Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sūdzas par netīrību JAP autobusos 9

Kāda pilsētniece ziņo, ka 10.jūnija rītā pulksten 6.35 no Jelgavas devusies uz Rīgu ar lielas ietilpības Jelgavas Autobusu parka (JAP) autobusu, kas bijis ļoti pieputējis, un viņa nosmērējusi savu gaišās krāsas apģērbu.

«Vai autobusos sēdekļus nekad netīra?» viņa jautā un piebilst, ka sevišķi siltajā laikā daudz cilvēku valkā gaišu apģērbu, uz kura putekļi tūlīt redzami. Viņa ievērojusi, ka reizēm arī pilsētas maršrutu autobusos sēdekļi esot ļoti netīri. JAP komercdirektore Viktorija Ļubļinska, pirms precīzas apstākļu noskaidrošanas paužot sākotnējo viedokli, skaidro - sausā laikā uzturēt tīrus autobusu salonus varot vien īstu brīdi. Viņa atklāj, ka daļa JAP transporta līdzekļu stāvlaukuma ir asfaltēta, bet apmēram puse seguma klāta šķembām. Tādējādi, pēc V.Ļubļinskas sacītā, kaut arī šoferis vakarā autobusu iztīra, līdz rītam tas jau esot pilns putekļu.Tā kā minētā autobusa vadītājam un JAP dežurantam pēc darbdienas nākamās vairākas ir brīvdienas, uzņēmuma komercdirektore teicās saņemt šo darbinieku paskaidrojumus jau tuvākajā laikā.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

..

7.15 no Elejas ir JAP reiss. nezinu, kā citiem, bet man Migar šoferīši vienmēr dod biļetes, un ja aizmirstu paņemt, tad pasauc atpakaļ, lai paņemu, neesmu redzējusi, ka kāds no viņiem nedotu biļetes..

pirms 10 gadiem, 2008.06.17 15:22

brucis

Jā par biļetēm tiesa,ja tu gaidi lai iedod ,tad ar nelielu pauzīti it kā nez ko gribētu.Vai tie skaitītāji te ko līdz ir apšaubāmi,beigās salīdzina ar šoferu izdotām bi\letēm un beigta balle.Tā rodas nerentablie autobusi.Labi,ka ir laukums ar putekļiem,vismaz ir uz ko norakstīt.

pirms 10 gadiem, 2008.06.17 13:47

Linda

Piekrītu klačai. :D
Pat mani laiciņu atpakaļ sāka apmētāt ar rupjiem vārdiem "foršais" šoferītis. Tikai tāpēc, ka ar bērnu ratiem nebiju piebraukusi tuvāk autobusam, lai tiktu viņā iekšā. Es taču nevaru visiem cilvēkiem ar ratiem cauri berzēties pa galvu, pa kaklu. Grūti piebraukt 2 metrus tuvāk.
Un autobusu tīrība mani tiešām dažreiz šokē! Kaut kā neticās, ka vakarā, pēc darba, šoferi tos krēslus berž, melnu muti slaukot. Domāju, ka tie putekļi tur ir jau no entajiem gadiem! Ārprāts...

pirms 10 gadiem, 2008.06.17 11:59

klača

Soferi savā uzpūtība tik rullē,agrāk šoferis sarunājās ar pasažieriem aicinot nedrūzmēties priekšpusē,sarindoties uz aizmuguri,palaist vecākus cilvēkus,nelikt bagāžu uz sēdekļiem att..Tagad sēž tāds pūslis kuram jāpieprasa biļete un galvanais no visa spēka jāturās,jo nevar zināt kurā brīdī vari atrasties uz grīdas.

pirms 10 gadiem, 2008.06.17 09:15

To braucējs

Nezinātāj, tas ir JAP reiss 7.15 no Elejas!

pirms 10 gadiem, 2008.06.16 16:44

braucējs

Jā, nu autobusi Jelgavas rajonā un pilsētā ir ļoti netīri. piedevām šoferi vēl biļetes nedod9 te runa par ārpilsētas maršrutiem) , un šodien lasu par NERENTABLU reisu slēgšanu.Protams, ja no Elejas līdz Jelgavai plkst 7.15 ( apkalpo MIGAR)pasažieru ir pilns autobuss, bet biļetes iedod pašiem nekaunīgākajiem 3 pasažieriem , kuri paprasa biļetes, nu tad reiss tiešām ir "nerentabls", bet kā jau parasti cietīs cilvēki. Kaut gan paši cilvēki arī vainīgi- iekāpj un aiziet, biļetes nepieprasot.bēdīgi...

pirms 10 gadiem, 2008.06.16 15:42

Civēki arī vainojami. Brauc no darba un sēžas uz krēsliem ar eļļainām un ļoti netīrām drēbēm. Protams, ka pēc tam tur nav iespējams sēdēt gaišās drēbēs.

pirms 10 gadiem, 2008.06.16 15:40

ezītis

Jā, no tā ka uz viņu laukuma šķembas arī rodas tie putekļi un diegu gali uz krēsliem. Paskatieties pilsētas autobusos, tie nav smilšu putekļi, bet bezmaz kā no pagultes. Tak vienreiz iztīriet un neatrakstieties ar muļķībām.

pirms 10 gadiem, 2008.06.16 14:26

cinis

JAP jaunākais autoparks Latvijā- JAP locekļa teiktā. Es staigāju raibās drēbēs, viens raibums vairāk vai mazāk lomu vairs nespēlē.

pirms 10 gadiem, 2008.06.16 14:13

Citas ziņas