Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Cik maksā pudeles pieņemšanas punktos?

Cik mūsdienās maksā parastas alus pudeles nodod pieņemšanas punktā? Redzēju kādreiz Maximā Pasāžā cilvēki nesa, vai Maximā joprojām pieņem un kādā cenā?

Varbūt autobusa biļeti sanāks kompensēt?

-> vārdam
Paldies, un ieliekot stikla konteinera, kurš man izdos naudu, kompensēt autobusa biļeti braucienam uz/no centra?

pirms 5 mēnešiem, 2018.07.09 03:40

cilvēks

Ja nedzer alu, tad naudas ir vairāk nekā nododot pudeles. Biļetei ar sanāks.

pirms 5 mēnešiem, 2018.07.09 07:49

egle1

Maximai var aizsūtīt ziņu feisbukā un uzzināt, cik maksa nodot pudeles Jelgavā. Es, piemēram, nezinu, jo tiešam nelietoju tādu produkciju, kā šķidrums (jebkāds), kas pildīts stikla pudelēs. Ūdeni, ko pērku es, pilda plastmasas tarā un tam depozītsistēmas nav.

pirms 5 mēnešiem, 2018.07.09 07:57

:)

Lai kompensētu autobusa biļeti kādu alus kasti pa ceļam uz Jelgavu izdzert vajadzēs.

pirms 5 mēnešiem, 2018.07.09 11:58

Varbūt autobusa biļeti sanāks kompensēt?

Esmu ieraudzījis grāvī pie mājas izmestu Maximas maisu ar pudelēm un drazu. Drazu varu ielikt savā konteinerī izvešanai. Pudeles varu aizvest nodot, braucot uz centru. Un skaidrs, ja pats nelietoju un tādu pudeļu mājās nav, tad cenas un vietas nezinu. Tam nu loģikas vajadzētu pietikt visiem komentētājiem. Ja cilvēks prasa, tad pieredzes pudeļu vākšanā un nodošanā viņam nav. Un jā, pat nelietojot grādīgos, man liekas naudas nav un man nav tas nevienam ne jāskaidro, ne jāatvainojas. 99% tādu jau Anglijā staigā un arī nevienam neko neskaidro. Un jā, es varu cimdos savākt maisu, noskalot pudeles un braucot uz centru aizvest un nodot, kaut ceļu kompensējot. Man lepnuma gabals no p*k*ļ*s nenokritīs. Man nav algas aploksnē un es lepni nemaksāju skaidrā par pilniem ratiem lielveikalos. Ziniet, ir ģimenes, kas dzīvo no godīgi nopelnītas savas algas pēcnodokļu atlikuma. Sameklēju netā - bija 4 santīmi, tātad tagad apt. 6 centi, un par to, vai Pasāžā pieņem, pajautāšu, zvanot uz pašu Maximu, nr. internetā ir. Paldies visiem.

pirms 5 mēnešiem, 2018.07.09 15:41

Komjaunietis

Ir tāds komuņaga Dūklavs,pie viņa griezties taras jautājumā

pirms 5 mēnešiem, 2018.07.11 14:14

Cūkkāja

Kādreiz, tālajos krievu laikos...varēja nodot pudeles un es uzreiz visu izpirku cukurā...daudz cukura man bija...bērnībā sakrāju lenteniekam DAINA un divritenim. Tagad, man šķiet, pat sērkociņus nenopirkt

pirms 5 mēnešiem, 2018.07.16 12:16

Lietotājs

Sveiki.
Vai kads ludzu pateiktu,kur Cesu.nov butu iespeja nodot tukso stikla taru? (alus pudeles) un ari kadas ir cenas par katru pudeles vienibu.

pirms 4 mēnešiem, 2018.08.12 23:02

Vecozēn,

Tu galīgi apdullis esi?Kā lai jelgavnieki zin cik Cēsīs maksā tukšas pudeles???

pirms 4 mēnešiem, 2018.08.13 12:26

Reinis

Es gan varēt zinat, jo Cēsēs šat tat ir bijs!

pirms 4 mēnešiem, 2018.08.13 18:20

Pievieno komentāru