Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nākamnedēļ Jelgavas pilī notiks lekcija jauniešiem par konkurētspējas veicināšanu darba tirgū

Otrdien, 15.aprīlī, plkst.13.30 Jelgavas pilī notiks lekcija jauniešiem par konkurētspējas veicināšanu darba tirgū, lai gūtu vērtīgus padomus karjeras attīstībai, aģentūru LETA informēja Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) Sabiedrisko attiecību un karjeras centra pārstāve Ilvija Gaidukoviča.

Skolēni, studenti un citi interesenti ir aicināti apmeklēt lekciju "Ko darīt šodien, lai veiksmīgi konkurētu darba tirgū rīt?", kuru vadīs personāla atlases uzņēmuma "CVO Recruitment Latvia" mārketinga un komunikācijas vadītāja Baiba Kreišmane.

Viņa skaidroja, ka lekcijas laikā interesenti varēs uzzināt, kādas pašlaik ir būtiskākās darba tirgus aktualitātes un darba devēju izvirzītās prasības.

"Runāsim par to, kādas patlaban ir un kādas nākotnē būs pieprasītākās darba ņēmēju kompetences un to attīstības iespējas. Tāpat diskutēsim un izvērtēsim, kādas pašlaik ir jauniešu iespējas atrast darbu Latvijā un kāda ir studiju prakšu nozīme topošo speciālistu karjerā," skaidroja Kreišmane.

Runājot par ideju organizēt šādu pasākumu, viņa pauda, ka sadarbību ar augstskolām uzņēmums labprāt veido, sabiedriski atbildīgu nolūku vadīts, lai nākotnē būtu sagatavots un gudrs darba tirgus.

Pasākuma organizatore LLU karjeras konsultante Santa Tuherma skaidroja, ka patlaban LLU daudz strādā ar skolēniem un topošajiem studentiem, taču vēlas un plāno sniegt lielāku atbalstu tagadējiem LLU studentiem, ieviešot jaunu praksi katru mēnesi organizēt pasākumu vai vieslekciju tieši studentu karjeras attīstībai.

Vieslekciju cikls sāksies ar aktuālās tēmas, kā veiksmīgi iekļauties mūsdienu darba tirgū, apskatu, un uz pasākumu īpaši aicināti pirmo kursu studenti, kuriem studiju prakses un došanās pie potenciālajiem darba devējiem vēl ir priekšā. Tāpat uz semināru aicināti arī skolēni, Jelgavas iedzīvotāji un citi interesenti, un pasākums ir bez maksas.

Pasākumu organizē LLU Sabiedrisko attiecību un karjeras centrs. Šī lekcija ir viena no aktivitātēm semināru ciklā, kurš paredzēts jauniešu un studentu karjeras attīstības veicināšanai, informēja Gaidukoviča.

Pievieno komentāru

Darba tirgus