Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Instrumentu un darbarīku tirgotājs “Stokker” reģistrējis komercķīlu 416 000 eiro vērtībā

Profesionālo instrumentu un darbarīku tirdzniecības uzņēmums SIA “Stokker” reģistrējis komercķīlu 416 000 eiro vērtībā, liecina firmas.lv informācija.

Komercķīla reģistrēta 26. oktobrī.

Kā aģentūrai LETA norādīja uzņēmuma pārstāve Ilze Zute, šie līdzekļi ir nepieciešami nesen Jelgavā izveidotā tirdzniecības un servisa centra darbības nodrošināšanai, kā arī citiem uzņēmuma attīstības plāniem, kas paredz arī vairāku reģionālo centru paplašināšanu.

Profesionālo instrumentu un darbarīku tirdzniecības uzņēmums SIA “Stokker” jaunā tirdzniecības un servisa centra izveidē Jelgavā investējis 2,6 miljonus eiro.

Jaunā tirdzniecības, servisa centra un papildu noliktavas ēku kopējā platība ir 2700 kvadrātmetri. Ēkā atrodas otrs lielākais “Stokker” instrumentu tirdzniecības centrs Latvijā. Savukārt smagās tehnikas serviss izvietots specializēti aprīkotās telpās 573 kvadrātmetru platībā. Palielinoties servisa jaudai, plānots uzlabot sniegto pakalpojumu kvalitāti un kapacitāti, norādīja Zute.

Jaunais centrs atklāts 19. oktobrī. Centra būvniecība sākta šī gada 20. februārī un pabeigta 5. septembrī. Centru projektēja un autoruzraudzību veica SIA “Arhitekta Imanta Timermaņa birojs”. Ģenerālbūvnieks bija SIA “Bukoteks”, bet būvuzraudzību veica SIA “Lerix”.

Kā sacīja “Stokker” vadītājs Indreks Lillends, paplašināšanās Jelgavā ir bijis stratēģisks uzņēmuma attīstības solis, lai nodrošinātu kvalitatīvāku un mūsdienu tendencēm, kā arī ražotāju prasībām atbilstošu lauksaimniecības un smagās tehnikas servisu, kas būs pieejams Jelgavas un visa Zemgales reģiona lauksaimniekiem un uzņēmējiem.

“Sekojot mūsu galvenajam mērķim, tuvākā gada laikā plānojam attīstīt vairākus spēcīgus reģionālos centrus, atverot jaunu filiāli Gulbenē un paplašinot esošās Saldū un Talsos. Uz plašākām telpām pārcelsies arī “Stokker” centrs Daugavpilī,” atklāja Lillends.

“Stokker” patlaban pārvalda 32 tirdzniecības un servisa centrus visā Baltijā, no kuriem 12 atrodas Latvijas lielākajās pilsētās.

Kā liecina firmas.lv informācija, “Stokker” apgrozījums pērn 25,903 miljoni eiro, bet peļņa – 598 544 eiro. Uzņēmums dibināts 1994. gadā, tā pamatkapitāls ir 996 000 eiro. “Stokker” pieder Igaunijas uzņēmumam “Mecro” (90 procenti) un uzņēmuma vienīgajam valdes loceklim Indrekam Lillendam (10 procenti), liecina firmas.lv.


Foto: stokker.lv

Pievieno komentāru

Ekonomika