Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vēstuļu kastīšu pietiekot

«Kāpēc nozūd vēstuļu kastes?» «Ziņām» jautā jelgavnieks Artūrs no Vaļņu ielas. Viņš ievērojis, ka pēdējā gada laikā tās noņemtas Vaļņu un Pētera ielas stūrī, pie vecās slimnīcas Pulkveža O.Kalpaka ielā, kā arī pie bijušās galvenās pasta nodaļas Pasta ielā. «Kur lai tagad nes vēstules? Uz jauno galveno nodaļu?» vaicā Artūra kungs.

Kā skaidro Latvijas Pasta Sabiedrisko attiecību daļas vadītāja Inese Kreicberga, vēstuļu kastīte Raiņa ielā (pie pasta ēkas) noņemta jau vairāk nekā pirms gada, jo tā daudzkārt tikusi atlauzta un pat nosista no sienas.Dzeltenās urnas Mātera ielā, kā arī Pulkveža O.Kalpaka ielā aizvāktas, jo to uzturēšana radījusi zaudējumus.«Četras nedēļas pirms kastīšu noņemšanas tika kontrolēts, cik daudz vēstuļu tajās katru nedēļu klienti ievieto - rādītājs bija zems, tāpēc Latvijas Pasts izlēma kastes noņemt,» stāsta I.Kreicberga.Pasta noteikumu 238.2.punkts nosaka - katras pašvaldības administratīvajā teritorijā, kurā iedzīvotāju blīvums pārsniedz 500 uz kvadrātkilometru, ir vismaz viena vēstuļu kastīte uz 3000 iedzīvotājiem, no tām viena kastīte ir pie katras vispārējā tipa pasta nodaļas.«Jelgavā darbojas 11 pasta nodaļas, attālumi starp tām nav pārāk lieli,» vērtē Latvijas Pasta pārstāve un piebilst - pie katras nodaļas izvietota kaste, kurā klienti var ievietot savus vēstuļu sūtījumus. Pilsētā bez jau minētajām dažādās vietās ir vēl četras dzeltenās urnas.«Vēstuļu kastīšu izvietojums Jelgavā ir pietiekams, un klientiem tās ir ērti pieejamas,» tā I.Kreicberga.

Pievieno komentāru

Citas ziņas