Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bezdarbnieku mobilitātes programmā pērn iesaistījušies 178 cilvēki

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) reģionālās mobilitātes atbalsta pasākumā "Darbs Latvijā" pērn iesaistījušies 178 cilvēki, liecina NVA apkopotie dati.

Pasākuma mērķis ir veicināt darba spēka mobilitāti reģionos ārpus Rīgas. Iesaistoties tajā, bezdarbniekiem, kuri atraduši darbu vismaz 20 kilometru attālumā no deklarētās dzīvesvietas, tiek nodrošināta finansiāla atlīdzība 280 latu apmērā transporta un īres izdevumu segšanai pirmos četrus darba mēnešus.

Pērn vairums nodarbināto jeb 163 pieprasījuši atbalstu transporta izdevumu segšanai ceļā no dzīvesvietas uz darba vietu un atpakaļ, savukārt īres izdevumu kompensāciju saņēmuši 15 cilvēki.

Dalību atbalsta programmā līdz šim ir pabeiguši 73 cilvēki, no kuriem 68 turpina strādāt tajās pašās darba vietās.

Pasākuma dalībnieki strādā kā vienkāršākas profesijās, tā arī tādas, kas prasa īpašu izglītību un pieredzi, piemēram, metālmateriālu metinātājs, miesnieks, šķirotājs, ceha strādnieks, veikala pārdevējs, tehniskais direktors, farmaceita asistents, galvenais grāmatvedis, gids un palīgstrādnieks.

Pievieno komentāru

Darba tirgus