Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Saprasties mīlestības valodā 1

Saprasties no pusvārda, cienīt un respektēt vienam otru - tie ir sudrabpāra Indras un Jura Zemzaru kopdzīves stūrakmeņi.

Nav noslēpums, ka tikai retais pāris arī pēc kāzām spēj saglabāt tās pašas brīnišķīgās izjūtas, kādas piedzīvojuši iemīlēšanās laikā. Nereti tuvi mīlētāji, gadiem ejot, kļūst par naidniekiem, bet viņu laulība - par kaujas lauku. Taču Indra un Juris arī pēc 25 laulības gadiem savās sirdīs spējuši saglabāt mīlestību un izbaudīt otrās jaunības elpu. Viņi ir šā gada pirmais sudrabpāris Jelgavas pilsētas Dzimtsarakstu nodaļā, kuriem janvārī pārsteiguma svētkus bija sarūpējuši vecāki un bērni. 1984.gadā, kad Juris savu mīļoto bija bildinājis un noteikts kāzu datums, Jelgavā sparīgi sākās iespaidīgā laulības nama būvniecība. Pāris nodomājis: varbūt pagaidīt, kad to uzcels? Bet, tā kā Indrai tikko bija pieteicies dēliņš, abi tomēr nolēma kāzas neatlikt, un, vai tad vietai un laikam ir nozīme, ja sirds skaļi kliedz, smej Juris. Indra ar Juri ilgus gadus mācījušies Jelgavas 2.vidusskolas paralēlklasē, bet vidusskolā bijuši pat klasesbiedri. Lai arī simpātijas vienam pret otru bijušas, mīlas dzirkstelīte tā arī neaizšķīlās. Pēc izlaiduma katrs gājis savu ceļu - puisis iestājies Lauksaimniecības akadēmijā un studējis par veterinārārstu, bet Indra Latvijas Universitātē «fizmatos» apguvusi matemātiķa programmētāja specialitāti. «Draugi jau mums bija vieni, un kopīgos pasākumos satikāmies. Neesot ikdienā kopā, «klikšķis» arī iestājās. Šķiet, es Jurim piezvanīju un uzaicināju viņu uz Oktobra revolūcijas gadadienas svinībām pilsētā. Toreiz bijām 2.kursa studenti, un tad arī viss sākās pa īstam,» smaida Indras kundze. Šodien viņi priecājas un no sirds lepojas ar saviem trim bērniem - Artūru, Aiju un Ievu, kuri dzīvo skaistajā iemīlēšanās laikā un ir studenti, gluži kā viņu vecāki pirms 25 gadiem...Pilnā apjomā rakstu lasiet sestdienas, 14.februāra, «Zemgales Ziņās».

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Citas ziņas