Lūdzu mazu mirklīti Jūsu laika.

Labdien, Esmu jaunais uzņēmējs, kurš tuvākajā laikā Jelgavā vērs vaļā nelielu(iesākumā 6-7 darbinieki) ražošanas uzņēmumu.
Gribētos nedaudz aptaujāt cilvēkus par to, kādam Jūsu pilsētā ir jābūt cilvēka cienīgam atalgojumam par darbu, kurā tiek veikta apmācība? Lieta ir tāda, ka man vajag lojālus cilvēkus, kuri pēc apmācības perioda neskrien prom, Protams ir veikta tirgus analīze, bet gribētos arī cilvēku viedokli. Neiedziļinoties detaļās un niansēs - darbs ir tīrās, siltās telpās, nav kaitīgs, ceru, ka arī attieksme no priekšniecības(kas, pa lielam esmu es) nav tā sliktākā.
Tāpat jautājums jums par tādu lietu kā veselības apdrošināšana - vai tas, jūsuprāt, ir nozīmīgs faktors potenciālās darba vietas izvēlē?
Lūgums visiem padalīties ar viedokli. Un, protams, nekādas kosmiskās summas es arī nevaru maksāt, tāpēc - alga 2000 eiro, diemžēl, nav opcija.
Ar cieņu, Mārtiņš.

Reinis

Darba laikā drīkstēs ieņemt kādu bamslīti?

pirms 11 dienām, 2017.02.11 12:49

nnn

Kāda joma? Kāda slodze? Kāds zināšanas nepieciešamas? Tas viss ietekmē algu, starp citu. Tas ir mīts, ka biežā kadru mainība ir dēļ algas, ja tā +/- vidējā valstī. Nozīmīgi faktori ir darba devēja attieksme, dažkārt iespēja strādāt elastīgu darba laiku, noteiktā darba laika ievērošana, nekādas trobelēšanas ārpus darba laika, darba vietas atrašanās vieta,pieejamība utt.
Apdrošināšana- personīgi nav svarīga, labāk to summu saņemtu piemaksā.

pirms 11 dienām, 2017.02.11 13:45

viedoklis

Vismaz 3. - eiro/stundā sākumā. Pēc tam 4 - 5

pirms 11 dienām, 2017.02.11 13:56

viedoklis

sory nevis vismaz, bet ap 3,-. Visur sākumā maksā 2.5 - 2.7, tātad , ja tu gribi, lai darbinieks paliek, tad nedaudz vairāk jāmaksā nekā citur

pirms 11 dienām, 2017.02.11 13:58

viedoklis

veselības apdrošināšana , protams, ir forši, bet vēl foršāk ir bezmaksas kafija, nedaudz garākas pīppauzes, šad tad uzsaukt bulciņas vai kko tml.

pirms 11 dienām, 2017.02.11 14:00

viedoklis

vēl , kad apmācība pabeigta - obligāti diferencē algas - diviem labākajiem darbiniekiem maksā vairāk - teiksim 5 €/h, vienam sliktākajam - 3,5 €/h, pārējiem 4 €/h. Konkurence ir veselīga.

pirms 11 dienām, 2017.02.11 14:04

barts simpsons

Protu zaageet, skaldiit un celt. Dereeshu? Kur siivii suutiit?

pirms 11 dienām, 2017.02.11 14:17

viedoklis

..sapņoju, ka gredzens pirkstā... pamodos, bet pirksts ir ****ā...

pirms 11 dienām, 2017.02.11 15:06

Mārtiņš

Acīmredzot ļoti inteliģents cilvēks esiet!

pirms 11 dienām, 2017.02.11 15:13

reinītis

drošvien tas pats Reinis vien ir

pirms 11 dienām, 2017.02.11 18:26

Reinis

Es neesmu tāds bezdzīves pamuļķis, kā te daži citi, kuri raksta citu cilvēku vārdos. Es rakstu tikai no sava vārda un punkts! Un tā primitīvā rakstība, kura piemīt "viedoklis" komentāram, galīgi nesakrīt ar manu rakstības stilu. Tā, ka nevajag mani lieki apvainot! Labāk ieņem kādu bamslīti. Šodien Pērnavā bia akcija.

pirms 11 dienām, 2017.02.11 21:29

reinītis

cilvēks, kurš lielās, ka nav pamuļķis??? Diagnozi studijā, lūdzu!

pirms 10 dienām, 2017.02.12 09:41

Reinis

Grozies kā gribi, bet tu, "reinīt", esi pabira, jo pats neko nespēj izdomāt, tikai traucē citiem dzīvot!

pirms 10 dienām, 2017.02.12 11:22

Santa

Domāju,ka algai jābūt vismaz 700 € .Apmaksāta veselības apdrošināšana noteikti nepieciešama.

pirms 11 dienām, 2017.02.11 17:25

Rūdolfs

Darba alga ir svarīga, bet vēl ir kaudze citu bonusu - jau minētā veselības apdrošināšana, prēmijas, 13. alga, ejot atvaļinājumā, apmaksātas pusdienas, ceļa izdevumu kompensēšana utml.
Algai, manuprāt, vajadzētu būt sākot ar 800 euro uz papīra (570 uz rokas bez apgādājamajiem) - pie normālā darba laika stundu skaita un ar bonusiem.

pirms 11 dienām, 2017.02.11 19:32

...

gribēju strādāt par noliktavas strādnieku lielā firmā, bet algu rēķina vienā noliktavā Kekavā lielāku, bet Jelgavā stipri mazāku. Neiešu gan .

pirms 11 dienām, 2017.02.11 23:38

...

labāk sēdēšu uz pabalstiem un neko nedarīšu, jo neiešu jau strādāt par 450 eiro uz rokas, ja Kekavā maksā ap 600 eiro uz rokas.

pirms 10 dienām, 2017.02.12 14:58

Resnais

Ja gribi. lai darbinieki neskrien prom, tad tev ir jāmaksā vismaz 5 e stundā! Atceries, ka no laba darba devēja darbinieki iet prom tikai uz kapiem, bet minimālās algas cienītāji nepārtraukti liek sludinājumus un pēc pārbaudes laika beigām paši atlaiž darbiniekus. Esmu ar mieru strādāt par 5 e stundā pat ja tos ieliksi celofāna maisiņā (man nepatīk vārds- aploksne), jo mana ģimene grib ēst to ko esmu nopelnījis, nevis barot 100 un vēl pārējos ierēdņus un locekļus. No savas puses apsolu neslimot bez iemesla un nelaist luni. Esmu strādājis ražošanā, zinu kādi mēdz būt sliktie piemēri, kur pat uz wc brigadieris nelaiž.

pirms 10 dienām, 2017.02.12 08:35

Agnese

Mārtiņ,
Domāju, ka ražošanā ap 600 uz rokas būtu jābūt. Birojā, atkarīgs no ieņemamā amata.
Kā jau te daudzi raksta, arī papildus lietas ir svarīgas. Pat ne tik daudz veselības apdrošināšana (jo pa lielam jau ko tā sedz? Dārgāko, ko cilvēki vēlas - zobārstu, sporta zāles, masāžas, utt tāpat reti kurais iekļauj). Ir forši, ja ir kafija un tēja, ko darbinieki var dzert, labi darba apstākļi, darba apģērbs ražošanas darbiniekiem, bonusi par labi paveiktu darbu, godīga samaksas sistēma, lai nav konfliktu par to - kāpēc man tik, bet viņam tik, roka uz pulsa dabinieku savstarpējo attiecību jautājumos, utt. Ir jau daudzas lietas, ko var izdomāt papildus, lai motivētu darbiniekus.

pirms 10 dienām, 2017.02.12 16:19

Pievieno komentāru