Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Uz veikalnieku godaprātu vairs necer 2

Pēc konsultācijas Neatkarīgo ekspertu asociācijā un vēršanās neskaitāmās instancēs jelgavniecei Lilijai, kura pērnā gada nogalē iegādājās kleitu veikalā «Medeja», vairāku mēnešu garumā tā arī nav izdevies pierādīt, ka apģērbā defekts radies vēl pirms tā iegādes.

«Asociācijā mani pārliecināja - neviens eksperts nevar noteikt, ka caurums kleitā bija jau tad, kad tā vēl karājās veikala skatlogā. Diemžēl arī «Medejas» saimnieki neizrādīja nekādu pretimnākšanu par pārdoto nekvalitatīvo preci, gaidīt uz viņu pienācīgu attieksmi pret klientu bija naivi,» kundze atklāj, ka uz laiku, kamēr tiek noskaidrota patiesība, pat bija kleitu atdevusi tirgotavai atpakaļ. Šonedēļ viņa to paņēmusi, lai vismaz iztērētie 78 lati neaizietu zudībā.Lilija pēc vairāku mēnešu nesekmīgās cīņas rosina pircējus būt ļoti rūpīgiem, iegādājoties apģērbu gan minētajā, gan citos veikalos.Kāda portāla zz.lv lasītāja ar segvārdu «marsiete», komentējot iepriekšējo publikāciju par kundzes neveiksmīgo pirkumu, paudusi: «Katrā tirgotavā ir savas nianses, bet «Medeja» ir īpašs «gadījums». Apkalpošana krievu valodā, regulāri piekārts paziņojums par pārdevēja vakanci. Tas jau par kaut ko liecina. Starp citu, pirms dažiem gadiem izlasīju sludinājumu avīzē, piezvanīju, man atbildēja vīrietis krievu valodā un uzreiz noprasīja, cik gadu. Biju diezgan aizskarta un atgādināju par likumiem, uz ko viņš man atbildēja - mums ir ekskluzīvs veikals ar modernām precēm. Tā, lūk, mani 42 gadiņi tolaik «nostrādāja» man par sliktu.»Jāpiebilst, ka arī ar «Ziņām» veikala kasieris Igors Litvins iepriekš sarunājās krievu valodā, kategoriski noliedzot jebkādu «Medejas» atbildību un vainu par nekvalitatīvo preci.Jau ziņots, ka pagājušā gada 13.decembrī Lilija skaisto tilla kleitu nopirka par 78 latiem. Sākotnēji viss šķita labākajā kārtībā. Taču jau nākamajā dienā, kad viņa ar jauno pirkumu gribēja palepoties radiniecei, atklāja piedurknē vairākus centimetrus lielu caurumu, kas bija pavirši aizšūts ar gaišas krāsas diegu.Pēdējā saņemtajā vēstulē veikala īpašnieces firmas «Andare» valdes loceklis, kurš parakstījies kā A.Dauksts, klienti informēja: «Apskatot preci, tika konstatēts, ka tai nav ražošanas defekta, bet ir mehānisks bojājums, tas ir, caurums, kas radies valkāšanas laikā pircēja vainas dēļ. Konstatēts arī, ka pircējs pašrocīgi sašuva caurumu.» Firmas pārstāvis gan nebija norādījis ekspertīzes veicēju, visticamāk, uzskaitītos faktus konstatējuši paši veikala darbinieki.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Vika

Varu apgalvot tikai vienu, ka veikalā "Medeja"ir ļoti daudz preces, kuras ir līdz pat astoņi gadi vecas. Saimnieki ir tik skopi, ka nevis nolaiž cenu, bet tur šo preci līdz pēdējam! Vecas blūzes ar izraustītiem diegiem, melniem krāgiem tiek tirgotas pa 5Ls. Tā prece vispār būtu jānoraksta, bet viņi to tirgo.... Pat lietotajos apģērbos es tādas nepirktu!

Nevajag aizmirst, ka veikala saimnieki par īsri nemaksā, jo tās ir viņu pašu telpas. Algas ar pārdevējām ir zemas, bet par attieksmi pret personālu labāk vispār nerunāt! Veikala īpašnieki Igors Litvins un viņa māte Valentīna Litvina ir ļoti prasti, vulgāri, skopi un netaktiski. Nevajag domāt, ka cenas veikalā ir labās kvalitātes vai lielās īred dēļ. Tās aug līdz ar saimnieku skopumu un neveiksmīgo noietu!

Sortiments ir tik vienveidīgs, ka ar neapbruņotu aci uz ielas var pamanīt vekala klientus!

Vienīgais ko varu apgalvot, ka viņu vieta ir tirgū, no kurienes ar viņi ir nākuši! Slēpjoties aiz lielajiem skatlogiem viņi nekļūst ne cildenāki, ne ievērojamāki, ne cienījamāki!

pirms 9 gadiem, 2009.01.25 11:50

kakaa

nu lai veikals uz klientiem arii vairs necer :)

pirms 10 gadiem, 2008.08.01 15:27

Citas ziņas