Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Autoserviss vai privātais meistars

Iesakiet lūdzu servisu vai labu privāto meistaru, kas Ford Mondeo (2004, 2.0 TDDI, 66 KW, mehāniskā kārba) nomainītu sajūgu, izspiedējgultni, spara ratu, utt., vēlams Jelgavas apkaimē.

Paldies!

vienkārši

tas taču Ford

pirms 3 gadiem, 2015.09.21 14:11

dromedārs

fordiem sajūgs tirgojas komplektā ar spararatu? Varbūt arī ar kloķvārpstu?

pirms 3 gadiem, 2015.11.28 08:00

khm..

Te jau bail kaut ko ieteikt, uzreiz teiks, ka pašreklāma.. :D

pirms 3 gadiem, 2015.09.21 14:24

zinātājs

iesaku mainīt motoru arī pie reizes, tāpat tur nekas labs nav.

pirms 3 gadiem, 2015.09.21 20:12

robis

to zinātājs
aizej nosveries striķī, tāpat no tevis jēgas nav - tas tā runājot alegorijās, jo iesmirdēt tēmā gribās, a teikt nav ko!

to khm
iedošu meilu, vari rakstīt uz to
Jelgavā esmu nesen tāpēc nezinu, kur kas un kā.

pirms 3 gadiem, 2015.09.21 20:35

Berta

Kāda starpība, autoserviss vai privātais meistars?? Galvenais ir attieksme! Ir servisi, kur interesē tikai vairāk nokāst naudu. Ir bijuši gadījumi, kad pat skrūves kārtīgi nepievelk. Nezinu kādu servisu, kurš īpaši kaut kā izceltos labā nozīmē. Drīzāk ir servisi, kuri izceļas negatīvā nozīmē! Tieši tāpat, privātie meistari. Tāpēc, dīvains jautājums! Parasti iesaka draugi, radi, kuriem ir bijusi pozitīva pieredze.Tur arī vajag brauk un remontēt!

pirms 3 gadiem, 2015.09.22 11:01

es

Liela starpība.Servisos,kā padomju laikos vālē uz kvantitāti,ātrāk un bez kvalitātes.Privātais tomēr taisa godīgāk.Un pārējie,lūdzu netēlojiet,ka servisi Jelgavā ir kolosāli,un lēti.Godīgi rakstot,ar tiem ir lielas problēmas

pirms 3 gadiem, 2015.11.30 08:15

Agnese

Kad man bija pašai sava mašīna, es vienmēr braucu pie Ralfa, kam serviss ir Aviācijas ielā. Lielā daļā servisos parasti sievietes mēdz ap....āt, jo tipa neko nesaprotot. Pie Ralfa nekad nekas tāds nebija. Turklāt visu izdarīja par sakarīgām cenām.

pirms 3 gadiem, 2015.09.22 19:20

Jurka

Tad jau viņš tiktāl saremontēja pa lēto, ka vairs nav savas mašīnas?!

pirms 3 gadiem, 2015.09.22 20:48

Berta

Lai neapjātu, vispirms vajag diagnosticēt, kas par problēmu. Tālāk, noskaidrot, kur, par kādām cenām. Un, visbeidzot, atsauksmes. Ja sieviete brauc ar auto, tad šis tas arī jāsaprot! Kaut vai, priekš sevis izglītoties. Pašai nav jāmaina riteņi, bet, vismaz, zināt, kas tam ir nepieciešams un kā to izdarīt. Tad arī servisos nebūs tāda attieksme! Un, apjāt arī var vīriešus. Ne jau visi ir tādi speci.

pirms 3 gadiem, 2015.09.23 08:41

Jānis Jarāns

ja Rīgā, tad iesaku izmantot autoservisa meklētāju. Palīdzēs atrast labu autoservisu tavai problēmai.
http://www.tavsserviss.lv/

pirms 3 gadiem, 2015.11.27 21:04

inka

ANRU MOTORS remontē mašīnas, tas tiesa!!!!! Bet izmaksas!!!!!
Nenormālākās summas tiek prasītas tikai atslēdzniekam!!!!!
Šķiet, ka tur ir lieliska darba vieta un ļoooooti augstas algas!
Esmu atradusi savu atslēdznieku! Paldies labiem cilvēkiem!

pirms 3 gadiem, 2015.11.29 11:31

inka

piebilde....uz ANRU MOTORU vairs nebraukšu!

pirms 3 gadiem, 2015.11.29 11:32

zinatajs

viss labakais meistars kas tevi glabs tava gadijuma atrodas jelgava,6 linija 67 varda romka necakare galvu zvani 26495436 un bedu nezinasi!

pirms 3 gadiem, 2015.11.30 22:06

zapists

Es zinu labāko meistaru- kuilis, meklē aplārtnes zemnieku saimniecībās, necakare galvu!

pirms 3 gadiem, 2015.12.01 06:27

vadims

labdien ..iesakiet kadu privat automehaniki kas var salabot dzineju audi a6 2.5 tdi nevar iedarbinat velams jelgava

pirms 12 mēnešiem, 2018.08.20 12:53

Pievieno komentāru