Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Chrysler Voyager_Elektronika

Sveiki,
Vai Jelgava ir iespejams veikt Chrysler Voyager autoelektronikas remontu?
Pie Daina, Aviacijas ielas gala, ir buts, bet tas diez ko nepalidzeja.

666

varbūt Aldis var līdzēt-atmodas ielā 19- KIA auto.- diezgan sakarīgs onka.

pirms 5 gadiem, 2014.09.15 17:45

auto

man arī bija pieredze ar Aldi - tiešām ļoti zinošs un sakarīgs, ar viņa darbu biju apmierināts.

pirms 5 gadiem, 2014.09.16 09:59

666

ha,ha, iebraucu servisā ar problēmu-centrālā atslēga gļuko, mobilaizers nestrādā. Ieteica-nomainīt signalizāciju. Kamēr to mainīja, nosēdināja akumulātoru uz 0. Beigās izrādījās visa vaina-ģererātoram oglītes ir nodilušas.

pirms 5 gadiem, 2014.09.17 08:29

klients

bāc, tikai ne 12v - aizdomīgs kantoris, pie manas mašīnas pusstundu smēķēja, tēloja no sevis profesoru. Neko man nesalaboja, bet naudu par "iekāpšanu" paņēma. Man gribējās iespļaut viņam sejā.

pirms 5 gadiem, 2014.09.18 10:33

klients

bāc, tikai ne 12v - aizdomīgs kantoris, pie manas mašīnas pusstundu smēķēja, tēloja no sevis profesoru. Neko man nesalaboja, bet naudu par "iekāpšanu" paņēma. Man gribējās iespļaut viņam sejā.

pirms 5 gadiem, 2014.09.18 10:33

Pievieno komentāru