Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sapnis kļuva par īstenību...

«Ja kaut ko ļoti vēlas, noteikti var sasniegt. Jo mērķtiecīgāk darbojas, jo ātrāk sagaidāms rezultāts,» pārliecināts Edgars Rupeiks - puisis, kurš savas jaunības maksimālismā paspējis studēt gan Latvijā, gan Norvēģijā un Jaunzēlandē, nodibinājis uzņēmumu un patlaban ar savām zināšanām palīdz cilvēkiem iekļauties darba tirgū, kā arī jelgavniekiem vada norvēģu valodas nodarbības.

Jelgavā Edgars «aizķēries» tāpēc, ka šeit pasniedz norvēģu valodu. Lai gan ir ekonomiskā krīze, cilvēkiem esot interese par ziemeļvalstu valodām un skaisto Norvēģiju. Līdztekus mācību stundām viņš palīdz cilvēkiem iekārtoties darbā ārzemēs, kas patlaban daudziem ir pat izdzīvošanas jautājums.Studējot Liepājā, Edgars uzdrošinājās pieteikties domes izsludinātajā konkursā par tūrisma iespējām vēju pilsētā un uzvarēja, tādējādi gūstot iespēju studēt Stavangeres Viesnīcu un tūrisma augstskolā Norvēģijā.«Tā kā pusotra gada laikā jau spēju labi saprasties norvēģu valodā, arī sekmes augstskolā bija ļoti labas, mācību iestāde piedāvāja turpināt studijas maģistrantūrā, bet līdz tam izvēlēties apmaiņas programmu vienā no piecām pasaules atzītākajām augstskolām, tajā skaitā Oksfordas (Anglijā), Kornela (ASV), Otago (Jaunzēlandē) vai citās,» stāsta Edgars un piebilst - «ja mesties avantūrā, tad uz pilnu klapi», un izvēlējās Jaunzēlandi...Plašāk par Edgara iespaidiem par dažādu valstu iedzīvotāju mentalitāti lasiet ceturtdienas, 12.februāra, «Zemgales Ziņās».

Pievieno komentāru

Citas ziņas