Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina pieteikt uzņēmējus Jelgavas pilsētas Gada balvai uzņēmējdarbībā 7

Ikviens aicināts līdz 30. septembrim izvirzīt pretendentus Jelgavas pilsētas pašvaldības un Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centra (ZRKAC) organizētajam konkursam “Jelgavas pilsētas Gada balva uzņēmējdarbībā 2019”. Konkursā uzņēmumi tiks vērtēti trīs nominācijās: “Sociāli atbildīgs uzņēmums”, “Radošs uzņēmums” un “Gada debija”. Dalībniekus konkursam var izvirzīt jebkura fiziska vai juridiska persona vai arī pats uzņēmums, informē pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Konkursā var piedalīties komersanti un saimnieciskās darbības veicēji, kuri ir reģistrēti Jelgavas pilsētas administratīvajā teritorijā un veic savu darbību vismaz trīs gadus pēc kārtas. Katra nominācija tiks iedalīta trīs apakšgrupās: uzņēmumi ar darbinieku skaitu līdz 10, ar darbinieku skaitu no 11 līdz 50 un uzņēmumi, kuros ir vairāk nekā 51 darbinieks. 

Konkursam pieteiktos uzņēmumus izvērtēs žūrijas komisija, kurā darbosies Jelgavas pilsētas domes vadība, ZRKAC un Latvijas Lauksaimniecības universitātes pārstāvji, kā arī cilvēki no uzņēmējdarbības vides. Katrā kategorijā pieteiktie uzņēmumi tiks izvērtēti pēc noteiktiem kritērijiem, piemēram, cik droša ir uzņēmuma darba vide, vai uzņēmums ir videi draudzīgs, ne mazāk svarīga ir uzņēmuma reputācija, vai tajā ir inovatīvu produktu un pakalpojumu attīstība, cik liels ir uzņēmēja ieguldījums Jelgavas vārda popularizēšanā, vai uzņēmējs atbalsta sporta, izglītības un kultūras attīstību pilsētā. 

Pieteikuma anketu var aizpildīt elektroniski ŠEIT vai arī izdrukāt un aizpildītu nosūtīt pa pastu uz adresi: ZRKAC, Svētes iela 33, Jelgava, LV-3001, ar norādi “Konkursam “Jelgavas pilsētas Gada balva uzņēmējdarbībā”. 

Pieteikumus var iesūtīt līdz 30. septembrim. Jelgavas pilsētas Gada balvas uzņēmējdarbībā uzvarētāji ik gadu tiks godināti novembra pēdējā ceturtdienā, un šogad tas būs 28. novembrī.

 

Foto: publicitātes

 

 

 

 

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Igate

Mēs sevi,mēs par sevi,mēs visu sev-neko tā sev!!!

pirms 2 mēnešiem, 2019.09.22 19:48

mhh

Jelgavas dome, respektabls uzņēmums ģimenes locekļu nodarbināšanai.

pirms 2 mēnešiem, 2019.09.22 20:52

Aģentūra

kultūra,saistībā ar vispārējiem Jelgavas tirgiem,kā pasākums tā tirgus un peļņa! Vēl tikai jāpārņem tirgus Uzvaras ielā, kau tāpat jau ZZS pārraudzībā!

pirms 2 mēnešiem, 2019.09.22 23:42

Te

Nevajadzētu aizmirst ziedu veikalu par inovāciju.

pirms 2 mēnešiem, 2019.09.22 23:42

Halturka...

Pienesu, padevu, aizgāju kur aizsūtīja un netraucēju...! Un pie katras būvniecības līdz 3 mēnešiem...!

pirms 2 mēnešiem, 2019.09.23 05:43

&&&

Davaj kadu SILVU apbalvosim , tur jauprojam maksa 2.65 par stundu brutto

pirms mēneša, 2019.09.29 10:03

Ekonomika