Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Darba devējam

Labdien!
Darba devējiem par brīvajām vakancēm, iespējams ‘’potenciālajām’’.
Nelielam ievadam sākšu ar to, ka apstāstīšu Jums šī brīža situāciju. Šobrīd strādāju un man nav paticis sēdēt mājās bez darba, tādēļ jau no paša sākuma vienmēr esmu strādājis. Šī brīža darba devējs NAV – neadekvāts, melis u.t.t. Darbs ir interesants, katra diena kā jauns piedzīvojums, algu maksā oficiāli, darbs Rīgā. Iemesls kādēļ vēlos mainīt šo darba vietu ir tas, ka šī ražotne ir pārvākusies uz Rīgas otru malu (Siguldas puses) un tā kā esmu no Jelgavas raj. man ceļā ‘’izgaist’’ trīs stundas ar astīti, ja braucu ar personīgo transportu un veiksmīgi izbraucis sastrēgumus un laikapstākļi burvīgi, ar sabiedrisko transportu ap četrām, ja ne ilgāk. Neskatoties uz šo melno traipu ir arī kāds saules stariņš paspīdējis un viens no maniem sīkajiem rūķīšiem ir sācis iet bērnudārzā, bet hop, te atkal parādās pleķītis, jo ātrākais kad bērnudārzā viņu var nogādāt ir 7:00, aizmirsu piebilst, darbs sākas 8:00.

darbs1988

Ja Jums ir vēlēšanās un iespēja man uzjautāt sīkāk un iepazīties ar manu cv, vai nosūtīt kādu informāciju par Jūsu darba piedāvājumu tad droši rakstiet man uz manu e-pastu – darbs1988@inbox.lv
Ar cieņu,
Tavs potenciālais darbinieks

pirms 4 gadiem, 2015.02.10 15:26

darbs1988

Nu jā. Acīm redzot nav nebiena darba devēja Jelgavā. :)

pirms 4 gadiem, 2015.02.11 07:02

nu ja

Jelgavā ir tikai ņēmēji, ierāvēji, izspiedēji, un citi "saimnieki".

pirms 4 gadiem, 2015.02.13 14:09

no sludinājuma

Simpātiska sieviete 38 gadus jauna vēlās satikt atbilstoša vecuma vīrieti vai arī mīļāko.
26599022

pirms 4 gadiem, 2015.02.11 08:59

...

cik maksāsi?

pirms 4 gadiem, 2015.02.11 13:09

nu ja

Tas jau nav darba devēja p i e dāvājums

pirms 4 gadiem, 2015.03.04 08:34

loģika

Hmm. domāju ilgi gaidīsiet kādu normālu atbildi pie tādas sevis pozicionēšanas. Zināms, ka strādājiet rīgā un ka ir bērns, kuru gatavi iespundēt b/d jau 7 no rīta, ka ir mašīna un dzīvojiet laukos. Viss.

Kāda ir jūsu profesija, izglītība un cik gadi reālas pieredzes? Lūk kas interesē darbadevēju. (nav skaidrs vai vēlāties tirgū par pārdevēju iet, vai esat reklāmas direktors banku sektorā).

Tagad gaidiet aprējējus un žultainas tantes.

pirms 4 gadiem, 2015.02.11 10:29

Jā - šajā forumā var tikai parieties un pastrīdēties par burgeriem - bet ne saņēmt norm. atbildes uz jautājumiem.

pirms 4 gadiem, 2015.02.13 08:02

Vēl zināms

ka strādā ražotnē.
Tad loģiski sanāk, ka nav tirgus pārdevējs un nav arī banku sektora, utml. darbinieks,

Un dažbrīd vispār nav skaidrs, kas interesē darba devējus!

pirms 4 gadiem, 2015.02.11 12:58

nu un?

mana vecmāmiņa strādāja ražotne jau pensijas gados. par apkopēju.

pirms 4 gadiem, 2015.02.11 14:55

?un nu

apkopēja arī ir darbs. Un tikpat cienījams, vēl jo vairāk pensijas gados.

pirms 4 gadiem, 2015.02.11 22:41

nu un?

skaidrs, ka pateicu, ka arī RAŽOTNĒ ir dažādi darbinieki. Ja šī kundze ir apkopēja, tad var uzkopt arī lielveikalu. Ja šī kundze ir grāmatvede, tad varēs strādāt arī noliktavā. Ja šī kundze ir metalurgs ar šauru specializāciju, tad droši vien jāpieturas pie ražotnēm.

Kāpēc neizrakstīt uzreiz. Es - apkopēja, strādāju ražotnē, dzīvoju ar ģimeni ārpus Jelgavas. Vēlos līdzīgu darbu uz vietas.

Noslepenots tā, it kā viņa būtu vai atbildīga par melno grāmatvedību, vai krutija cigaretes no zāļ ītes, vai šēfam klēpī sēdēja. Viņai iespējams ir kauns par viņas amatu, mana vecmāmiņa man vienmēr bija laba.

pirms 4 gadiem, 2015.02.12 01:38

barts simpsons

pie manis var dabūt darbu tikai tad, ja paceļ savu pēcpusi un atvelk to līdz iespējamai darbavietai. Diemžēl kādu jaunu darbinieku vajadzēs tikai ap aprīli.

pirms 4 gadiem, 2015.02.11 18:52

Trakais Bobs

Vai tavā iespējamā darbavietā es varēšu darbalaikā sēdēt zz.lv forumā, tāpat kā tu to dari?

pirms 4 gadiem, 2015.02.13 10:32

barts simpsons

vienalga - maksāsim par gabaldarbu

pirms 4 gadiem, 2015.02.13 14:56

bigmazi

un cik vel tādu meklētāju , kāds naivums ...

pirms 4 gadiem, 2015.02.12 04:27

darbs1988

Nu interesanti no kurienes cilvēki domā ka Jelgavas raj. uzreiz nozīmē lauki? Un otra lieta ir man neizprotama, ka cenšoties ielikt komentāru ar info par sevi man to neļauj izdarīt rakstot, ka tiek izmantoti neatļauti vārdi. Kaut gan neizmantoju ne lamu vārdus ne arī necenzētus. :)

pirms 4 gadiem, 2015.02.12 10:29

mans

garantēju, ka aizliegtais vārds ir
C-I-L-V-Ē-K-S
arī bija kaut kas līdzīgs
pie-šķirt vai tmldz.

zz.lv aizliedz nevis lamu vārdus, tos drīkst lietot, bet ikdienā lietojamus vārdus.
drīkst rakstī, ka
kāda *** dabūja 'hatu.
bet nedrīkst raktīt,ka
kādam cil-vēkam pieš'-ķīra dzīvokli.

pirms 4 gadiem, 2015.02.13 09:21

Pievieno komentāru