Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

RIMI apsargi

iegaju veikala RIMI, lai nopirktu udeni. Man palika slikti, un es atspiedos pret ledusskapi. Pec minutes maniju ka mani vero divi apsargi. Neviens no viniem nepienaca pie manis, un nepajautaja neko, bet vinu skatienus es jutu lidz pat kasei. Vai tiesam man vajadzeja nokrist uz gridas, lai kads no viniem pienaktu pie manis un palidzetu?

dzonis

Apsargi ir kaa maitasputni veero un gaida kad kritiis pavisam un tikai tad metisies klat.

pirms 4 gadiem, 2015.02.20 07:53

Zenta (izglītības speciāliste)

Par apsargiem pārsvarā strādā no evolūcijas izstumti bezsmadzeņu neveiksminieki.
Ko no tādiem var gribēt.

pirms 4 gadiem, 2015.02.21 14:27

q

Un arī par izglītības speciālistiem strādā no evolūcijas izstumti bezsmadzeņu neveiksminieki - algas jums tak aptuveni vienādas,tā kā veiksmi neredzu ne vienā ne otrā gadījumā....

pirms 4 gadiem, 2015.02.21 16:13

...

būtu pienākuši-atkal būtu slikti. Kā viņiem zināt, ka tev ir slikti? Varbūt tu kaifo.

pirms 4 gadiem, 2015.02.20 09:23

Silvers

Apsargi pilda savus darba pienākumus. Neviens jau nav ekstrasenss. Ja ir slikti, vajag lūgt cilvēku palīdzību, nevar gaidīt, kad kāds pats pienāks klāt, neesam vēl tik civilizēti, kā rietumos.

pirms 4 gadiem, 2015.02.20 13:18

Auto īpašniece

Tas labi, ka Tevi pamanīja. Maximas apsargi Tevi pamanītu, kad no kauliem miesa jau atdalītos.

pirms 4 gadiem, 2015.02.20 18:23

Pukš

Rimi VIVo var iegādāties ūdeni pie informācijas letes, nav jāiet iekš veikala un caur kasēm. Acīmredzot vai citā Rimī palika slikti, vai pati kļūdījies pašglābšanas pasākumos.

Apsargi tiešām varēja padomāt, ka esat iedzērusi un kājās neturāties.

pirms 4 gadiem, 2015.02.22 01:04

Berta

ne jau tikai veikalos apsargi mēdz uzvesties ne tā, kā vajadzētu. Piemēram valsts iestādēs-tiesās, es domāju, apsargs sēž kājas sakrustojis un visu dienu datorā spēlītes spēlē.

pirms 4 gadiem, 2015.02.26 14:57

Herta

tev skauž?

pirms 4 gadiem, 2015.02.27 08:44

Berta

neskauž. Tā maizīte jau katram kaut kā jāpelna....ja nebūtu bijis formā, nemaz nebūtu sapratusi, ka sabozies vecis, kas sēž koridorā ir apsargs.

pirms 4 gadiem, 2015.03.06 09:26

ne jau visi

Pirms vairākiem gadiem palika slikti un noģību Pasāžas maximā pie kases un veikala darbinieki aizveda mani uz to tumšo apsargu kabinetu, apsēdināja krēslā, atnesa ūdeni padzerties un piedāvāja ātro palīdzību izsaukt. Paldies viņiem

pirms 4 gadiem, 2015.03.07 18:42

kārumniece

sexsu nepiedāvāja? Tur tādi smuki puikiņi strādā...

pirms 4 gadiem, 2015.03.09 09:23

s

nepiedāvāja,bet bija....tak rakstīts - noģībušu uz tumšu kabinetu...

pirms 4 gadiem, 2015.03.09 10:52

kārumniece

tad jau pat neprasīja? A kad pamodies-vai biksiņas bija kājās?

pirms 4 gadiem, 2015.03.09 15:33

veča

gribu mazu seksiņu. Dikti.

pirms 4 gadiem, 2015.03.26 10:22

Nezinītis

Ei-es lasu delfos, ka viens esot pied...sis Jelgavas Rimi :))...

pirms 4 gadiem, 2015.03.26 13:24

ll

Apsardzei NAV jāpalīdz cilvēkiem! Viņi atbild par drošību,nevis jūsu veselības stāvokli.

pirms 3 gadiem, 2016.08.01 13:11

andris

Apsargi tāpat vien cilvēki ir,dažs ar zemu izglītību un nevisai ātru aizdedzi,daži tieši pretēji,tomēr nav viņus ko aplikt,viņi pilda savu darbu un ja cilvēkam ir problēma -sauciet skaļi-palīdzēs,nav jau džungļos.

pirms 3 gadiem, 2016.08.01 18:23

Marats

Es nesaprotu - KUR šajā gadījumā ir pretenzijas pret apsargu? Viņš ekstrasenss, vai? Jūs palīdzību lūdzāt? Mājāt viņam ar roku kaut vai? Saprotu, ja viņš būtu kādu nolamājis vai gar pēcpusēm grābstītos, bet tā... Nezinu, mudaku pietiek arī valsts iestādēs, ne tikai apsarga postenī, lopkautuvē vai gaterī. Personīgi man, kad Jelgavas RIMI apsargi reiz pārmeklēja un neko neatrada, laipni atvainojās. Nav pretenziju pret viņu darbu.
P.S. Es atkal dzirdēju, ka kaut kad maijā viens Jelgavas Super Neto esot pakakājos... :)

pirms 3 gadiem, 2016.08.02 09:34

Pievieno komentāru