Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kāpēc?

Tad nu tā. Jelgavas kultūras nams tirgo vispirms dārgās biļetes,pēc tam lētās. Gribēju iegādaties lētāko biļeti ,bet redz neesot,jau izpirktas. Nu labi,laimigi dabūj savu biļeti 3 rindā. Gāju ar domu,ka pasakums izpardots,BET.. bija tik 8 pirmās rindas nepilnas..lētās biletes ipasnieki(ja tadi bija)nemaz neatnaca uz pasakumu? Ja reiz visas bija izpārdotas? Rodas jautajums-sakumā dārgās,pēc tam lētas? Maldinasa? Krāpšana? Cilvēku turēšana par muļķiem?

kiki

tur ar to biļešu tirdzniecīnu vispār interesanti, aizeju savilkti krustiņi pāri cipariem, kkas apvilkts ar zaļu marķieri, tās esot rezervētās un izpirktās, sakiet lūdzu, kā var rezervēt un izpirkt, ja tirdzniecība sākās konkrētā datumā? piebildīšu, ka kases darba laiks visiem zināms, divas stundas pēc kases darba laika jau izpirktas un rezervētas, es ari gribu rezervēt labākās vietas un nopirkt tad, kad man tam ir laiks

pirms 8 dienām, 2018.05.14 17:31

ok

Ļoti labi kad paceļat šo jautājumu

pirms 6 dienām, 2018.05.16 18:42

Rasa

Vai tad 6 rinda nav vienmēr rezervēta Domei.Vai viņi šajā rindā par biļetēm maksā,vai pa velti.

pirms 5 dienām, 2018.05.17 17:23

z

Tagad skaidrs ,kāpēc vārds ,kad runa bija par suņiem,visus ieteica nošaut ,un re Bamšļu vairs nav un pazuda slepkavnieciskā tieksme....jā,dzīvnieki alko smaku necieš.....un bamšļu cienītāji jebkuras tēmas forumā izsaka nožēlu par to pazuššanu ,es to saprotu tā.Cik labi,ka tie 7 % bamšļi pazuda! TĪRĀKS Gaiss !

pirms 8 dienām, 2018.05.14 19:45

vārds

Pirms nedēļas viens kvankšķis bija ielīdis manā teritorijā. Dabūja ar gaiseni un smilkstēdams aizjoza.

pirms 6 dienām, 2018.05.16 19:57

vārds

Bet vēl es esmu p i e d i r s i s bikses!

pirms 5 dienām, 2018.05.17 19:42

z

Bamšļu rezerve vēl ir? Neviens pie pilna saprata un skaidra prāta nedara .Gan jau kādreiz uzrausies un sodu samaksāsi /

pirms 5 dienām, 2018.05.17 08:41

vārds

Sapņoju, ka gredzens pirkstā, atmodos, bet pirksts bij d i r s ā !

pirms 3 dienām, 2018.05.19 17:59

vārdam

Tādu es tevi redzėju rimi pie bamšłu plauktiem ,ar d!rsā iebāztu pirkstu.

pirms 2 dienām, 2018.05.20 09:20

vārds

Kapēc pie bamšļu plauktiem, es visu laiku tādā pozā staigāju un sapņoju par bamšļiem!?

pirms dienas, 2018.05.20 14:31

Pērku internetā

vienmēr biļešu pieejamību var pārbaudīt BilesuParadīzē.lv. Parasti tur arī iegādājos. Jā, uz pasākumiem biļetes var pirkt vai kasē vai internetā, tad uzreiz sistēmā būs atzīmēts, ka šo vietu nav. Iespējams, citi, kas pirkuši internetā, to paspēja izdarīt pirms kases darba laika. Bet nekādā gadījumā, nevar būt tā, ka pirmās 8 rindas aizņemtas, tālāk neviens nav atnācis - tas jau izklausās pēc krāpšanas.

pirms 3 dienām, 2018.05.19 23:27

kiki

Es arī labprāt būtu pirkusi i netā, bet diemžēl, biļetes uz Intrigas koncertu i netā netirgo, tad nu ir virkne rezervētās un izpirktās, ome, kas visu rītu var gaidīt kases atvēršan
as darba laiku, pēc kā nopērk 15 biļetes uz vienu dienu, 20 uz otru un tad citiem vecākiem, kas nevar pavadīt rindā pāris stundas paliek tas, kas paliek. skumji, ka tā! turklāt koncertā kkā novēroju, ka tās tā teikt rezervētās un izpirktās vietas, daļa bija tukšas!

pirms dienas, 2018.05.21 11:48

Pērku internetā

Man šķiet, ka uz iIntrigu, pēc mazpilsētas paražām iet dejotāju radi un draugi. Tātad, ja gribējāt redzēt savu dejotāju, tad Ome gribēja arī redzēt savu, un iespējams viņa jūsu dejotājas draudzenes Ome, bet visi nevarēja atnākt, tāpēc vietas tukšas. Turklāt, nojaušu, ka tās biļletes, ja nepirktu omes pa 20 gb. reizē, tad arī pirmās 8 rindas būtu tukšas, tātad Intrīga koncertus nevarētu rīkot, jo nevar zāli apmaksāt. Jā, uz tādiem vietējiem koncertiem/priekšnesumiem internetā nevar nopirkt biļetes. Jums tikai divi varianti - pirmais turpināt dzīvot kā agrāk, otrais - sadraudzēties ar Omi un palūgt arī viņu nopirkt citu reizi biļetes Jums :)

pirms 23 stundām, 2018.05.21 14:41

vārdam

Nu redzama bamšļu kaitīgā ietekme uz smadzeņu darbību!

pirms 2 dienām, 2018.05.20 13:17

vārdam

Nopļūtījies un smirdošš! Tas no pakaļas bakstīšanas ar pirkstu!

pirms dienas, 2018.05.20 16:26

vārds

Nēeee, tas no pirksta laizīšanas, pēc bakstīšanas!

pirms dienas, 2018.05.20 17:45

vārdam

Un vēl zilais,mīli orālo

pirms dienas, 2018.05.20 19:33

vārds

Nu ko darīt, kam tagad feini!

pirms dienas, 2018.05.21 05:51

21x21jelgavnieks

Kas tas tāds vārds ir,ja var atļauties publicēt visādas rupjības un nejēdzības?raksti pilnu savu vārdu,lai lasītāji zina ,kas par TALANTU esi!!!

pirms dienas, 2018.05.21 11:05

z

Es arī to gribētu zināt! Ar suņu šaušanu es viņu esmu iegaumējis ,nu vēl tagad bamšļi

pirms 23 stundām, 2018.05.21 14:13

Cūkkāja

Apbrīnojama cenzūra-var rakstīt jēlības, bet manu komentāru ar vārdiem BANKA, KREDĪTIESTĀDE UN VĒL DAŽU MIERMĪLĪGU IZTEICIENU, REDZ, NEIET CAURI, BET TE VAR TĀDUS VĀRDUS RAKSTĪT UN VĒL PRIECĀTIES-VĀKS!

pirms 22 stundām, 2018.05.21 15:05

vārds

Tu pats esi tups un tavi komentāri bija vēl tupāki, tāpēc arī dzēsa!

pirms 7 stundām, 2018.05.22 06:14

Pievieno komentāru