Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Labs piebursanas specialists

Ludzu iesakiet labu specialistu, kurs nodarbojas ar milota cilveka piebursanu.

Kraļa

nav vēts, tici man.
1. var k-ko salaist grīstē, un viņš vispār atstieps kājas.
2. ja Dieviņš tev viņa sirdi nav devis, tad tevi gaida kāds, kas ir tavā īstā 2.puse, a šis sakars tikai treniņš, lai labāk spētu novērtot to, kas tevi paīstām mīlēs, cienīs, gribēs un jums viss viss būs 100 x reiz labāk nekā ar pieburto. (man nav 18. tāpēc neraksti - man vajag tieši šo veci, jo es arī kādreiz gaudoju ;)
lai veicas!

pirms 8 gadiem, 2011.03.12 19:53

savējais

Tev Baltaisdainis smadzenēs tārpi dzīvo...iztīri savu piešmucēto domāšanu...nebūs katrā forumā tikai par apakšgalu jāraksta.

pirms 8 gadiem, 2011.03.13 12:53

palīdze

Ir, meitiņ laimīgi, tikai laime jau tā tāda nav. laimīgi, ka tika pie kārotā, bet otrā puse ir laimīga tikai un vienīgi, jo mēs viņam nogriēzām nost viņa likteni un viņam vairs nav kur tiekties.

skaidroju- iznīcinot tava mīļotā saikni ar viņa īsteno likteni, viņš nesastaps savu īsto 2.pusi un nesapratīs ka tā ir viņa, viņam nepiedzims viņam paredzēti bērniņi, ja vispār tādi būs, viņam nebūs darbā sasniegumus, kādus varētu iegūt. viņam nebūs viņa likteņa. viņam nebūs viņa dzīves. viņam sāksies eksistēšana, jo ja cilvēks neseko savam liktenim, tad uz viņu arī dievišķais plāns neattiecas. viņš var nomirt jebkurā brīdī, sākot ar pieburšanu un tad jebkurā sekundē, jo jebkurā sīkā avārijā, vairs neviens sargengelis nestāvēs viņam blakam. jo tāda viņam vienkārši nebūs.

bet

viņam būsi tu. precizāk - tev viņš būs. protams var sākties arī problēmas ar nakts priekiem, bet meitiņ, ja jau viņam visa dzīve izposīta, vai tad par naksts sīkumiem ir vērts runāt?

a tev, par to, ka gāji pretēji lemtajam, arī liktenis tiks iegrozīts. vot bija tev paredzēts Pēteris un 2 bērni pēc 4 gadiem, a tu izcīnīji ne savu Andri tagad. skaidrs, ka savu likteni, tu esi atmetusi, skaidrs, ka savus bērniņus tu nesagaiīsi. skaidrs, ka ja pat ieraudzīsi savu Pēteri pēc 4 gadiem, pat ja sajutīsi un sapratīsi, ka viņš ir tavs, tad ne īsti jums kad vairs sanāks, ne izdosies.

pieburt mēs varam, tikai padomā, vai gribi atteikties no SAVAS laimes un pārtaisīt esošo puisi par zombiju? jo smaids sejā ne vienmēr ir cilvēkam paredzētā laime.

un maksā par pakalpojumu var būt samērā augsta. neesmu ļauns ruķis, lai prasītu pirmdzimto, bet tu domā uz pareizo pusi - nauda, ko samaksāsi, bus mazākais ko pati zaudēsi.

padomā, meitiņ, un atraksti te, ja tomēr izdomāsi pieburt, tad skatīsimies, ko varam izdarīt.

pirms 8 gadiem, 2011.03.13 13:57

Siikaa

Man jautajums vb..sagaidisu atbildi..Ko man darit lai piesaistitu savu milestibu un likteni paverstu uz labo pusi? Mans e pasts ir zakenite88@inbox.lv

pirms gada, 2018.09.19 22:31

žanis

vajag 3 reizes dienā viņam atsūkāt un sūkājot skaitīt lūgšanu- tas piebursies

pirms 8 gadiem, 2011.03.13 16:30

G O G I

Я другой такой страны не знаю где так любят лечиться, как у нас. Причём непременно нетрадиционными методами.
Стоит только поместить объявление в газете:"Колдун снимет всё!" - тут же толпа посетительниц.
- Вы бы не могли с меня всё снять?
- Конечно. С удовольствием. Раздевайтесь. Ай-ай-ай... Как у вас чакра обвисла! Это вас сглазили. Соседи... У вас есть соседи? Есть! Видите, угадал... С вас сто долларов.
Когда просматриваешь объявления в газетах, создаётся впечатление, что у нас вся страна лечится, посещая экстрасенсов, гипнотизёров, психотерапевтов, предсказателей, целителей, ясновидящих, колдунов и ведьм... Те им хвосты обрубают, фантомы вытягивают, ауру штопают, карму укорачивают, нечистый дух изгоняют ритуально-очистительными половыми актами. А главное, всё рассасывают: спайки, нервы, кошельки и валюту...
Чего только наши пациенты после этих посещений не делают! Сушеных кузнечиков и блох грызут, на ночь заземляются: ноги к отоплению прикручивают, к ушам заговоренные утюги подвешивают... Конский хвост на лбу от сглаза носят. Поливают себя бульоном, настоянном на надпочечниках зелёной макаки.
А какие советы выполняют! Чтобы приворожить мужа, вам, мол, надо дать понюхать дым пепла сожженного зуба любимого человека...
Порой даже представить невозможно, как это выполнить. Да ещё при условии, что вырвать этот зуб надо незаметно для того, у кого вырываешь.
И что интересно: кого ни спроси в нашей стране, всех сглазили. Видимо, на телевидении диктор у нас с чёрным глазом работает. Он всех и глазанул!
Правда и без сглаза есть люди в стране. Это те которые с порчей.
- Да-да... У вас порча. Дышите. Не дышите. Можете три минуты не дышать? Нет? Порча. А правым лёгким дышать, а левым не дышать можете? Тоже нет? Это сильная порча. Вам надо недельку погрызть угол своего дома пока луна тёмная.
- А у вас в районе крестца блок... Вам надо рано утром пойти в лес, зажав в правой руке сорок куриных пупочков, раздеться догола, сесть на муравейник и ёрзать по нему до заката.
- А у вас дела не идут, потому-что из вас энергия ушла. Вам надо по утарм целовать в засос электрическую розетку.
А что с уринотерапией делается? В простонародье, извините, мочетерапией... Полстраны это дело пьёт, закапывает в глаза, в уши, втирает в мышечные и костные ткани, поливает себя сверху, приговаривая заклинания... Когда своей мочи не хватает, у соседей занимают, обещая вернуть с процентами в будущем году, когда внук подрастёт и ещё больше ценного продукта давать начнёт...
В доме - вонища! К одному прихожу спрашиваю:
- Почему у тебя такая вонь в квартире?
А он отвечает:
- Зато посмотри, как я выгляжу!
Ему посоветовали от ревматизма подогретым навозом лечиться... Он его с утра каждый день на сковороде подогревает. Сковороду специально купил "Цептер", чтобы экологически чистый навоз был.
И главное, оказалось так просто! Это дело, извините, моча, - панацея от всего. В какой-то газете чёрным по белому прочитал: "Чтобы приворожить мужа, надо пропустить его мочу через венчальное кольцо". Хотелось бы на этот процесс посмотреть. Причём написано: "Пропустить три раза. Не снимая кольца."
Но особенно восхищает, что нашим людям и впрямь всё это помогает. Поистине правы были коммунисты, которые считали, что мы самый здоровый народ в мире. Верно! Потому что успешно лечиться всеми этими методами могут только очень здоровые и крепкие духом люди.

pirms 8 gadiem, 2011.03.13 16:44

Crash b

Stulba govs un idiote...Tu vispar saproti, ko raksti, piebursanas specialists, milestiba nak no sirds un dveseles, bet ne no piebursanas. Varbut sis cilveks mil pavisam citu sievieti...un grib no vinas bernus. Piebursana nav milestiba, vins vienkarsi sedes blakus un viss...sitis tevis, teiks rupjibas, drazisies ar citam un mekles milestibu.
Un vel jo vairak, kas tu esi par sieviete, ja nevari savaldzinat virieti....krople tad tu esi, bez šarma, sievieskibas un rozinites, ka ari mulke, ja virietim neesi ne pec skaistuma vajadziga, ne pec prata, tadas uzskatu par pelem un zem plintusa nokritusam sievietem...:DDD
Nabagi viriesi
Ja starp citu, pec tadiem bursanas specialistiem saslimsi ar vezi un paliksi viena.

pirms 8 gadiem, 2011.03.13 18:28

Jo Jennifer :D

Man viena tāda draudzene piebura vīrišī, galu galā vīrietis samīlējies citā, to, kura piebura, pazemoja, skandalēja un nu beigās izmeta no mājas.
Tagad uz viņu nevar skatīties, slima, vientuļa, bez darba, jo dēl veselības nevar strādāt-cilvēkām 33 gadi-tu padomā,dēls palika bez kājām. Bet labi, ka vismaz saprot par ko tas viss. Pati saka, nevajag neko teikt, es zinu par ko tāds liktenis man, par to, ka gribēju sapostīt likteni citām.

pirms 8 gadiem, 2011.03.13 18:44

Mi-net

Vēlos paziņo visiem, ka Crash b, ir pinusies ar svešu vīru, cīnījās ar ragiem un nagiem, svaigi liktiem skaistuma salonos, lai vecim izpatiktu, cīnījas pret sievu, kurai tādu nagu nebija. vecis Crašai sastāstīja, ka sievai neģīmis, ne prāts , ne sirds, bet Crašai tas viss komplektā. Vēlāk sieva piekāpās un pasniedza vīram, ssekojot padomam, kotletes un minetu. Vīrs apdomājās un pateica Ckašai, ka paliek pie sievai, jo tā viņu droši vien ir pieburusi. Crašai tagad ir tikai izstiepti dažo veikli izmantoti iekšējo orgāno un ausīs skan stāsti, ka no viņas gan bērnu grib.
Tagad Craša, kas atzīstās ka ir Crasha B.. (ievērojiet burtu B!!) jūtās kā B, bet domā ka viņai ir taisnība, jo vecim prostatu masēja viņa, sieva tikai kotletes sacepa un pasniedza, kā bija teikts.

Craša B, lūdzu aizver muti, savādāk pateicoties aktīvai dzīvei tev caurvējš pēdējas smadzeņu paliekas izpūtīs, paņem cigareti nagos un ej pīīt uz balkona. Moš nocopēs kādu citu, kam pacentīsies kotletes uzcept.

tā nav taisnība ka tikai kotletes un minets var līdzēt, īpaši ja pretim stākās Craša B, bet kotletes, minets un kopā pavadīties gadi gan dara brīnumus ;)

pa tēmu neko nevaru teikt, varbūt mani piebura āda kotlete, un es uz kotletēm esmu kārs.

pirms 8 gadiem, 2011.03.13 19:23

Crash B

Smadzenu nav tam, kuras ar bursanu nodarbojas...man ar viru viss ir kartiba, vins par mani tris gadus cinijas, nevis es par vinu...ar nagiem, adu ari viss kartiba, naudas lidzekli atlauj sevi kopt cik vien daudz velos un ar Volvo 2009. gada braukat, un kadu nekadu majinu iegadaties bez kreditiem un radinieku palidzibas.Un skaugu baigi daudz...Un kotletes musu gimenei negarso, jo edam parsvara restoranos.
Ta ka sorry, mav mans stasts, bet pati esmu loti pret zilniecem, magijam, bursanam un tt., jo redzeju, ka cies masa...

pirms 8 gadiem, 2011.03.13 20:07

Vova gatvs!

Piedāvāju pieburt Crašas vīru man.
TAd palasīsim forumā, kā gaudos Craša Be.. kad es, resnpunčains Vova braukāšu ar viņas Volvo. a neviens to jau vairāku vīriešu drāzto lupatu negribēs...

pirms 8 gadiem, 2011.03.13 21:09

Kur-hen

Jā, paskatīsimies kā viņa bez vīra varēs vālēt ar nagiem un ragiem vecajā aš 2009.gadā volvā. hmm nu droši vien viņas vīrs 2011.gada jaguāru mīļākai nopircis. sievai pažēloja. nafig, tāpat tupa drāžama aita, naudas dēļ uz visu gatava. un neko nemāk, ja vīrs uz restorānu ved, tad gatavo sūdus un tā lai gultai spēka pietiktu pietaupa no virtuves vedot uz lidiņu.

pirms 8 gadiem, 2011.03.13 21:11

Kaimiņš13

A kam jelgavā tik bagātam un izcilam ir sieva, kas brauc ar 2009.g.Volvo? Vo paskatīsimies, kam sieva tik dižojās un lamājās kā sētniece!

pirms 8 gadiem, 2011.03.13 21:20

Tuškančik

ouedāvāju tomēr kādam pieburt kādam citam, ka ne sev, Crašas Bē vīru, kas viņš nebūtu pelna viņš labi, un bursim mēs viņu ne jau tāpēc lai mums būtu labāk, bet lai Crašai Blē butu sliktāk. Jo Craša neciena citas sievietes, kam sāp un kas izmisumā brīdī gatavas ķerties pie jebkādiem līdzekļiem, lai (kā norādīja sarunas autore) visi būtu laimīgi. mēs jauki paskaidrojām autorei, ka nav vērts - zabej, kā saka. un te Craša Bļa sāka pēdējiem vārdiem aprunāt sarunas autori. Es uzskatu, ka Praša Be ir pelnījusi sodu. sodīsom viņu ar vīra atņemšanu. ut īpasi ņemot vērā to, ka Kraša *** ne vienu reizi nenosauca viņu par mīļu, jauku, utt, bet tikai par to ka pati kopta, pati ar mašīnu un vīrs pa restorāniem, tas nozīmē ka Craša Be patiesībā pat neuztver jo vīrieti jā mīļoti, bet tikai kā naudas maku, kas sniedz iespējas.

Bursim visas kopā, un lai Craša saprot ka pati viņa ne nieka nav vērta, tik tie nagi un saloni un mašīna, ko vīrs deva.

Ne sirds viņai, ne sirdsapziņas, ne kauna, ne mīlestības.

Varbūt rī kāda bijušā menta sieva, bet patiešām tauta, kam pagalmā, kaimiņos, draugu kaimiņos kādai bābai vīrs Volvo 2009 atgadājis? solidarizēsimies glābjos vīrieti!

pirms 8 gadiem, 2011.03.13 22:25

Pievieno komentāru