Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Foto internetā

Vai darba vietai ir tiesības publicēt internetā personas fotogrāfiju bez atļaujas vai pret paša gribu? Kādas šajā gadījumā ir tiesības cilvēkam, kas šādai darbībai nav devis/devusi piekrišanu? Varbūt kāds var sniegt skaidrojumu?

:)

Sabiedriskā vietā drīkst uzņemt fotogrāfijas un tās publicēt bez visu redzamo personu piekrišanas. Pieļauju domu, ka darba vieta nepublicēja tavas privātās fotogrāfijas.

pirms 6 mēnešiem, 2018.02.04 21:56

...

Sabiedriskā vietā cilvēkus drīkst fotografēt privātām vajadzībām, izplatīt internetā nedrīkst. Drīkst publicēt, ja uzņēmumi veikti žurnālistikas vajadzībām. Kaut kā tā bija teikts Fizisko personu datu aizsardzības likumā.
Aprakstītajā gadījumā, ja nav saņemta piekrišana, šķiet, darba devējs rīkojas nelikumīgi. Jālūdz, lai izņem foto, var piezvanīt Datu valsts inspekcijai uz konsultāciju tālruni.

pirms 6 mēnešiem, 2018.02.04 22:48

PeleX

Izskatās, ka tekādam nav bail darbu zaudēt... Hmm, noteikti ne 40+, tie jau mācīti un sisti. Izskatās, ka arī darbs nav prestīžs, jo, ja lepotos ar savu darbu, tad priecātos, ka stāv blakus Cukermanam vai Geitam.

pirms 6 mēnešiem, 2018.02.04 23:52

tāpēc jau Pela

ka smadzeņu maz -prāta vājuma pazīmes būtu aiz klusēšanas paslēpusi!

pirms 6 mēnešiem, 2018.02.05 22:07

!

Darba vietai ir tiesības publicēt internetā personas fotogrāfiju TIKAI ar persobas atļauju!

pirms 6 mēnešiem, 2018.02.05 09:38

Jaukā

Nu ja kādā seksa lapā, tad jau laikam nē. Kas tās briesmīgs būtu, ja mana darba vieta publicētu mani kopā ar darba kolēģiem? Es būtu ļoooti priecīga un lepna!

pirms 6 mēnešiem, 2018.02.05 11:56

Reinis

Es arī esmu fakebukā, gribēju iebāzt savu bildi, sadzēros tos trakos bamšļus(kamēr vēl ir dabonami), kā rāvu purkšķi, tā pļeka biksēs un tā arī netiku pie savas bildes, kamēr tīriju pļeku no biksām, tikmēr batereikas nosēdās, tā kā bamšļus pumpējot nebija kapeikas, ko zaplaķīt par to toku velna razbainieki bija man to laimi nogriezuši, secinājums; citi negrib to bild, es tā kā grib, bet netiek!

pirms 6 mēnešiem, 2018.02.06 20:49

Humveibīns

Es jau otro dienu staigāju ar pietirstām bikšelēm. Skolā mani apceļ! Ko lai daru?

pirms 6 mēnešiem, 2018.02.06 23:22

Joks

4vsk regulāri liek bērnu bildes facebook. Viņi nemaz nešķiro anketas,kad vecāki ir aizlieguši bildes publicēt..jo atbild,ka liks tik un tā un neko neizdarīsiet..iepūtiet .

pirms 6 mēnešiem, 2018.02.07 21:11

cilvēks

ja jau tu ar savu ģīmi regulāri ej uz veikalu, kur tevi var apskatīt jebkurš, tad kāda velna pēc tu uztraucies?

pirms 6 mēnešiem, 2018.02.08 14:41

Reinis

Labāk pasakiet, kur nopirkt lētu pulveri ar ko pļeku izmazgāt

pirms 6 mēnešiem, 2018.02.08 17:33

Karjera

Māli tuvākajā karjerā

pirms 6 mēnešiem, 2018.02.14 11:22

Zināmi ģīmji

Kādreiz veikalos lika foto-VIŅI ŠEIT NOZAGA...Tas gan bija forši!!!

pirms 6 mēnešiem, 2018.02.13 17:13

Reinis

Es gribu kailfoto, ar bamslīti tūplītī!

pirms 6 mēnešiem, 2018.02.13 19:58

Pievieno komentāru