Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

19. jūlijā bija bēgšanas mēģinājums no Gintermuižas psihiatriskās slimnīcas

19.07, plkst 11.30 biju veikalā pretī Gintermuižas psihiatriskajai slimnīcai. Sajutu, ka viena jauna sieviete man kaut ko ieliek kabatā. Izejot no veikala, sapratu, ka tā bija vēstule no kādas pacientes Sintijas. Tur bija rakstīts, ka lai pēc plkst 14 iebraucu slimnīcas teritorijā vai pie vārtiem un lai es šo meiteni aizvedu uz Dobeli. Būšot veikta pēcsapmaksa par taxi pakalpojumiem Dobelē . Lūdzu paziņojiet kaut kā slimnīcas vadībai, jo es neatbalstu šādus bēgšanas mēģinājumus no psihiatriskās slimnīcas. Paldies.
Taxi "HarviSpectr" autovadītājs Juris.

Janis (slimnicas vaditajs)

Jusu zinju esam izlasijusi

Janis (psihiatriskas slimnicas vaditajs)

pirms 4 mēnešiem, 2019.07.22 13:56

es

Nav gadījumā bēdīgi slavenā Sintija Māršala?

pirms 4 mēnešiem, 2019.07.28 08:46

Veikalniece

Viena Sintija piektdien bija musu veikalā pretī slimnīcai. Maza auguma, brūnas acia viņai bija. Mūsu citai pircējai ielika kabatā mazu papīriņu

pirms 4 mēnešiem, 2019.07.28 10:11

123

Sintijai facebook profilā rakstīts, ka aizbēgšana izdevās!

pirms 3 mēnešiem, 2019.08.05 12:55

Janis (slimnicas vaditajs)

https://www.youtube.com/watch?v=HG_tmp3s8AE

pirms 3 mēnešiem, 2019.08.05 14:33

Pievieno komentāru