Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pvn dārzeņiem

Vai esat manijuši,ka dārzeņi,kas raksturīgi Latvijai un kuriem piemēroti 5%Pvn butu palikuši lētāki? Nē taču,jo cenas visos veikalos ir tādas pat kā bija. Ja ne vēl dārgāk..kāda jēga samazinat pvn,ja cena nemainas,.?

haha

Pērnavā burkāni par veselu centu lētāki! :(

pirms 11 mēnešiem, 2018.01.09 09:46

zaķis

es no jaunā gada graužu burkānus, sīpolus un bietes...super!!!

pirms 11 mēnešiem, 2018.01.12 23:28

zaķis

piedodiet, bet cenas neredzu, migla uz acīm

pirms 11 mēnešiem, 2018.01.12 23:29

Pille

Idiotiksi komentāri, bet tēma interesanta. Vai tad no 1.janvāra ir tas mazinātais PVN dārzeņiem? Nemanīju, jo atzīšos, pērkot šķita, ka cenas ierastas.

pirms 11 mēnešiem, 2018.01.13 00:50

imis

Veikalos dārzeņu cenas nav mainījušās. Tātad - veikalniekiem iespēja vēl vairāk uzvārīties, vēlams paklausīties viņu viedokli. Gan atradīsies iemesls, kādēļ cenas nav mazinājušās.

pirms 11 mēnešiem, 2018.01.16 15:33

egle1

Es arī piekrītu, ka cenas nav diži mainījušās. Piem., es pērku Rimi Latvijas ābolus, pirms jaunā gada tiem cena bija 1.13-1.15 kilogramā, atnāku 1. janvāra vakarā uz veikalu - ok, cena apaļš eiro, dažas dienas vēlāk 0.98 eiro, šodien nopirku tos pašus ābolus pa 1.09 eiro, respektīvi praktiski tikpat, cik pirms jaunā gada.
Jā, poļu āboliem cenas mazliet kritusi. Nu ko - atkal sanāk jāpērk citas valsts produkcija, bet jau ar mazāku PVN.
Dārzeņus cenšos pirkt tirgū pie zemniekiem, tur vispār bez PVN un labākas kvalitātes.

pirms 11 mēnešiem, 2018.01.16 16:25

Apmāns

Burkāni mīksti sažuvuši, citroni otrā dienā mājās pārvēršas par akmeņiem, kāposts nepūst gadu. Ar ko mūs baro veikali? Ar samazināstu PVN Latvijā audzētajām precēm pārdodot mēslus!

pirms 11 mēnešiem, 2018.01.24 10:15

Pievieno komentāru