Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sūdzas par strādnieku rupjībām 6

Brīvības bulvārī vēl turpinās rekonstrukcijas darbi, un pašlaik māju pagalmu iebraucamajos ceļos tiek klāta asfalta kārta. Kamēr iebrauktuvi asfaltē, no daudzdzīvokļu nama Brīvības bulvārī 28 varēja izkļūt pa otru ceļu, taču otrdienas pēcpusdienā iedzīvotājiem tas bija liegts.

Kā «Ziņām» sūdzējās kāda jelgavniece, kura otrdien ap pulksten 15 gribēja tikt laukā no Brīvības bulvāra 28.mājas pagalma, viņai un vēl vismaz četriem daudzdzīvokļu nama iedzīvotājiem pusstundu nācies gaidīt, kamēr no tā varēs izkļūt.Bulvāra puses iebrauktuvei saskaņā ar rekonstrukcijas darbu plānu klāta asfalta kārta, bet otru bija nobloķējusi SIA «Jelgavas ūdens» tehnika. Pašvaldības aģentūras «Pilsētsaimniecība» direktors Andrejs Baļčūns apliecina, ka Brīvības bulvārī norit plānoti būvdarbi, to skaitā tiek asfaltētas iebrauktuves. Pie otra pagalma ceļa, pa kuru arī ispējams izkļūt, pēcpusdienā notikusi ūdensvada avārija, un SIA «Jelgavas ūdens» steidzami organizējis tās novēršanas darbus.«Tā muca pusstundu neko nedarīja! Vīriem lūdzu, lai pabrauc nost, bet viņi rupjiem vārdiem atbildēja, ka izkļūt varu arī pa otru ceļu. Taču tur tieši tobrīd asfaltēja,» saka sieviete, kura nav mierā ar uzņēmuma darbinieku attieksmi. «Tā bija vienaldzīga, kāpēc ikviens darbinieks sevi iedomājas par lielu kungu?» viņa jautā, piebilstot, ka varējusi arī pagaidīt, bet nomākusi neziņa, vai dienas gaitā kāda no pagalma iebrauktuvēm maz tiks atbrīvota. Vēlāk viņa tikusi prom pa svaigo asfaltu, kaut tas bijis tikko ieklāts.«Tā taču ir liela māja, ap pulksten četriem daudzi brauc uz bērnudārziem pēc mazajiem, bet kas būtu, ja pie kāda ierastos ātrā palīdzība? Vai arī tad viņi savu smago tehniku neaizvāktu, ja tā neko nedara?»«Pilsētsaimniecība» atvainojas iedzīvotājiem par sagādātajām neērtībām, kas šajā reizē gadījušās SIA «Jelgavas ūdens» strādnieku dēļ.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Nu,nu...

Notika taču darbs! Es veselu mēnesi netiku savās mājās!

pirms 9 gadiem, 2008.12.04 12:42

Brc

Viens āksts ,kas raksta droši ir no tiem darboņiem kas šeit ta
isa to brāķi ,tapēc dzied par ūdeni un ceļu.
Tas kurš sevi nosauca par utubungu droši vien kaujas ar utīm jo priekš mašīnas nesanāk,bet ja paskatās uz šo lietu nopietni tad redzam baigo "bardaku".Tie kas dzīvo šeit tie redzēja cik reizes asfalts tika uzliets un atkal noplēsts,bet to jau Raviņš sedza no rezerves fondiem.Pie privātmājām piebraucamos ceļus nemaz necentās uztaisīt kaut cik normāli

pirms 9 gadiem, 2008.11.05 23:25

liidiznja

Manuprāt, tā ir elementāra pieklājība- pieklājīgi palūgt un tikpat pieklājīgi palaist bariņu ļaužu. Galu galā, tas strādniekiem neko nemaksā, bet viņi atvieglo dzīvi (saīsina ceļu) iedzīvotājiem. Labs pret labu.. Jauku dienu!

pirms 9 gadiem, 2008.11.05 22:19

Greex

Drīz jau katrai cacai vajadzēs tieši pie savas guļamistabas durvīm piebraukt! Tā jau pagalmi un piebrauktuves ir pārbāzti ar automašīnām - un sen ir laiks noteikt pagalmos stāvēšanas ierobežojumus! Pusstundu vai stundu, ne vairāk - ar to pilnīgi pietiek, lai izsēdinātu pasažierus vai izkrautu kravu. Apnikuši visi tie utubungas, kas sapirkušies līzingā visādus šrotus, bet naudiņas stāvvietas apmaksai vairs nepietiek - un tad pieblīvē ar savien lūžņiem visus pagalmus!

pirms 9 gadiem, 2008.11.05 16:43

uh

nav ko braukt virsū darba tautai,domā ka augstākā īzglītība,tad visu grib lai darītu pēc viņas stabules.

pirms 9 gadiem, 2008.11.05 15:43

labais

tev sviestmaizi ar uzsmērēt par sūdzēšanos
nu tiešām kā bērnudārza līmenis-skolotāj,man viņš iesita
pēc taviem vārdiem sanāk,ka labāk sēdēt bez ūdens un bez normāla iebraucamā ceļa??
zini ko,labāk aizej nokaunies vai labāk ... ai stukačene

pirms 9 gadiem, 2008.11.05 15:02

Citas ziņas