Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iedzīvotājiem dāvina patriotisku video projektu “100 dāvanas Latvijai” (VIDEO)

Sagaidot Latvijas simtgadi, tapis unikāls video projekts “100 dāvanas Latvijai”, kurā Latvijā pazīstami cilvēki kopā ar desmit Latvijas pilsētu iedzīvotājiem pauž sirsnīgus vēlējumus savai dzimtajai pilsētai un valstij apaļajā jubilejā.

“Valsts simtgade ir ļoti nozīmīgs notikums, tāpēc uzņēmuma “Lieliska dāvana” komanda šī gada laikā apceļoja desmit Latvijas pilsētas, tikās ar iedzīvotājiem un uzklausīja viņu vēlējumus valstij jubilejā. Skaistākos vēlējumus iemūžinot un apkopojot video, ir radīta ļoti īpaša un patriotiska dāvana, kas iedvesmos un vairos svētku sajūtu visiem Latvijas iedzīvotājiem,” teic uzņēmuma “Lieliska dāvana” mārketinga speciāliste Rēzija Bērziņa.

Katrā video savu vēlējumu svētkos pauž arī sabiedrībā pazīstams ar konkrēto pilsētu saistīts cilvēks. Viņu vidū ir aktieris Uldis Dumpis, operdziedātāja Ilona Bagele, pianists Vestards Šimkus, bobsleja treneris Sandis Prūsis, horeogrāfs Agris Daņiļevičs, dziedātājs Žoržs Siksna, mūziķis Ainars Virga un citi. Video tiks izplatīti sociālajos tīklos līdz 18. novembrim.

“Pirms simt gadiem aktuāla tēma bija Latvijas dzīvotspēja un izdzīvošana. Simts gadi ir pagājuši, un būtībā nekas nav mainījies. Kaut ne ar ieročiem rokā, cīņa par Latviju joprojām turpinās. Tāpēc Latvijai novēlu, lai vēl pēc simt gadiem esam neatkarīga, patstāvīga un spēcīga valsts, ar kuru rēķinās, un varam palīdzēt citiem,” Ventspilij veltītajā video saka Sandis Prūsis, Latvijas bobsleja izlases galvenais treneris.

Operdziedātāja Ilona Bagele Daugavpils un Latvijas iedzīvotājiem simtgadē novēl: “Ja kāds ir tālu ārzemēs, lai izdodas atgriezties, dzīvot kopā ar mums un mīlēt Latviju, savu dzimteni.”

Savukārt jelgavnieks dziedātājs Žoržs Siksna novēl: “Turēties pie latviskām tradīcijām, latviešu darba tikuma, godīguma un patriotisma un Latvijas simtgadi sagaidīt ar skaistām dziesmām Jelgavā.”

Par godu dzimšanas dienai uzņēmums “Lieliska dāvana” video filmēšanas laikā pasniedza iedzīvotājiem arī simt īpaši sagatavotas dāvanas – dāvanu kartes ar dažādām atpūtas un izklaides iespējām.

Pievieno komentāru

Citas ziņas