Kinoteātris Jelgavā?

2009. gadā solija, ka Jelgavā, 3 gadu laikā būs uzbūvēts jauns kinoteatris. Vairs jau nekādu ziņu par to nav dzirdēts.

Vai Jelgavā kādreiz atkal būs kino? Vai jau tik tālu nabadzība esam ieslīdējuši, ka neviens kino tīkls vairs mūs neuztver nopietni?

hmmm

nu nez vai Jelgavā būs pieprasījums..reiz jau bija kino un nekā.
ātri nobankrotēja.

pirms 2 gadiem, 2015.04.21 15:03

kinomīle, kas brauc uz Rīgu

Pat Rīgā kinozāles pustukšas, tad kas Jelgavā būs, katrā rindā pa diviem skatītājiem ????

pirms 2 gadiem, 2015.04.21 16:00

Berta

Bet, Rīgā uz kino brauc arī jelgavnieki! Ja Jelgavā būtu kino, labprāt ietu.

pirms 2 gadiem, 2015.04.29 08:43

mutere

Nu es jau neiešu. Domāju, par pusaugu bērniem, kam kaut kur vajadzēs socializēties. Domājāms kino ir labāks par naktsklubu. tomēr, kas ies uz kino, kur filmas vispirms parādās pasaulē, tad krievijā, tad internetā, tad rīgā un tikai pēcāk jelgavā... domāju topā tas nebūs. Jo jaunieši vai līdz rīgai dosies, (ja mamma ļauj), vai skatīsies internetā.

tāpēc kāda pieklājīgā vieta jelgavā būtu vajadzīga, bet domājāms kino nebūs tā populārākā.

ko dara cil-vēki, kas neplāno sakauties, kādu nošaut vai apdzerties, vai kādu meiču nocopēt? Acīmredzot - sporto, un pasēž kādā kafejnīcā no elegantākā gala par ēstuvi. Tādēļ, nakts dzīve jāierobežo, kamēr pilsēta nav droša, un datorspēlētāji nojūgušies staigā apkārt un suņi nepiesieti, un gājējus uz pārējām brauc nost, un dzer un pīpē tie, kam mērķu dzīvē nav, u.c.

pirms 2 gadiem, 2015.04.21 16:55

mutere

Vispār, attaisnojums labs - Mamm, es ar meiteni uz kino.
Ja nebūtu tk daudz šizu, varbūt nebūtu pat slikti.
Nevaru iedomāties:
- Mamm, es ar meiteni uz bibliotēku.
- Mamm, es ar meiteni dzelžus pacilāt.
- Mamm, es ar meiteni uz rrrrrrrrrr nakts klubu.

Kaut kas vajadzīgs - tipa boulings, biljards, bet bez intensīvā bāra.

Jelgavā ir vajadzīga biljarda-boulinga klubs bez alko un ar face control!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tur varēs atpūsties jaunieši, kas nedzer, nepīpē, vai vismaz, kas, pavadot tur laiku ar draugiem, varēs atturēties no pīpēšanas un dzeršanas.

Tas būtu tas labākais. Un lielo TV pie sienas var hokeistiem, futbolistiem- bet bez alkohola.

No kā saimniekam pelnīt? - Biljards par stundām, boulings par stundām, sulas, tējas, kafijas. cepumi, riekstiņi, cepti kartupeļi ar salātiem.

Respektīvi manas jaunības Klondaika (rīgā, jo jelgavā neesmu bijusi), tikai bez dzeršanas un dūmiem.

Tur es labprāt savus bērnu laistu, ar meiteni kūkas paēst un papļāpāt, ar draugiem kaut ko uzspēlēt vai apspriesties.

Nu, uzņēmēji, kas būs gatavs šādu vietu uzcept jauniešiem?

pirms 2 gadiem, 2015.04.21 17:02

barts simpsons

Biljarda klubs Jelgavā ir ļoti labs un nedārgs.
Kas vainas naktsklubiem??? Nav jau jāiet uz Tonusu un Argo. Vienīgi jēdzīgi gan ir Rīgā. Jelgavā Balerija un krekli
Kino gan derētu.

pirms 2 gadiem, 2015.04.22 06:42

Auto īpašniece

Bez pašvaldības atbalsta, tas uzņēmējs, kurš uzņemtos šāda centra izveidi, drīz vien būtu izputējušais uzņēmējs. 1. Alkohols ir galvenais ienākumu avots izklaides vietām. 2. No senču iedotās naudas bērniem, Tu neuzbūvēsi rentablu biznesu. Es labāk par to pašu naudu sapirktu vienradžus un izveidotu varavīksnes parku...

pirms 2 gadiem, 2015.04.21 19:33

Gāgā

Man šķiet, ka kino Jelgavā būtu apsveicams. Ļoti pietrūkst.

pirms 2 gadiem, 2015.04.27 14:24

BBC

Вы должны твёрдо помнить, что из всех искусств для нас важнейшим является кино... В И Ленин

pirms 2 gadiem, 2015.04.27 21:23

Umka

kinoteātris Jelgavā ir ļoti vajadzīgs, esam PAR!

jO JELGAVA IR STUDENTU PILSĒTU, KA ARĪ TRŪKST IZKLAIDES! Tikai dēļ kino tieši uz Rīgu negribas braukt, jo vēl jāpieskaita klāt ceļa izmaksas, maksas stāvvietas!

Mums nevajag milzīgo kinoteātri, pietiks ar kādām 20-30 vietam, līdzīgs kā Siguldā, ļoti mājīgs un konfortabls, kaut arī pavisam neliels kinoteātris.

http://www.kinolora.lv/?mod=jaunumi&id=14

Tad arī Jelgavā gribas kaut ko līdzīgu. Arī laba ideja ir, ja būs pieejama kāda istaba ar 5D kino =))

pirms 2 gadiem, 2015.05.02 15:35

Gena

Vari nākt pie manis - man ir projektors un BitComet :D

Jauna iespēja saņemt naudu visiem http://ieskaties.tk

pirms 2 gadiem, 2015.05.03 12:42

Imants

kāpēc viss ir jābūt labākajiem Rīgā? Citas pilsētas iedzīvotāji arī pelnījis.
Vai tik grūti aprīkots saskaņā ar kinoteātri? Es nedomāju, ka tas būtu neizdevīgi.

pirms 2 gadiem, 2015.07.30 18:30

Svimpis

Jelgavnieki var pastaigāties pa Vecā Veča Līko un Drinkas upes promenādi.Ar to ir jāpietiek.

pirms 2 gadiem, 2015.07.30 21:58

TV

Tādas baumas es dzirdēju jau vairāk kā gadu atpakaļ, ka tieši šajā vietā jau esot sākuši celt (konkrēti sākuši demontāžu). Tā kā oficiāli nekur vairs nekas nav dzirdēts, tad tām īsti nenoticēju.. Cik tad ilgs laiks tam ir nepieciešams? Kad ir plānots pabeigt un kura firma tad tur rādīs mums kino?

pirms gada, 2016.02.12 23:21

Nu nu

Cik tad no šejienes komentētājiem ietu uz to Jelgavas kino, ja biļete maksātu 15 eiro?

pirms gada, 2016.02.10 19:05

Sirual

Kāpēc 15 EUR? Jelgavā nav vajadzīgs kinoteātris ar daudzām zālēm un simtiem sēdvietu, līdz ar to arī izmaksas varētu būt mazākas.

pirms gada, 2016.02.11 08:45

skatītājs

Kur tad kino biļete maksā 15 eiro!

pirms 5 dienām, 2017.11.15 14:57

khm..

Vairāk jau nopelna nevis uz biļetēm, bet gan uzkodām :)

pirms gada, 2016.02.11 09:40

pirdies

Kadu laiku atpakal biju riga forum sinema ar vein vec brut,savos 37 man sausmig patik ta 3d multen,pat brut apvainojas ka seansa laika necamdij vin pups bet kikerej tik multen.bet man tas prieks dargi maksaj man un brut cels no jelgav atpakal un brut vel paprasij fants pudel,but tepat ieks jelgav but vien fris liet .

pirms gada, 2016.02.11 13:54

polšs

ČUKČA ,proti rakstīt latviski

pirms gada, 2016.02.12 11:17

Anna

Vajag kinoteātri kanaškam un Rāviņam prasīt.Kad tika atdots vecais kino tad tak solīja ka būs kino nevis bana un ofisi????

pirms gada, 2016.02.13 19:59

es

Ha-ha.Solīja jau gan, bet ātri aizmirsa.

pirms 6 dienām, 2017.11.14 13:35

Madara

Par to pilsētas pasāžu - forši, ka grib taisīt, galvenais, lai jaucot pārsegumu un kolonnas, nesanāk vēl viena zolitūdes maxima jelgavas centrā...

pirms gada, 2016.03.23 14:51

sandzis

otrdienās vides un būvzinātņu fakultātē (bijušie LIFi) ir kino. Pirms katra seansa no trim filmām tiek izvēlēta viena

pirms gada, 2016.03.23 16:25

Pievieno komentāru