Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pastnieks pensiju aiznes citur 5

Kāds Jelgavas pasta darbinieks, kas pakalpojumus sniedz arī Mežciema iedzīvotājiem, neuzmanīgi veicot darba pienākumus, 13.maijā pensiju piegādājis nevis mežciemietei, bet gan tādā pašā adresē dzīvojošai Jelgavas iedzīvotājai.

Viršu ielas 19 Mežciemā iedzīvotāja Marija Šugailova, kā ierasts, 13.maijā gaidīja ierodamies pastnieku, kas ik mēnesi šajā datumā piegādā pensiju. Taču šoreiz Latvijas Pasta darbinieku tā arī nesagaidīja. Līdz pat piektdienai viņa katru dienu zvanīja Jelgavas pasta nodaļas, kas apkalpo arī Mežciemu, vadībai, bet tur ikreiz tika atteikts, ka pensija jau izmaksāta, turklāt laikus.Kā noskaidroja «Ziņas», klientes M.Šugailovas adresi Viršu ielā 19 Mežciemā (Jaunsvirlaukas pagastā) apkalpo pasta centra «Jelgava» pastnieks. Viņš strādā arī Jelgavas centrā. Savukārt gan pilsētā, gan Mežciemā ir divas vienādas adreses - Viršu iela 19.Kā izrādās, pastnieka neuzmanības dēļ M.Šugailovas pensija tika piegādāta Viršu ielā 19 Jelgavā. Šajā adresē arī dzīvojot pensionāre, kura naudu ir pieņēmusi, notikušo komentē Latvijas Pasta Sabiedrisko attiecību daļas vadītāja Inese Kreicberga. Piektdien pārpratums konstatēts un atrisināts, pastnieks pensiju īstajai klientei piegādājis mājās.«Pasta centra «Jelgava» un visa uzņēmuma vārdā atvainojos klientei vēlreiz par radušos pārpratumu,» saka I.Kreicberga. Paviršajam pastniekam izteikts nopietns aizrādījums par neuzmanīgu darba pienākumu veikšanu.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

ir jau pieriebies tas pasts

varbūt ir jādara tā, lai uz pastu nav jāiet. Rēķinus maksāt internetā, sūtam e-pastā vai mob. tālr. apsveikumus un vēstules. Vecākiem, lai pensiju pārskaita uz banku, kura nekad nebūs saistīta ar pastu. Presi sūtam ZZ redakcijā, bet žunālus pērkam kioskos vai veikalos.
Tad būs garantija, ka visu dabūsim Iespējams, ka mazliet pārmaksāsi.

pirms 10 gadiem, 2008.06.14 10:23

pieredzējusī

Zinot to, kā šis pasts (ne)piegādā pasūtīto presi, taisni jābrīnās, ka ši pensionāre beigu beigās tomēr saņēma savu pensiju.

pirms 10 gadiem, 2008.05.19 09:22

bebrene

ES
sen novecojusi,nodrāzta frāze.
Pensionārei no Mežciema gluži vienalga kļūdās vai nekļūdās.Viņai jāsaņem tas,kas pienākas pēc visiem rakstiem,ko ir izveidojusi šī valsts-viņas gadījumā pensija.
Un vēl kas-ja pensija būtu samērīgi liela,tik liela ar kuru var iztikt un vēl drusku pāri paliek,tad jau var pagaidīt to nedēļu,kamēr
pastnieks pēc labi nodzertām brīvdienām nāk pie sajēgas un pensiju piegādā adresātam.
Ir bijušas darīšanas ar pasta nedarbu un ļoti labi atceros kā priekšnieki runā ar klientiem un varu pat iedomāties kā viņa sprēgāja tajos brīžos,kad pensionāre zvanīja par savu nesaņemto pensiju!

pirms 10 gadiem, 2008.05.19 09:18

XC

Labi ,ka nav pastnieku, kas vienlaicīgi apkalpo Rīgu un Jelgavu...

pirms 10 gadiem, 2008.05.18 01:10

Citas ziņas