Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Putnu dienas» sākas ar fotokonkursu

Latvijas Dabas muzejs aicina interesentus gatavoties 2008.gada «Putnu dienām», kas šogad sākušās ar muzeja speciālistu izsludināto fotokonkursu «Mans putns». Pieteikumus var iesūtīt līdz 16.martam.

Konkursā dabas pētnieki un draugi, kuri mēdz doties dabā ar kameru, bet nav profesionāli fotogrāfi, aicināti parādīt sevis ieraudzītu un nofiksētu putnu dabā. Panākumus vērtēs Latvijas Dabas muzeja speciālisti un profesionāli fotogrāfi. Labākie darbi aprīļa sākumā būs aplūkojami izstādē «Mans putns». Tiks vērtēts darba sarežģītības līmenis (mākslinieciskais izpildījums, bildētā objekta unikalitāte) un nosaukuma oriģinalitāte.Ar oriģinālfotogrāfijām, kas atbilst konkursa nolikumam, var piedalīties ikviens interesents, iesniedzot ne vairāk kā trīs bildes 20 reiz 30 formātā.Fotogrāfijas vērtēs četrās vecuma grupās - bērni (līdz 14 gadiem), jaunieši (no 15 līdz 20 gadiem), pieaugušie (vecāki par 20 gadiem) un seniori (virs 50 gadiem). Darbiem jāpopularizē sabiedrības izpratne par putnu daudzveidību, aizsardzību un sugu unikalitāti. Putnu dienas Latvijas Dabas muzejā notiek kopš 1954.gada.

Pievieno komentāru

Citas ziņas