Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sūdzas par kanalizācijas smārdu 1

Hildas kundze no Atmodas ielas 98.mājas jautā, kādēļ SIA «Jelgavas Nekustamā īpašuma pārvalde» (NĪP) nenovērš nekārtības, kas kopš decembra vidus notiekot viņu mājas pagrabā.

Sieviete domā, ka radusies kāda kanalizācijas problēma, applūdis pagrabs, bet lietas labā nekas netiekot darīts. Atbraukusi NĪP darbiniece, vien krievu valodā noteikusi: «Buģet! Buģet!»Bet nekas tā arī neesot uzlabojies. Kā vēl ceturtdien pārliecinājās «Ziņas», minētajā mājā smird ne tikai ēkas pirmais stāvs, smaku var just jau arī otrā un citu stāvu dzīvokļos.«Svētkos bija kauns no ciemiņiem, kas atbraukuši no Ventspils un Rīgas, viņi bija izbrīnīti, ka apsaimniekotājs nevar novērst tādu problēmu vēl vecajā gadā,» sašutusi Hildas kundze. Taču NĪP valdes loceklis Juris Vidžis uzsver, ka izsaukums avārijas dienestā saņemts 27.decembra pulksten 10.«Tas gan ir pagājušajā gadā, bet ne pirms pusmēneša,» viņš norāda un piebilst - problēmu pieteikuši nevis mājas iedzīvotāji, bet gan NĪP darbiniece.Runājot par kanalizācijas sistēmas avārijas iemesliem, J.Vidžis akcentē, ka aizsērējums rodas tādēļ, ka mājas iedzīvotāji to nepareizi ekspluatē.Avārijas situācija esot lokalizēta jau tajā pašā dienā (27.decembrī), kad ap pulksten 11 guļvads bijis iztīrīts. Taču neesot iespējams vienā dienā likvidēt kanalizācijas aizsērējuma sekas - smaku.Uz «Ziņu» jautājumu, vai NĪP speciālisti ar māju iedzīvotājiem tiešām runā krievu valodā, J.Vidžis atbild: «Mūsu darbinieki komunicē ar klientiem - dzīvokļu īpašniekiem - tādā valodā, kādā tie uzrunā mūs.»

Pievieno komentāru

Komentāri 1

AN

TIEŠI TĀDA PAT SITUĀCIJA ARĪ IR ASTERU IELĀ 14,KUR NETIKAI KANALIZĀCIJAS SMĀRDS DZĪVOKĻOS,BET ARĪ UDENS NO UDENSVADA SMIRD PĒC SAPUVUŠĀM OLĀM.MĀJAS IEDZĪVOTĀJIEM JAU IR TEICIENS:GRIBI VEMT,PAOD ŪDENI NO KRĀNA.NĪP KĀ VIENMĒR NELIEKAS NE ZINIS.NE MĀJA,BET PUBLISKĀ TUALETE.

pirms 10 gadiem, 2008.01.15 12:53

Citas ziņas