Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iesakiet logu un durvju firmu Jelgavā.

Ir pienācis brīdis, kad nepieciešamas jaunas dzelzs durvis un PVC logi.
Kādas ir atsauksmes par Jelgavas logi, AJ Lejnieks un MND ?

reiņuks

reklāmiņas, reklāmiņas... Viens no viņiem būs ūber cools, pārējie mēēēsli.

pirms gada, 2017.08.11 10:27

ZentA

Latvijas logi - http://www.latvijaslogi.lv/ tur pati ņēmu un ļoti labi :)

pirms gada, 2017.08.15 18:21

reiņuks

tagad zinu, kur tu strādā

pirms gada, 2017.08.15 21:29

m!

Mitavas logi, liku majai un dzivoklim, nu jau gadi 7 un viss ok

pirms gada, 2017.08.15 22:23

Džambo

Labāk jau atsauksmes prasīt zināmiem cilvēkiem (vai vismaz ne-anonīmiem), šeit katrs pats sarakstīs pozitīvas atsauksmes par sevi un negatīvas par konkurentiem. :)

pirms gada, 2017.08.16 19:28

Tas pats Jānis

Vispareizākais ir ... neņemt Jelgavā, jo šeit ir speciālā ekonomiskā zona ar savām cenām.
Neviens neaizliedz apjautāties vairākiem ražotājiem, iedodot parametrus.
Ziemā aptauju vinnēja loguvīrs Normunds. Arī kvalitāte un serviss bij super. Tas ir jāielāgo, jo izkraut trīsstiklu pakešu logus nav diez ko viegls pasākums. Nu un ietaupīt, paņemot plānos divstikliniekus nav šodien moderni.

pirms gada, 2017.08.17 14:40

cilvēks

hmmm.... Es cenu aptaujātājus parasti sūtu pupās, jo 1.Man ir dārgāk. 2. Man ir rinda. 3. Nevēlos tirgot preci, kurai kaut kādā veidā ir ieekonomēts uz kvalitātes rēķina, tādējādi samazinot cenu.
Logus gan neizgatavoju.

pirms gada, 2017.08.17 20:52

Rūdolfs

Tavi klienti cenu uzzina tikai tad kad jau jāmaksā? Kā tad viņi var plānot savu budžetu un zināt vai vispār var to atļauties?

pirms gada, 2017.08.17 21:25

cilvēks

Rūdolf, runa iet par tiem, kas zvana vai sūta epastus. Ja cilvēks ierodas personīgi, tad, protams, viņam viss tiek parādīts un cenas izskaidrotas, gadījumā, ja viņš veic pasūtījumu, tad tiek slēgts līgums, kurā ir norādīta arī cena, ne tikai darāmie darbi. Un cena parasti nemainas. Īsāk sakot, ja cilvēks nevar pacelt pakaļu un atbraukt pie meistara, tad lai pērk no kāda cita. Es jau arī nesaku, ka citi meistari strādā sliktāk, vnk ir savairojušies visādi kantori, kas pārtirgo leišu, poļu preci un neko nesaprot no tā, ko tirgo. Ofisā ir tikai pliks katalogs un makbuks.

pirms gada, 2017.08.18 10:00

Tas pats Jānis

Mjā, cilvēk, tālab jau Latvijā ir augstākas cenas kā visās citās valstīs, ar kurām mums ir sauszemes robežas. Celtnieki, smerdeļi jau sajutuši otro trekno gadu dvesmu un nu jau šiem viss kārtībā. Vakar pāris ienesa iemaksu par jaunajiem Tuaregiem. Un parastie mirstīgie maksās, jo nespēj meklēt un domāt patstāvīgi.

pirms gada, 2017.08.18 11:20

cilvēks

mans darbs diemžēl ar visām "augstajām cenām" Zviedrijā maksā 3-4 reizes dārgāk, Vācijā 5-7 (!!!) reizes dārgāk. Bet turienes tirgus ir aizsargāts, es tur netieku iekšā (bija iespēja Vācijā nopirkt veiksmīgi strādājošu uzņēmumu, man neļāva) Bet leiši poļi ar savām ķīniešveidīgajām precēm pie mums tiek.

pirms gada, 2017.08.18 12:59

Tas pats Jānis

Cilvē, nu tu lej! Nezināju, ka mums ir sauszemes robežas ar Zviedriju un Vāciju. Varbūt brīvdienās ar auto jāaizskrien....
Varbūt pārmaiņas pēc salīdzināsim arī algas? Visi tikai ceļ sapņu pilis - "manis uztaisītā taburete Zviedrijā maksā 100Eur, bet šeit nav trako, kam tā būtu vajadzīga" Kā lai es gada laikā atsitu dārgās iekārtas?
Kas grib un māk, tam sanāk, bet pārējie tikai čīkst un meklē atrunas. Zviedrijā viņiem maksā vairāk... Nē, nemaksā, jo mūsējie viņiem nav vajadzīgi. Mūsējie pat likumdošanu nespēj apgūt, lai zinātu, kādi noteikumi ir biznesa uzsākšanai konkrētajā valstī. Tfu!

pirms gada, 2017.08.19 16:33

Lazdinseo

Iesaku ieskatīties http://imgprojekti.lv/
Tur iegādājos logus savai mājai.

pirms 9 mēnešiem, 2018.04.01 21:29

kristappps

Piekrītu Lazdinseo, http://imgprojekti.lv/ plaša izvēle un pieņemamas cenas PVC logiem.

pirms 8 mēnešiem, 2018.05.02 06:01

Elux

http://imgprojekti.lv/ ir netikai logi, tur pirku savam balkonam plastikāta durvis

pirms 8 mēnešiem, 2018.05.02 20:13

Aivars

Labs variants un piegādā līdz pašām durvīm! https://letipvclogi.lv/

pirms 7 mēnešiem, 2018.05.10 14:06

Santa

Starpcitu, izslavētajos http://imgprojekti.lv/ iegādājos plastmasas logus. Montāžu veica ātri un kvalitatīvi, ceru, ka plastmasas logi kalpos vēl ilgi

pirms 7 mēnešiem, 2018.05.31 12:12

Diks Irsējs

imgprojektu mājas lapā nav pieminēts, ka šie strādātu Dobelē vai Jelgavā.

pirms 7 mēnešiem, 2018.05.31 13:01

Bum bum.

Nu i poher!

pirms 5 mēnešiem, 2018.07.22 14:43

z

Mums sameta FFORHAUS.LV bukletus .Privātā konsultanta Kaspara nr.m.t.26743429.Durvis -pārklājums MDF paneļi.Maksāt pēc 45 d. Pareizi ir -FORHAUS .LV. negribu pārrakstīt

pirms 6 mēnešiem, 2018.06.03 13:10

monika

nu bet kāds var kaut ko pastastīt par to "Forhaus "?

pirms 5 mēnešiem, 2018.07.22 00:59

Tas pats Jānis

Ja jau izplata bukletus, tad draza vien ir...

pirms 5 mēnešiem, 2018.07.23 11:21

Zigis

Mainijam majai logus, zinajam, ka taupit nevajag, jo tomer kvalitate intereseja vairak atlasijam pec aptaujatas cenas paris kandidatus un pirmos uzrunajam logi plus, izstastija visu normali norunajam, dienu kad atbrauks un nomeris, ta ari neatbrauca, tad griezamies pie latvijas logi viss bija super komunikacija, cena gan bija viena no dargakajam, bet ko nu vismaz bija sajuta ka bus labi.... Bet rezultats bija zem katras kritikas, nelidzena ailju apdare no arpuses, materiali izmantoti nekvalitativi, jo sobrid ir pagajis kads gads un viss ir japartaisa, protams logiem gan nav ne vainas, bet tos jau citi taisa.

pirms 5 mēnešiem, 2018.07.23 16:21

annija

Pasūtīju ārdurvis Latvijas logos!Jāgaida bija pailgi...bet rezultāts apmierina!Nu jau 3-o gadu nevaru vien nopriecāties par foršajām durvīm!Ciemiņi vienmēr nokomentē:tev gan šikas durvis!

pirms 4 mēnešiem, 2018.08.07 12:19

Jelgavniece

Es tikai par Logi Pluss. Vairāku gadu garumā nomainīju mājā visus logus. Pretenziju nav. Cenas pieņemamas. Paldies firmai.

pirms 4 mēnešiem, 2018.08.11 10:59

Pievieno komentāru