Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Piedzīvot īsto svētku prieku

Jelgavnieki Marita un Zigurds Caunes kopā ar meitām Esteri un Elizabeti un dēliņu Emanuelu Ziemassvētkus pavada pielūgsmē un pateicībā par ģimeni un izglābtu dzīvi, par ko saistībā ar reālajā dzīvē piedzīvotiem Ziemassvētku brīnumiem aprakstīts «Zemgales Ziņās».

Vairāk par mīlestību uz mākslu un mūziku visu ģimeni vieno sirds ticība uz svētku centrālo tēlu – Kristu, kurš ir vienmēr klātesošs katrā Caunu dzīves solī. «Vajag tikai sekot un ievērot Viņa principus, ko Dievs nolicis mums pašiem par labu,» pārliecināts tētis.Tomēr līdz šai atziņai Zigurda ceļš bijis ērkšķu pilns, un bez tās, visticamāk, nebūtu ne viņa paša, ne ģimenes. «Ziemassvētkiem manā dzīvē bijušas daudzas nozīmes. Vispirms jau kā bērnam bija prieks saņemt dāvanas. Kad paaugos – kārtējais iemesls, lai atkal iedzertu. Man dzīvē bija ārkārtīgi grūts posms, kad kļuvu atkarīgs no alkohola. Nonācu līdz brīdim, kad nekā vairs nebija – vien kaila dzīvība. Mitinājos «pritonam» līdzīgā dzīvoklī. Tas bija stāvoklis, no kura varēju arī neatgriezties,» 14 gadu senus notikumus atceras Z.Caune.«Tikai pēc ienākšanas draudzē un kristībām apzinājos, ka manā dzīvē pienākuši pirmie Ziemassvētki ar to patieso nozīmi. Tas ir Kristus, kurš mani reāli izglābis un dziedinājis no alkohola, kas nu kļuvis pilnīgi vienaldzīgs, kā arī vienā dienā atbrīvojis no smēķēšanas, ar ko gadiem biju cīnījies,» uzskata Zigurds.Arī par ģimenes tapšanu Caunēm ir Ziemassvētku stāsts. «Kaut gan draudzē biju kādu laiku, apzinājos savu stāvokli un domāju, ka neesmu pat cienīgs Maritai tuvoties – viņa draudzē bija pavadījusi visu mūžu, stāvēja kora priekšā. Drosmi saņēmos tikai pēc kristībām. Maritu uzrunāju tieši 24.decembra vakarā, un pēc gada apprecējāmies. Arī tāpēc Ziemassvētku laiks mūsu ģimenē ir īpašs,» stāsta Zigurds.Plašāk lasiet «Zemgales Ziņu» 23.decembra numurā.*Drukātas avīzes saturs pieejams arī portālā zz.lv, ko var atrast sadaļā «Avīze» vai spiežot šeit .*Reģistrējoties portālā, tā konta papildināšana iespējama, spiežot šeit .*Tāpat portālā iespējams abonēt avīzi, par ko sīkāka informācija - šeit .

Pievieno komentāru

Citas ziņas