Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dāvinām bezgalīgi mīļus un patriotiskus Džungārijas kāmīšus!

Dāvinām bezgalīgi mīļus un patriotiskus Džungārijas kāmīšus! Visi kāmīši ir lieliskas un mīļas personības, apveltītas ar dziļu intelektu, patriotismu un dzīvesprieku. Dzimuši jelgavnieki. Mazuļi meklē sev jaunus saimniekus un mājas. ekopasts@gmail.com

Students

"Visi kāmīši ir lieliskas un mīļas personības, apveltītas ar dziļu intelektu, patriotismu"
WTF? :D

pirms gada, 2017.11.24 23:33

karabass marķizs de laounge

dāvinu bezgaļa mīļas latvijiešu žurkas, kuras ir ne tikai ar augstu intelektu, bet nav izvēlīgas ēdienā un fiselīghas arī bez gala! dzimuši jelgavieši un apkārtne pāķi !

pirms gada, 2017.11.25 18:39

ari man bija

Vismaz šie nesmird. Man bija Sīrijas, tad smirdēja. Bet džungāru pundurkāmji nesmird. Rokās arī var ņemt. Ja kaķim vai sunim vietas nav- tad kāmis ir ideāls mājdzīvnieks.

pirms gada, 2017.11.27 15:39

egle1

Ak nu liecieties mierā, kāmim kur būris, tur arī patriotisms, jo tālu no būra laist nedrīkst. Man personīgi nepatīk grauzēji, bet kāds tur.

pirms gada, 2017.11.27 10:06

Magda

Es ļoti vēlos mīluli.Man nav kaķa vai suņa.Mums ir mazs dzīvoklis.Es vēlos kaut man uzdāvinātu kāmīti Ziemassvētkos.

pirms gada, 2017.11.29 09:03

čieka

uzdāvini kāmi ziemassvētkos savai mammai, tad tev būs mājdzīvnieks

pirms gada, 2017.11.29 20:37

dziedinātājs Mariuss Bumbijers

labāk kamieli pieņemt dāvanā, kurš dzers vienu reizi mēnesī, bet daudz ****īs - būs siltums, plus tuksneša smarža neatkārtojamā , bet kamieļa mēslu bumbām varēsi nodarboties ar dziedināšanu - kā ābelnieks, anna , baba Toņa

pirms gada, 2017.11.30 13:25

Kāmītis Pūkainītis

Tādas kātu? Nevienam!

pirms gada, 2017.12.22 16:07

Samanta

Vēlos iegadaties kāmi, be kur labāk tādu iegādāties? Būri esmu atradusi internetveikalā www.zoolife.lv
vēlos džungārijas kāmiti. Itkā nesmirdot! bet ar kādas firmas barību to labāk barotu...?
Kam ir jābūt lai kāmim būtu ērti dzīvot?

pirms gada, 2018.01.19 11:14

Mad Max

Nu tad rakstiet tiem patritiskiem kāmjiem uz e-pastu, nevis te prasiet. Rakstiet, ka vēlāties iegādāties un pie iegādes būs nepieciešama konsultācija par barošanu un turēšanu.

pirms gada, 2018.01.21 13:07

777 -> Mad Max

Jūs nesapratāt, tā ir zoolife.lv reklāma. :)

pirms gada, 2018.01.21 13:09

Allison

Ļoti jauki dzīvnieciņi. Žēl ka cilvēki viņus tur mazos būros, jo kāmji ir ļoti aktīvi dzīvnieki! No Ikea nesen nopirku Detolf plauktu, apmetu uz sāna un ideāls būris!????tikai uz trauslo pusi????

pirms mēneša, 2019.02.16 00:15

Cerība

Mans nomira pirms jaunā gada citu nevar atrast neziniet kādu cilvēku kurš pārdod jaunus mīļus kāmīšus nākamo Jāni saukšu par Sabrinu par godu nāves Dievam????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

pirms 24 dienām, 2019.02.23 20:23

Dž.kam.

Re kā, mūsu tēmu pacēluši augšā. Visus kāmju mazuļus izdalījām, sev arī atstājām. Bērni pie kabatas naudas vēl tika. Tagad kāmju vecāku pāris vairs nevairojas. Viņiem tas diezgan ātri sākas un pēc 5-6 metieniem beidzas. Sapratām, ka visus sadzemdētos, protams, paši paturēt nevaram, bet dalot tālāk.. izrādās, ka cilvēki ir bezgala nežēlīgi. Cik ilgi neskaidrotu viņiem, kā jātur, un ar ko drīkst un ar ko nedrīkst barot (turklāt pilns internets, ņem tik un lasi), tomēr kopj un baro dzīvnieciņus tā, ka viņi iet bojā. Ļoti nepatīkami kādam rokās nodot veselīgu ņipru mazuli, un pēc laika uzzināt, ka viņu baroja ar desu un viņš nomira. Tāpat ar kaķēniem, nezini, kas atbraucis un, čubinot izvēlas un aizved to dzīvnieciņu. Vai kaķēns būs paēdis? Vai nenomirs suņu saplosīts saimnieku vainas dēļ? Lūk tā. Pateikšu skarbi. Ja izvērtējot visus kopšanas apstākļus, jūs varat uzlikt roku uz sirdi un pateikt, ka būris bija plašs un tīrs, barība un piebarošana bija pilnvērtīga un regulāra, ūdens svaigs un aktivitātes nodrošinātas - sports, atrakcijas, kontakts ar cilvēku, neviens viņu nav ne pārbiedējis, ne apdraudējis - tad ejiet uz DinoZoo un aplaimojiet kādu mazuli. Ja tomēr ir Jūsu vaina, turot kāmi 30 cm2, aizmirstot pabarot, padzirdīt, uzkopt un paspēlēties - tad rūpīgi nomazgājiet iepriekšējā kāmja būri, labi nosusiniet un pielabojiet, ja radušies kādi bojājumi, sakārtojiet arī tuneļus, ratu, trauciņus un pārdodiet to visu caur ss sludinājumiem. Nevajag vairs nevienu mocīt.

pirms 24 dienām, 2019.02.24 02:04

jā,

Cik patiesi un precīzi teikts. Tieši tāpēc man bija neskaitāmi būri ar smilšu pelēm, kurus sagādāju caur labiem cilvēkiem, lai atdalītu šos dzīvnieciņus, jo sāka plēsties un, protams, vairojās. Visas pelītes bija pie manis līdz pēdējai stundai. Nevienam nepiedāvāju, jo pati zināju, kā rūpēties.Tā arī dabiski nobeidzās un viss. Tika arī izskrieties pa istabu, cik uziet. Ir redzēts, ka viens puišelis žurciņu turēja trīslitru burkā ar vāku virsū. Vēl šodien, lai cik gadi pagājuši, kad runa par pelēm vai žurciņām, nāk atmiņā redzētais sadisms.

pirms 6 dienām, 2019.03.13 17:59

Pievieno komentāru