Facebook

Tātad kāds visu laiku liek mana Facebook kontā dažādās grupās par naudas pelnīšanu internetā..gan jau esat redzējuši,, jāspēlē rulete un varot pelnīt.ES TADAS MUĻĶĪBAS NELIEKU. KĀ VAR SO MURGU APTURET???? NU NEGRIBU,KA KADS CITS (NEZINU KAS UN KAPEC) LIEK CAUR MANU KONTU! JAUTAJUMS KĀ TO APTURET????

Alma

Es arī esu neapmierināta ar Facebook,jo kā kāds tajā ieiet tā man ziņo-apnicis ,un galvenais,ka no tā briesmoņa nevar atteikties - es tā možēloju ,ka tur reģistrējos !!! un ar Twitteri ir tāpat-ja tur iereģistrējies -netiec vairs vaļā !!! varbūt ,kāds māk IZIET-pamāciet !!!

pirms 2 mēnešiem, 2017.07.15 20:27

egle1

http://www.pamaciba.lv/ka-izdzest-savu-profilu-no-facebook-com/

pirms 2 mēnešiem, 2017.07.16 07:45

Alma

Paldies !!!

pirms 2 mēnešiem, 2017.07.16 18:32

Reinis

Uzprasi vīram/draugam - kāpēc viņš to visu neskatās caur savu profilu. Pie tam - kādam zābakam ir jābūt, lai ruletes spēlēšanu sauktu par peļņu internetā...Būtu vēl PTC nosaukusi par peļņu :D Naivie turpina cerēt Martina Geila sistēmai, bet nesaprot, ka tas ir apkāsiens. Par kādiem pāris bamslīšiem esmu gatavs apstāstīt kā var normāli pelnīt ar affiliate(partnerprogrammām), ne jau kaut kādu MG.

pirms 2 mēnešiem, 2017.07.16 13:17

Humveibīns

Ienāc tak blakus palātā un abi parunāsimies, ja neatnāksi, es tev atkal čībā iemīzīšu!

pirms 2 mēnešiem, 2017.07.16 13:32

Humveibīns

Iegāju Reiņa palātā, lai ie****u viņa čībā, iemīzu, bet izrādās, ka šis čības samainījis un tagad man jāstaigā ar slapjām čībām. Vakarā pa to no sanitāriem dabūšu kāju rīklē :(

pirms 2 mēnešiem, 2017.07.16 16:06

Humveibīns

Pajolīt, piežļāgt tu vari savu tūpli, nevis manu niku!

pirms 2 mēnešiem, 2017.07.16 19:18

Pievieno komentāru