Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sākusies pieteikšanās konkursam “Laukiem būt!”

Līdz 16. janvārim ikviens jaunais lauku uzņēmējs, kurš piedalījies Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC)  rīkotajās mācībās, aicināts pieteikties dalībai konkursā “Laukiem būt!”, kuru jau septīto gadu organizē (LLKC) un Valsts Lauku tīkls, informē LLKC sabiedrisko attiecību vadītāja Ilze Rūtenberga-Bērziņa.

Konkurss ir turpinājums mācību ciklam, kas nupat noslēdzās 26 LLKC birojos visā Latvijā. Mācību laikā 233 jaunie uzņēmēji apguva uzņēmējdarbības un mārketinga pamatus, attīstīja savu biznesa ideju, veica tirgus un konkurentu izpēti, kā arī finanšu aprēķinus.

“Konkursā var piedalīties  visi mācības beigušie jaunieši, kuri mācību laikā izstrādājuši biznesa plānu un saņēmuši sertifikātu. Ja tavai biznesa idejai un tās ilgtspējai notic kompetenta žurija, tad tā ir lieliska iespēja noticēt sev un savam sapnim, lai nešaubīgi ietu un cīnītos par savas idejas īstenošanu dzīvē,”  uzsver LLKC Lauku attīstības nodaļas projektu vadītāja” Elīna Zālīte.

Konkurss notiks divās kārtās. Pirmā kārta paredzēta februārī, kad dalībnieki prezentēs, bet žūrija vērtēs visus konkursā iesniegtos biznesa plānus. Šīs kārtas noslēgums norisināsies klātienē pasākumā “Izdzīvošanas skola”, kad dalībnieki gan prezentēs savas idejas un to prototipus žūrijas locekļiem, gan piedalīsies interaktīvās lekcijās un iepazīsies savā starpā. Virzīšanai uz konkursa otro kārtu tiks izvēlēti 16 finālisti, pa četriem katrā kategorijā.

Atgādinām, ka konkursā apbalvo četras labākās biznesa idejas katrā no četrām  konkursa kategorijām:

Uzņēmējdarbības ideja lauksaimniecības nozarē;

Uzņēmējdarbības ideja nelauksaimniecības nozarē (t.sk. zivsaimniecība):

          ražošana;

          pakalpojumu sniegšana;

Lauksaimniecības produkcijas pievienotās vērtības radīšana (t. sk. mājražošana). 

Konkursa otrā kārta norisināsies martā, un tās laikā dalībnieki cīnīsies par galvenajām balvām. Kopējais balvu fonds ir 20 000 eiro.

Interesenti savus biznesa plānus līdz  nākamā gada 16. janvārim aicināti iesūtīt elektroniski uz e-pastu: laukiembut@llkc.lv. Ar detalizētākiem konkursa nosacījumiem var iepazīties nolikumā, vai sazinoties ar savu reģionālo LLKC konsultantu.

Konkursa “Laukiem būt!” atbalstītāji un lieldraugi ir valsts attīstības finanšu institūcija ALTUM, kas kopīgi ar LLKC piedalās apmācību procesā un konkursa žūrijā.

Plašāka informācija: Elīna Zālīte, LLKC Lauku attīstības nodaļas projektu vadītāja, tālr. 28475448.

Foto: LLKC

 

Pievieno komentāru

Ekonomika