Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizliegtie vārdi kometāros

Labdien, cienījamā ZZ.LV redakcija. Es saprotu, ka vēlaties padarīt mājaslapu ētisku un lasāmu, taču lūgums publicēt "lietošanas noteikumi" sadaļā sarakstu ar vārdiem, simboliem, kas ir aizliegti komentāros. Citādi šāda šādā nesaprotamā un nekontrolētā veidā šī izskatās pēc cenzūras. Mēģināju ierakstīt konstruktīvu, nevienu neaizkarošu, ētisku komentāru, bet man saka, ka satur aizliegtos vārdus.
Pie tam esmu pamanījis, ka šāda cenzūra tiek piekopta tikai sensatīviem un cilvēkiem svarīgiem rakstiem.
Iesaku rīkoties, kā Delfi/tvnet un citi, kas pēc tam izdzēš vai slēpj aizskarošus, tendiciozus vai rupjus komentārus.

???

Ar šo arī es saskāros, kad bez lamuvārdiem un citiem nezināmiem simboliem, kad vēlējos ievietot savas pārdomas par PILSĒTAS PASĀŽAS drošību (NEDROŠĪBU). Tā arī nesapratu-kas tie ir par aizliegtajiem vārdiem un simboliem! Varētu sniegt SKAIDRU skaidrojumu!

pirms 6 mēnešiem, 2018.02.08 12:32

,,,

aizliegtie vārdi:zzs,rāviņš,caune,komunisti,komjaunieši utt.

pirms 6 mēnešiem, 2018.02.08 13:26

nav

tur tā lieta, ka komentārā nebija arī šo vārdu un vispār neviena, aiz kā varētu aizķerties un komentārs bija ļoti tolerants un konstruktīvs.

pirms 6 mēnešiem, 2018.02.08 15:30

Tas pats Jānis

Aizliegto vārdu saraksts ir milzīgs un absurds. Samainiet līdzīgos burtus no krievu alfabēta un varēsiet rakstīt pilnīgi demokrātiski un ar vārda brīvību...

pirms 6 mēnešiem, 2018.02.08 16:19

>T...p...Jānis

Vai aizliegto vārdu sarakstā ir vārds "Zīverte"?

pirms 6 mēnešiem, 2018.02.09 12:38

Tas pats Jānis

Kā redzi - nav.

pirms 6 mēnešiem, 2018.02.10 21:29

Diks Irsējs

Tas programmētājs, kurs kādreiz vārdu sarakstu ielika, ir sen prom. Neviens vairs nezina kā tur kaut ko izlabot.

pirms 6 mēnešiem, 2018.02.10 11:56

paldies!

Paldies par jautro pēcpusdienas lasāmvielu! Pārsmējos!

pirms 6 mēnešiem, 2018.02.10 15:59

****ēvics

Izēd pats.

pirms 6 mēnešiem, 2018.03.07 21:51

Reinis

Vairs nevajag - Iestāstīju Humveibīnam, ka tā ir lazanja un šis apēda.

pirms 5 mēnešiem, 2018.03.09 13:18

???

Šodien neļāva komentēt rakstu par dārgo elektrību un bezjēdzīgi pievienoto dārgo mēslu izmaksām...nelamājos, valdību nepieminēju ... neļāva

pirms 6 mēnešiem, 2018.02.13 13:13

pagans

nelava ari par dobeles svecem kas maksa tas pasuta

pirms 6 mēnešiem, 2018.03.07 19:28

Pievieno komentāru