vārdā atvainojos klientei par notikušo pārpratumu un nav šaubu, ka turpmāk kundze pensiju, kā arī citus Latvijas Pasta pakalpojumus saņems bez starpgadījumiem,» teic I.Kreicberga.Jelgavas 7.pasta nodaļas pastniecei, kura M.Kalniņas kundzei izsniegusi pensiju, izteikts aizrādījums, un viņa klientei atdevusi saņemtos 0,42 latus. Kā noskaidrots Latvijas Pasta veiktajā iekšējā izmeklēšanā, pensionāre pastniecei iedevusi mazāku summu, nekā viņa norādīja sūdzībā «Ziņām». Pēc pasta darbinieku teiktā, pensijas vecuma ļaudis naudas izmaksas dienās nereti pacienā pastnieku ar kādu kārumu vai citu simbolisku velti. Latvijas Pasta versija ir, ka kundze pati piedāvājusi santīmus.Iepriekš minētā pastniece nekad neesot pieņēmusi klientu piedāvāto naudu par sniegtajiem pasta pakalpojumiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

lasitais

Pasi pensionieri dod naudu nevienu nevar piespiest ar varu..un spriest par to kas notiek no malas ir baigi viegli...jus nezinat kas tur bija isteniba jo nebijat klat un tadel nevar ta spriest.!!!!!!

pirms 10 gadiem, 2008.05.17 11:13

pensiomārs

Ja jau iepriekš pensionāre naudu nav devusi,tad acīmredzams, ka pastniece to ir prasījusi,te nav divu domu.
Lai pasts labāk nolasa derbiniekiem instruktāžu parklientu apkalpošanu,tad neradīsies šādi starpgadījumi!

pirms 10 gadiem, 2008.05.16 10:19

UPS

7. pasta nodaļā valda īsts bardaks. Gan ar preses piegādi, gan ar visu parēju.

pirms 10 gadiem, 2008.05.16 09:09

Citas ziņas