Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Siāra Vīgante: Vārds mani ir veidojis 5

Pirms mācību gada sākuma 4.vidusskolā Siārai Vīgantei turpinās ikdiena «Jundā» – gan mazo bērnu pulciņā, gan ar līnijdejotājām, taču faktu, ka 1993.gadā viņa ieguva Zemgales Zeltenes titulu, nesen atmiņā atsauca sakritība, ka skolēnu dziesmu svētkos Zemgales pūtēju orķestru kopējais defilē uznāciens, kura horeogrāfe bija Siāra, notika, skanot Agra Celma skaņdarbam «Nerātnā zeltene», raksta «Zemgales Ziņas».

«Celms smējās, ka to skaņdarbu esot man uzrakstījis,» uzjautrinās Siāra. «Gadās būt nerātnai, kaut arī reti, biežāk esmu rāma un mierīga. Bet man patīk būt nerātnai.» Atceroties nu jau pagātnē aizgājušo konkursu «Zemgales Zeltene», kura idejas autors un iedvesmotājs bija žurnālists un režisors Guntis Krūmiņš, tagadējā divu bērnu māmiņa pauž, ka izjūt tā trūkumu. «Tas tomēr nebija skaistumkonkurss, tajā meitenes apliecināja savu talantu un prasmes,» atceras Siāra, priecādamās, ka zelteņu konkursi notika sirsnīgā un mājīgā atmosfērā, bez «princešu parādes» imitēšanas.Saistībā ar līnijdejām septembra vidū Siārai jābrauc uz Skotiju uz sacensībām, kur būs viens no starptautisko sacensību posmiem. Tomēr svarīgāka ir pati deja. «Kad cilvēks ir laimīgs, viņš dejo. Jādejo arī tad, kad cilvēks kļūst dusmīgs. Man dejošana ļoti palīdz, noņem stresu. Gadās grūtāki soļi, kas izpildāmi uz vietas, tad ir jauki tos mācīties, pat virtuvē traukus mazgājot. Tie, kas dejo, mazāk slimo,» uzskata Siāra un, tēlojot nospļaušanos trīs reizes, secina, ka tiešām ļoti sen neesot slimojusi.«Es cenšos domāt, ka ir labi, un patiesībā man tiešām ir labi. Nepatīkamo cenšos nelaist klāt. Pieļauju, ka domām ir spēja materializēties. Varbūt ne uzreiz, bet tas notiek pēc kāda laika,» secina Siāra, kuras vārds, izrādās, arī ir saistīts ar dejošanu un viņas dzīvi.Plašāk lasiet «Zemgales Ziņu» 14.augusta numurā.*Drukātas avīzes saturs pieejams arī portālā zz.lv, ko var atrast sadaļā «Avīze» vai spiežot šeit .*Reģistrējoties portālā, tā konta papildināšana iespējama, spiežot šeit .*Tāpat portālā iespējams abonēt avīzi, par ko sīkāka informācija - šeit .

Pievieno komentāru

Komentāri 5

smaidins

Nu nav jau māksla patiekt ko negatīvu..māksla ir paslavēt kādu!
un nesaprotu, kāds sakars Siārai ar politiskajiem procesiem, ka tiek piesaukts I.Jakoveļa vārds! Dīvaini!

pirms 8 gadiem, 2010.08.19 14:56

velniņš

neredzu vārdā neko stulbu. ļoti skaists vārds tā pat kā vārda īpašniece.
laikam pašam vārds stulbs vai arī pats stulbs.

pirms 8 gadiem, 2010.08.16 22:05

Jurka

Tiešām gribētos dzirdēt biedra Jakoveļa viedokli, kurš parasti ir pārdomāts un izsmeļošs!

pirms 8 gadiem, 2010.08.16 09:39

Baltaisdainis

STULBS VĀRDS...kādas ir jūsu domas šai lietā biedri Jakovel?

pirms 8 gadiem, 2010.08.15 14:11

Citas ziņas