Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lūdzu palīdzību!

Sveiki Jelgavnieki un novada iedzīvotāji.
Lūdzu Jūsu palīdzību, lai uzrakstītu bakalaura darbu. Mani sauc Paula Liepa un esmu Jelgavniece. Esmu Biznesa augstskola Turība 4. kursa studente un rakstu bakalaura darbu par Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādi „Kultūra” sabiedriskajām attiecībām. Anketā iegūtie dati būs anonīmi un tiks izmantoti bakalaura darba veikšanai. Anketas aizpildīšana aizņems aptuveni 7 minūtes Jūsu laika.
Iepriekš pateicos par Jūsu atsaucību un atvēlēto laiku! :)
Links, kur pieejama anketa.
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSemlWm-GuBjaZi3FOKMcV8zAIUlB1SOQR8s4IDXoTeMsJEavA/viewform

santa

Labdien, man frizeetava sniedza nekvalitatiivus pakalpojumus, sadedzinaaja matus man un vel vienai sievietei. Ko taados gadijumos dara?

pirms 7 mēnešiem, 2019.04.05 10:59

Schalava

Nodzen matus uz pliko

pirms 7 mēnešiem, 2019.04.05 13:55

Reinis

Var mēģināt kūša matus pārstādīt!Man pārstādija,tagad viņi jauki skrullējas un nemaz ilgviļņi nav jāliek.

pirms 7 mēnešiem, 2019.04.05 21:05

Fiksais

Es tevi uz ielas redzēju. **** no galvas Tev nevar atšķirt

pirms 7 mēnešiem, 2019.04.06 13:23

Reinis

Redzēju vienu Fikso ar piepļūtītām biksēm,ko nedevi man labdienas?

pirms 7 mēnešiem, 2019.04.06 14:58

Reinis

Kā tad tos matus nodedzināja,ar lodlampu,vai?

pirms 7 mēnešiem, 2019.04.05 21:07

Pastalkvekšķis

Ar p i m p i izbakstija!

pirms 7 mēnešiem, 2019.04.06 18:01

Pievieno komentāru