Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

bibliotekas fasādes noformējums

Gada neveiksme. Cik tas maksāja? Saziedosim naudiņu ,lai var novākt?

.

Sīkums ar fasādi, mani neapmierina, ka vasarā neviena no centra bibliotēkām ne sestdien, ne svētdien nav atvērta. Tas reāli nozīmē, ka vasarā tur vispār netiek cilvēki ar standarta darbalaiku.

pirms 12 mēnešiem, 2017.12.31 09:23

egle1

tas jau sen teikts, viņus tas neinteresē. Visādus pasākumus domā, lai it kā palielinātu lasītāju skaitu, bet par darba laiku pielāgošanu strādājošiem (un strādājošiem Rīgā) vispār nedomā. Pensionāri izmirs, bērni vairs nelasa. Paliks kas - studenti, kuru skaits arī rūk. Neviens neprasa viņus strādāt vairāk un saņemt mazāk, prasa tikai pārcelt dienas. Lai ir pirmdienas brīvas, bet vasarā lai strādā sestdienās vai svētdienās.

pirms 12 mēnešiem, 2018.01.02 13:23

Piekritu

FAsāde tagad drausmīga. Kāpēc zaļā krāsa vispār? Kāpēc tāda draza? Ja rāsas būtu Jelgavas karoga - vēl sakprastu domu. Bet te, ļoti nosacītās mākslnieciskās vērtības dizaisn, jo tāds patik ļoti maz kam, toties krāsu salikums ir vienkārši atbaidošs. Noniecināja zinātnisko bibliotēku līdz pilsētas alsītāvai un tagad tāaaaaaa sabojāja eksterjeru! JA vāks parakstus pret- es noteikti parakstīšos. Lai vāc nost. Sakop fasādi un lieliek aut ko elegantu un mūsdienīgu. Piemērām stiklveida lāksni ar hromētiem burtiem Bibliotēka.

pirms 12 mēnešiem, 2018.01.01 12:40

imis

Vakarā braucot garām, pamanīju uz bibliotēkas durvīm uzrakstu ķīniešu valodā. Nodomāju, ka tagad tur atrodas vai nu jogas centrs vai tetovēšanas salons. Ļoti neveiksmīgs uzraksta noformējums....

pirms 12 mēnešiem, 2018.01.03 07:45

Geiša

Katru darba dienas rītu braucu garām izkārtnei ... nu galīgi garām...asociējas ar geišu klubiņu

pirms 10 mēnešiem, 2018.02.13 13:14

Mantrausis

Fasāde izskatās lieliski, liek smaidīt un nezinātājam - padomāt. Kas attiecas uz darba laiku, šķiet, to ietekmē kaut kādi MK vai KM noteikumi, kas kaut ko liedz vai neļauj. Nedrīkst aizmirst, ka bibliotekāra amats neparedz ģimenes neesamību un arī Bibliotēkas Dāmām un Kungiem laiks jāpavada ar savējiem!

pirms 10 mēnešiem, 2018.02.14 11:13

Pievieno komentāru