Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Uzņēmējdarbības skola” viesojās Ozolnieku vidusskolā

Ozolnieku vidusskolā 15. janvārī viesojās projekts “Uzņēmējdarbības skola”, kurā, iesaistoties radošās nodarbībās, viesojoties vadošajos reģiona uzņēmumos, kā arī klausoties iedvesmojošas lekcijas un pieredzes stāstus, piedalās skolēni no Valmieras un Ozolniekiem. Šis projekts ir iespēja aizraujošā un aktīvā veidā apgūt biznesa pamatus.  „Uzņēmējdarbības skola” ir Biznesa augstskolas “Turība” veidots projekts, kura mērķis ir veicināt vidusskolēnu interesi par uzņēmējdarbību, iepazīstinot ar būtiskākajiem uzņēmējdarbības elementiem, kas nākotne pozitīvi ietekmētu reģionu ekonomiku un kopējo tautsaimniecību, informē Biznesa augstskolas “Turība” pārstāvis Elvijs Mičulis.

Katrā nodarbībā tiek iekļauti divi uzņēmējdarbībā aktuāli temati, kuru ietvaros savā pieredzē dalās augstskolas pasniedzēji. 15. janvāra pasākums iesākās ar ekskursijām uzņēmumos SIA „Jelgavas tipogrāfija” un SIA „Poliurs”, kur dalībniekiem tika sniegta iespēja gūt ieskatu uzņēmumu darbībā, dzirdēt dažādus pieredzes un veiksmes stāstus, kas jauniešiem noderēs savas profesionālās karjeras izveidē.

Turpinājumā sekoja divas iedvesmojošas lekcijas: „Lietišķā etiķete un protokols”, kurā Biznesa augstskolas “Turība”  Komunikācijas katedras vadītājs Edvīns Evarts stāstīja par etiķetes un protokola principu ievērošanas nozīmi biznesa vidē un arī ikdienā, savukārt lektore Ilze Černova stāstīja par cilvēkresursu vadības un biznesa psiholoģijas tendencēm un attīstību mūsdienu uzņēmējdarbības vidē.

Šobrīd projektā piedalās skolēni no Talsu, Ventspils, Kuldīgas, Liepājas, Valmieras, Rudzātu, Ozolnieku, Zilupes un Pļaviņu vidusskolām.  Nodarbības notiek no septembra līdz aprīlim, katru reizi citā pilsētā. Tas nozīmē, ka projekta laikā var iegūt ne vien pieredzi un zināšanas, bet arī jaunus draugus, kā arī iepazīt Latviju, viesojoties vidusskolās un uzņēmumos dažādos reģionos. Četros projekta darbības gados “Uzņēmējdarbības skolu” absolvējuši vairāk nekā 450 skolēni. Ik gadu dalībnieku skaits turpina pieaugt, kas liecina par jauniešu zinātkāri un vēlmi apgūt dažādas noderīgas prasmes jau vidusskolas laikā. Nākamā nodarbība norisināsies jau februārī Valmierā.

Foto: publicitātes

 

 

 

Pievieno komentāru

Ekonomika