Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Krāpniece

Šodien pa Dobeli siro viltvārde dziedniece Antra Lagzdiņa. Ievilina savos tīklos ar ticamiem faktiem par tavu dzīvi, tad piesauc nelaimi ar konkrētu datumu, tad noņem lāstu. Un beigās pieprasa samaksāt smuku summiņu par pašaizliedzīgu darbu. Un galvenais, ka nohipnotizē tā, ka tu samaksā arī. Vai viņa ir manīta arī Jelgavā? Varētu būt šodien. Neuzķerieties! Viņa var pajautāt KURP IET vai KO ATRAST. Un tas sākas...Un cauri būs naudiņai!

kukū ciema iedzīvotājs

vai viņa var nohiptnotizēt manu lunkano zuti?? - lai paliek ciets kā pievienotās vērtības nodoklis un stāv tikai uz augšu 4 stundas dienā??
cik Antrucim gadu un vai nav kāds krokodils Gena ??

pirms 6 mēnešiem, 2018.02.02 20:26

Inga

Jā, viņa arī šodien ar savām spējām nohipnotizēja mani. ..nesaprotu un nevaru atgūties no šoka. ..Un neesmu lētticīga, bet arī es atdevu pieklājīgu naudiņu. ..Nu lai jau kundze papriecājas uz citu rēķina. ..viņas solītās nelaimes piemeklēs viņu pašu...

pirms 6 mēnešiem, 2018.02.02 20:46

Students

Nezinu gan, es viņai samaksāju prasīto, viņa lāstu noņēma un slimība tiešām tajā datumā tā arī nepienāca. Tā kā nav nemaz tā nekāda krāpšana!

pirms 6 mēnešiem, 2018.02.02 21:14

Resnā Berta

Kur to Antru atrast??? Kāpēc viņa pa Dobeli klaiņo? Grūti pa Jelgavu paklaiņot? Kāpēc visi ievērojamie dziednieki klaiņo tikai pa Dobeli??Esmu šokā!!!

pirms 6 mēnešiem, 2018.02.02 22:00

mautsība

tā i konkrēta diskriminācija- vazāties kaut kur pa čuhņu un apjāt lohus kaut kādā kolhozā, laikā - kad šamo gaida jelgaviņā, ar pastaigām pa Andra Līko tiltu, ar piedalīšanos Gulbju projektā, zemes pirmpirkuma tiesību izmantošanu lidlaukā un jaunu autobusu būvniecībā !

pirms 6 mēnešiem, 2018.02.03 22:45

konkurējošās firmas

pīrādziņ , nāc ārā, come nach Jelgaviņu, - pie Andra ciemos !!!

pirms 6 mēnešiem, 2018.02.04 22:42

ga

Tā būs tā pati čigāniete, kas pa Rīgu un Jūrmalu ņemas. Arī man Majoros kā no grāmatas nolasīja un tad veda malā noņemt lāstus.Es atļāvos samelot, ka makā tikai 2 lati un vairāk nav, kaut gan drausmīga sajūta pēc tam bija. Protams, ka pareģoja konkrētu dēla nāves stundu.

pirms 6 mēnešiem, 2018.02.04 23:58

Stabs

Tādus vazaņķus un krāpniekus vajadzētu pielikt pie kauna staba

pirms 6 mēnešiem, 2018.02.05 11:58

lampausis dromedars

lohu bildes vajag izkārt uz pilsētas Goda dēļa !

pirms 6 mēnešiem, 2018.02.05 23:50

negoda dēlis

Tad jau nepietiks vietas uz goda dēļa, tik daudz krāpnieku apkrāpj tautu

pirms 6 mēnešiem, 2018.02.06 09:22

Retards

Apbrīnoju, cik gan cilvēkam ir jābūt debīlam, lai ielaistos ar tādu veceni! Iet kaut kur stūrī runāties un klausīties tos slima suņa murgus? Šitās dāmas noskata cilvēku, redz, ka visi nav mājās un paņem pēdējo rubli. Ja kāds vēl te forumā kaut ko šļupst, ka ir apkrāpts, tad fiksi meklējiet psihiatru. Iespējams, ka kaut kā palīdzēs.

pirms 6 mēnešiem, 2018.02.05 16:15

diskrimācija

kāpēc tā un uzreiz - par veceni??? .........varbūt smux meituks, ar pupu galiem uz augšu, apaļu smuku dupiņu, acīm- kā zivij + sūc labāk par rainbow putekļu sūcēju ! a, tu te vecene, vecene....vispirms vajag iečekot, tad apsaukāties un piekārt birkas !

pirms 6 mēnešiem, 2018.02.06 16:52

brigita

krapniece ir viena jauna damite varda Marina.
kura strada "DEGAS"lietotos apgerbos,pie paligskolas jelgava.
apkrapj gados cilvekus.

pirms 6 mēnešiem, 2018.02.06 17:37

bardaks

vecajiem ta gruti iet,atrodas kas abizo.
uz kauna dela vajag vinu.

pirms 6 mēnešiem, 2018.02.06 17:48

Čiekurs

Nez kāpēc neviens te nerunā par to blondi balināto romieti ar milzīgo somu un Čārlija Čaplina gaitu. Reiz man viņa piedāvāja smaržas, es atbildēju, ka es tā smirdu, ka nevienas smaržas mani neņem, mani apmierina dabiskie aromi.

pirms 6 mēnešiem, 2018.02.07 09:18

Roma - mūžīgā pilsēta

romieši ir arī āfrikā romieši, ak bračku ! pēc taviem tekstiem jāsāk maku apčamdīt, ka tik nav aizgājies ciemos pie romiešiem....

pirms 6 mēnešiem, 2018.02.07 13:06

Čiekurs

Tikai muļķis lieto maku, man nauda ir drošā vietā celofāna maišelī. Laikam šī noskanēja un saprata, ka nav jēga ar mani krāmēties. Aizkleterēja ar savu mazo vīreli tālāk pie nākamā klienta!

pirms 6 mēnešiem, 2018.02.07 15:15

bardaks

to romi zin visi ar to lielo somu un viru (caplinu)
gadu gadiem siro pa jelgavu.

pirms 6 mēnešiem, 2018.02.08 20:49

lohotrons

tā arī nesagaidījām jelgaviņā goda viesi...eh, varēja atbraukt uz ledus skulptūrām, alus bamsli ar Reini un Elejas Jampāziju iedzert kopā....kas par neapzinīgu elementu , tikai pa to savu čuhņu pāķus apjāt, nemiez pie kultūras nedodas...

pirms 6 mēnešiem, 2018.02.08 22:55

trimda

da pietiek savu krapnieku te jelgava,jaunus nevajag.
no romi jau ta visi turas pa gabalu ,bet tas skutis no "DEGAS" ir janoliek pie vietas.

pirms 6 mēnešiem, 2018.02.09 18:25

Resnā Berta

Cūcība katastrofāla! Nopirku biļeti uz ledus skulptūrām naivā cerībā, ka tur varētu klaiņot tā Antra. Pārsalu, neskatoties uz saviem megaapmēriem un pāris graķīšiem! Nauda iztērēta, veltīgs pasākums, Antras tur nebija!

pirms 6 mēnešiem, 2018.02.09 21:15

jefio tavu mammu

mautsība augstākā mērā ! gaidu arī antruci - lai ieliek bietē kādam loham, iedod čikiņu Reinim par alus bamsli, a te = sprāguša ēzeļa ausis un tikai vatņiku špions bildē dzelzceļa vagonus ar kūdru un atejas koka būdu vecajā lokomotībju depo.

jaunu depo veikalu arī nebūvēs un to pašus čainīzeru ražojumus veiksmīgi varēs pirkt pilsētas uteņu bodēs. 4. līnijā jau te viena vietējā "ražotāja" bode aizklapējās un tika veiksmīgi notirgota ,,,,

pirms 6 mēnešiem, 2018.02.09 21:52

Centrs

Balinātā čigāniete ar apsargu jau gadus 15 meklē kurus apmuļķot.

pirms 6 mēnešiem, 2018.02.10 12:44

Aigars

Balinātā čigāniete ar savu apsargu jau gadus 15 krāpj cilvēkus.

pirms 6 mēnešiem, 2018.02.10 12:48

bardaks

tur jau ta lieta ka 15 gadus un visi zin kas ta tada ir.
a vot veikala veviens negaida ka kasiere apkraps..
no daudziem dzirdeju ka ta marina no lietotajim apgerbiem apkrapj.

pirms 6 mēnešiem, 2018.02.10 19:28

Kas-parS

kas par MARINU, no kuras humpalas

pirms 6 mēnešiem, 2018.02.14 13:14

Lauķis

Tad Antra, balinātā čigāniete ar lielo somu vai Marina? Kura tur vazājās pa ledus skulptūrām? Es netieku skaidrībā!

pirms 6 mēnešiem, 2018.02.10 20:12

kas ir kas ??

Marina - tas kaut kas ar krievu lezniecību - marīnistiem , Aivazovski saistīts vai tomēr ar marinādēm, gurķiem , piemēram...??

pirms 6 mēnešiem, 2018.02.11 10:15

Pievieno komentāru