Kāds tirgotājs pārdomās

Kā tur īsti ir ļautiņi,ja Jūs staigājot gribat ieklemberēt kādā veikalā,bet pārdevēja ēd,saprotu ja man kko vajag es iešu veikalā tā vai tā,bet ja nevajag nu kā kauna nav?Tas pats ar tiko izmazgātām telpām,nekad nelīdīšu ja nevajadzēs,pat ja vajadzēs pirms ieiešu atvainošos.Ar mani vienu tā?Tāda sajūta ka jā!

Jā protams

Pārdevējiem nevajag ēst, čurāt, vispār elpot... Galvenais stāvēt durvīs un gaidīt, kad Bella sadomās ieiet... Smieklīgā tauta...

pirms 4 mēnešiem, 2016.11.22 13:49

Spodrīte

Nestreso, Bella!Nomaini savam vibratoram baterijas un atsāksies tev laimes mirkļi.Citi ļaudis varēs paēst,pačurāt un pabezdēt bez Bellas visuredzošās acs klātbūtnes!

pirms 4 mēnešiem, 2016.11.22 18:41

egle1

Man to pārdevēju žēl. Alga minimālā, verga darbs. Ne paēst normāli, ne uz tualeti aizskriet.

pirms 4 mēnešiem, 2016.11.22 21:12

,,,

Bella, ko tu pīpē? Tev laikam darīt nav ko< tikai vazājies pa ielām un pēti kur ēd, vai čurā...

pirms 4 mēnešiem, 2016.11.24 10:02

ES

Tas ir sīkums. Bet kā tirgū:, tur viens tirgo preci, otrs arī līdzīgi. Kur pirkos parasti, manas preces tirgotājam nebija, beigusies. Gāju citur, man taču vajag preci. Bet pēc tam iedomājos, ka nav labi, ka tur neko nenopirku. Gāju atpakaļ un gribēju nopirkt kaut ko citu, lai nav, ka , ja nav vajadzīgā, tad nekā tirgotājam nepērk, bet tirgotājs man pateica, es tev neko nepārdošu, jo tu sapirkies citur - pat nemaz neatceras, ka viņam tās preces nebija ko pirkt....

pirms 4 mēnešiem, 2016.11.25 15:35

TU

pats saprati savu murgojumu?

pirms 4 mēnešiem, 2016.11.25 18:01

Fiksais

:))))))) es gandrīz apmīzos šito lasot.:))))))

pirms 4 mēnešiem, 2016.11.27 12:04

AHA

Es kā tirgotājs priecātos par tik uzticīgu pircēju.

pirms 4 mēnešiem, 2016.11.29 13:09

,,,

mani arī besī daaudzi:što vam predložit,kā pitālovija,nevis Latvija....

pirms 4 mēnešiem, 2016.11.29 16:02

P.S.

kāds,kurš raksta manā stilā,vai tad mazums visādu citādu zīmju salikumu...

pirms 4 mēnešiem, 2016.11.29 16:06

AP

Bella, neķer kreņķi! Nākamreiz atnāks un sapirksies pilnu ķeseli!

pirms 4 mēnešiem, 2016.11.30 10:08

es

Piekrītu Bellai, varbut ne gluži par ēšanu, jo iespējams tas bija vienigais brīdis,kura bija iespejams paēst. ES vairakkārt esmu saskarusies arī ar ko nepatīkamu, piem. pārdevējas ilgās sarunas pa telefonu un vēl tas ,kas daudzi veikali piekopj elektroenergijas taupīšanu un tad īsti nevar saprast iet iekšā vai ne??? un kad ieiet iekša, tad arī īpasi nesteidzas ieslēgt gaismu brrr. ...sajūta vnk pretīga, gribas ātri mukt ara. Laikam jau viniem tāpat labi iet nemaz pircēji nav vajadzīgi.

pirms 4 mēnešiem, 2016.11.30 19:43

Elīna

Vispār jau elektrība izslēdz tieši dēļ taupības - tas pirmkārt, un arī lai apģērbi neizbalē - tas otrkārt. Kāda jēga visu dienu dedzināt elektrību - ja ienāk visas dienas laikā 5ci cilvēki. Bet uz valsts rēķina sēdošiem krēslu dīdītājiem jau maz saprast, cik mazam apģērba veikala īpašniekam jādomā, lai varētu eksistēt un būt. Paskatieties cik veikali Jelgavā aizveras un uzdodiet jautājumu, mega lielie burkšķētāji.

pirms 4 mēnešiem, 2016.12.06 10:21

PIRCĒJS

Nu beidziet tak! Kam vajag, tas pirks, paskatīsies, kas par bodi, ko dod un nāks pirkt, vai tur ir tā elektrība iedegta vai nav.

pirms 4 mēnešiem, 2016.12.07 09:27

es

vismaz man negribas tajā tumšajā veikalāiet iekšā,jo reizēm pat nesaproti viņš strādā vai ne. Tapēc vinji zaudē klientus un nepērk viņiem tās preces,jo vnk aiziet garām veikalam. Pavērojiet paši!!!
Un nevajag jau gadiem vienas drēbes turēt veikalā tad neizbalēs. pati esmu strdājājusi apģērbu veikalā, smiekli nāk ,,drēbes izbalē :)))

pirms 4 mēnešiem, 2016.12.07 12:23

Fanta

Man vienalga ēd vai neēd, telpas tikko mazgātas vai ne.. Par to, ka es ieeju veikalā man nav jāatvainojas nevienam un, ja reiz veikals ir atvērts, es varu ieiet iekšā arī tikai iepazīties ar piedāvājumu, neko nepērkot.

pirms 4 mēnešiem, 2016.12.13 21:08

Pievieno komentāru