Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Saceltas cenas uz izrādēm un priekšnesumiem bērniem KN

Man zz. lapa l.i.e.d.z.a iespēju komentēt pie rakstiem. Tāpēc atvainojos, ka uzsākšu jaunu tēmu.

Bērnu vecāku balss

Pēdējā laikā izrādēm bērniem b.a.i.si p.a.c.ē.lušas c.e.n.a.s. Tik b.a.i.s.i, ka kopš vasaras neesam bijuši ne uz vienu izrādi (Paldies par be.z.m.a.k.sas Ra.g.a.niņu Ziemassvētkos no skolas braucām. Tik izvērtējiet, vai r.ag.a.na un J.ē.z.us p.i.e.d.zimšana iet loģiski kopā. Ir bērni, kas skolā Kr.i.s.t.īgo mācību mācās). Agrāk A.l.u.n.ānam bija ap 2 EUR, Teātrim uz es pat vienai izrādei c.e.n.a bija 1 EUR, neatkarīgi no vietas, pirms gada. Zāle bija stāvgrūdām pilna.

pirms 6 mēnešiem, 2018.01.16 20:01

Bērnu vecāku balss

Tagad sa.c.ēla c.e.n.as gan Jundu deju priekšnesumiem, gan vietējām izrādēm, gan viesizrādēm.

Viss, mēs vairs nevaram at.ļ.a.uties aizvest bērnus uz teātri. Uz bērnu izrādēm, iet ne tikai bērni, bet kopā visa ģimene. Tātad i..z.d.e.vumi visiem.

pirms 6 mēnešiem, 2018.01.16 20:02

Bērnu vecāku balss

Skatījos, ka biļetes t.i.r.g.ojās Biļešu p.a.r.adīzes vietu kartē, un konstatēju, ka šķiet, tikai aktieru radinieki vien iet uz izrādēm par ie.l.ū.g.ūmiem, vai paši m.a.k.sājot, aizņemot pirmās rindas, jo grūti būs Santiņai vai Anniņai paskaidrot, kāpēc pie tukšas zāles viņas radi sēž 16.rindā, tik c.e.n.a.s dēļ.

pirms 6 mēnešiem, 2018.01.16 20:03

Bērnu vecāku balss

Cienījāmie mākslinieki, mēs neizlaidām nevienu bērnu izrādi agrāk, kad varējām to atļauties! Izņēmums bija Valmieras kino apvienība - pāris aktieri, ap.š.a.u.bāma k.v.a.l.itātē, populārie varoņi par lielām c.e.n.ām. Tagad, teātris mums slēgts.

Lūdzu izvērtējiet iespēju, rādīt d.ā.r.gākas izrādes, teiksim brīvdienās un vakaros, bet darba dienās darba laikā rādīt tos pašus priekšnesumus par pieejamām c.e.n.ām (kā operā).

pirms 6 mēnešiem, 2018.01.16 20:03

Bērnu vecāku balss

Ne jau r.e.k.lāmas neesamībai visos m.ē.d.ijos ir vaina. Info ir kā parasti intenetā, bet vēl arī **** un zz lapā un skolai pat sūta in.f.o.l.apas, kad redz, ka zāle tukša.

pirms 6 mēnešiem, 2018.01.16 20:04

Bērnu vecāku balss

Es nezinu, bet cik noprotu, gan aktieriem grūtāk spēlēt, kad redz, ka 500 vietu zālē sēž kādi 50 skatītāji tik, gan i.e.ņ.ē.mumi tāpat ļoti zemi. Ja 3-5 EUR*50 cilv.=150-250EUR i.e.ņ.ē.mumi no tās tukšas zāles.

pirms 6 mēnešiem, 2018.01.16 20:07

Bērnu vecāku balss

S.a.m.a.z,iniet c.e.n.a.s

pirms 6 mēnešiem, 2018.01.16 20:11

Bērnu vecāku balss

līdz 1.5-2 eu

pirms 6 mēnešiem, 2018.01.16 20:16

Bērnu vecāku balss

x 500=septiņi simti piecdesmit - tūkstotis

pirms 6 mēnešiem, 2018.01.16 20:20

Bērnu vecāku balss

Kas f.i.n.a.n.siāli izdevīgāk?
p.s. Atvainojos - aizliegtie vārdi! Šoreiz tas bija aizliegtas cipars!

pirms 6 mēnešiem, 2018.01.16 20:23

Bērnu vecāku balss

Kas f.i.n.a.n.siāli izdevīgāk?
p.s. Atvainojos - aizliegtie vārdi!

pirms 6 mēnešiem, 2018.01.16 20:21

Bērnu vecāku balss

zz Moderātoru sistēma ir aprīnojāmi lēta un neefektīva. Manā saturā aiszliegtais vārds bija skaitlis- tūkstotis, kuru nedrīkst rakstīt ar cipariem.

pirms 6 mēnešiem, 2018.01.16 20:26

kas meklē, tas atrod

Ir Vēja Zirdziņa labdarības koncerts - bezmaksas , izrāde par Ringlu. Vakar visu skolas vecuma deju ansambļu koncerts KN, 1 eiro - zālē 1/3 aizņemta. Vai tas jums arī pārāk pagānisks, lai skatītos? Jā , Alunāna iztādēm cena pacelta , bet ieiejoet veikalā vai paskatieties biržā naftas vai elektrības cenu svārstības, tad sapratīsiet, kas ir neizbēgama inflācija. Arī AT izrādēm ir pašizmaksas, kas jānosedz.

pirms 6 mēnešiem, 2018.01.18 17:31

Pele

BEt algas neceļas. Man personīgi, pacēluši nodokļus šogad. Tad mana alga sarūk vēl mazāka. Un Ringla nav bez maksas. Cenas biļetēm 2-3EUR.

pirms 6 mēnešiem, 2018.01.20 03:43

Zirgs

Labdarības koncerti nav bez maksas, bet par ziedojumiem.

pirms 6 mēnešiem, 2018.01.22 06:45

Biju koncertā

labdarības koncerts - bija par velti, ne par ziedojumiem, un kur nu vēl ne par 2-3 eiro (nevajag jaukt ar pirmizrādi)

pirms 6 mēnešiem, 2018.01.25 13:50

Organizators->Biju koncertā

Tāpēc koncerts arī bija labdarības, lai ieņēmumus ziedotu labdarībai. Ziedojumi tika gaidīti, bet ne pieprasīti.

pirms 6 mēnešiem, 2018.01.27 22:46

Einšteins

Protams, nometīs eiro no cenas un 50 cilvēku vietā darbadienas dienā uzreiz saskries 500 un ieņēmumi septiņkāršošies... Kā gan viņi paši to vēl nav iedomājušies?

pirms 6 mēnešiem, 2018.01.18 22:05

Bērnu vecāku balss

Jā, būsiet ārsteigti, bet pie esošās un savlaicīgas info un labām cenām darba dienāsdarba laikā uz izrādēm ved bērnudārzniekus un skolniekus. Ja izrāde 1 EUR un 1 EUR autobuss no tālākām skolām(2 klases saliekot),tad skolotaji piedāvā aizvest bērnus. Bērnudārznieki parasti aši čāpo no tuvākājiem PII. Un, šādi pa eiro var piepildīti pilnu zāli. Jo kad uz PII vai skolu brauc izrādes - tad arī cena 1-1,5 EUR. Tikai KN jārēķinās, ka, ja vēl bērniem jāmaksā par ceļu, tad no tiem 2 EUR,izrādei paiek tas pats 1 EUR.

Ja tā ir izeja - nevis reklamēt, veicināt pārdošanu, bet pacelt cenas, tad tasir Aunānam krahs. Zāle nebija piepildītam dēļ slikta mākretinga darba. Tagad šis slikts mārketinga darbs izraisīja cenu pacēlumu. Un vēl mazāk skatītāju nāks. Un sakiet lūdzu, vai par paceltām cenām darba dienās darba laikā skatītāji tomēr tiek? Vai tā ir formāla pacelšana- neviens nenāca un nenāks, tikai afišā cita cena?

Es arī vedu bērnus dd dlaikā, un redzēju, kas nāk uz izrādēm. Tagad mēs vairs nenākam. -skatītāji. Vai par paceltām cenām uzreiz skries citi klāt? Ja jau pacela cenas, tadvajag mest darbu pie malas un nāk? Nevajag stāstīt muļķības.

pirms 6 mēnešiem, 2018.01.20 03:50

Zirgs

Jo lielāka cena, jo mazāk nāks. Tas fakts.

pirms 6 mēnešiem, 2018.01.22 06:47

Einšteins

Protams, ja regulāri savedīs skolu bērnus kā pusobligātos pasākumos, tad sadabūs arī pilnu zāli. Ja runājam par klasēm/bērnudārza grupiņām, tad viņiem jābūt grupu atlaidēm. Man šķita, ka runa ir par ģimenēm kopā ar bērniem, jo šausminājās par summu, jo biļetes jau jāpērk ne tikai bērnam, bet arī vecākiem.
Protams, ka pie mazākas cenas visticamāk, ka nāks vairāk cilvēku, bet tas obligāti nenozīmē, ka ieņēmumi tādēļ būs lielāki. Piemēram, ja par 3 eiro atnāk 50 cilvēku, bet par 2 eiro 70, tad sanāk pat zaudēt..

pirms 6 mēnešiem, 2018.01.24 09:18

Bērnu vecāku balss

Uz dd darbalaika izrādēm ved GAN skolēnus, PII audzēkņus, GAN nāk vecāki ar bērniem. M"ES nākām kā ģimene ar bērniem un atlaizu mums nav. Runāšana ne par ko, goda vārds. Es izteicu viedokli, kuru atbalstu pati ar savu ģimeni un daudzi man pazīstami cilvēki, kas arī šausminās par bērnu pasākumu cenām, tikai laika un vēlmes nav to paziņot publiski. Noteikti ir ģimenes, kam vienalga cik maksāt 1 vai 5 eiro par biļeti un viņi pat priecāsies, ka zālē būs mazāk mazo trokšņotāju, jo viņu ģimenes nevar atļauties apmeklēt izrādes. Noteikti ir KN un Alunāna teātris, kas redz ekonomisko pamatojumu un ja jau visur cenas ceļas, tad kāpēc ne pie viņiem. Bet viņi aizmirst, ka par saceltām cenām produktus vai elektrībucilvēki ir spiesti pirkt, bet izrādēm tad vispār paliek vēl mazāk. Atkārtošos, ka ir cilvēki, kam šogad algas pacēluši kaut cik. Man ersonīgi alga vēl samazinājusies dēļ nodokļu izmaiņām. Rezultātā, nepārtraukti aicinājumi uz pašmāju izrādēm, jo skaidrs, ka skatītāju skaits sarūk liek uzrakstīt komentāru KN un Alunānam, kāpēc skatītāju skaits sarūk un kāpēc mēs vairs nenākam uz izrādēm. Ne tāpēc, ka nav reklamētas vai sliktas, bet tāpēc, ka cenas Jums mīlīši, vairs nepaceļamas ģimenēm ar bērniem. Visiem pieaug cenas un nevajag man mēģināt ieskaidrot, ka tas ir loģiski- cenas pacelt. Tas ir loģiski, un es to nenoliedzu. Es nerakstu, ka viņi pacēluši cenas nepamatoti. Es rakstu par to, ka MĒS VAIRS NENĀKSIM PAR ŠĀDĀM CENĀM, NESKATOTIES UZ NEMITĪGĀM REKLĀMĀM. Personīgi es uzskatu, ka Vēja Zirdziņa, Jundas utt pasākumiem jābūt pilnīgi bezmaksas. Alunāna izrādēm BĒRNIEM, jābūt par minimālo maksu, rasot dotācijas Domes izgl.departamenta vai kompensējot caur pieaugušo izrādēm. Savādāk sitēma aizies pa burbuli. Veido izrādi par lielāku naudu, skatītāji nenāk, ieņēmumi krīt, naudas izrādēm nav, bēru izrādes vairs neiestūdē. Tad var vispār to garoceļu neet- un uzreiz atcelt. Protams, viesizrādēm būs viesizrāžu cenas. Un tad, tas, kas bagāts,tas skatās. Viss OK. Bet Jelgavas robežās, var tomēr nodrošināt bērniem iespēju piedalīties kultūras dzīvē, neliekot vecākiem izvēlēties, šodien bērnu barot, vai vest uz Maiju un Paiju.

pirms 6 mēnešiem, 2018.01.24 10:08

Bērnu vecāku balss

atkārtošos - iesāku tēmu, jo pie rakstiem komentārus manus neievieto, dēļ kritiskās domāšanas esamības, acīmredzot. Un pie raksta koentēt, ka nevaram atnākt uz kārtējo izrādi, jo cenas pacēluši, es nevaru. tāpēc atsevišķa tēma.

pirms 6 mēnešiem, 2018.01.24 10:10

Gribu

Jā un es gribu, lai Andrea Bocelli brauc dzied maniem bērniem par 5 eiro - un tā, lai es, un visi radiņi var iet līdzi bez maksas kā pavadošās personas! Ja nē, tad, lai pašvaldība kompensē. Savādāk būs cauri ar bērnu muzikālo izglītību!

pirms 6 mēnešiem, 2018.01.25 13:57

X->Gribu

Nu tagad par tiem Andrea 5 eiro dziet Alunāns, kā zvaigzne.

Nav korekti salīdzināt pasaules megazvaigzni ar vietējo amatieru subsidēto drāmas pulciņu vai bērnu deju pašdarbību.

Kādam dārgi, kādam lēti- visai subjektīvi. Vienīgi piebildīšu, ka tiem, kam jaunas Jelgavas cenas pieņemamas, nepaliek Jelgavā, bet arī izklaidei izvēlas Rīgu - mega zvaigžņu koncertus, Leļļu teātri un bērnu pasākumus. Ja esmu spējīgs to apmaksāt, tad maksāju par galvaspilsētas kvalitāti. Jo Jelgavas kvalitāte ar cenas kāpumu jau nav uzlabojusies, un neuzlabosies, jo vienmēr bijuši vietējie standartiņi un lielpilsētu standarti.

Tagad ar cenu kāpumu panākts tas, ka uz vietējām izrādēm daļa, cik saprotu, vairs netiek, daļa kožot lūpas vēl tiek. Jauni skatītāji nav piesaistīti, kā pieminēju, nav pārvilināti no Rīgas. Tātad, teātris iet pa Latvijas amatnieku iemīto taku - labāk izrādi rādīt par to pašu naudu, bet mazākam skatītāju skaitam. Pūlēsimies mazāk, ieņēmumi paliks tie paši.

pirms 6 mēnešiem, 2018.01.28 12:32

Daudzmamma

Skaidrs. Jezga te ir par pirmizrādi Maijai un Paijai. Jā biju, un aizvedu arī savus četrus bērnus. Jā noriju krupi un iekodu lūpā par CENU , jo likās skarba. Un, kurus varēju turēju klēpī. Bet, bet , bet... tai pat laikā labi apzinājos, ka tā ir pirmirzrāde, tātad nosacīti luksus prece. Nebija tā, ka nav alternatīvas un bērni paliktu bez izrādēm un kultūras, ja neizvēlētos pagaidām tieši šo izrādi. Bija piedāvājumā citas izrādes no iepriekšējām sezonām par 2-3 eiro. Pieļauju, ka arī Maija un Paija jau nākošruden būs "nocenota". Jā skarbi - bet tā ir normāla prakse brīvā tirgus ekonomikā. Ir dārgāki produkti un lētāki. Un kamēr vien tie lētākie tiek vispār piedāvāti, nav iemesls sūdzībām un jezgai, ka tiekam apdalīti ar kultūru. Tad jau arī lielveikalā varētu es nostāties pie kaviāru stenda un bļaut, ka mirstu badā, jo nevaru atļauties ikrus....

pirms 6 mēnešiem, 2018.01.25 14:04

Bērnu vecāku balss

Nē, acīmredzot Jums nav skaidrs. Jezgas te nav. Šajā tēmā ir izteikts viedoklis par cenu politikas veidošanas situāciju. Atkāpei, pēdējā laikā pamanīju, gan skolas e-klases forumos, gan vecāku whatsappos, ka tieši daudzbērnu mātes (jo 99 no organizātotiem ir tieši mātes, skolā, ne tēvi) ir ārkārtīgi agresīvi noskaņoti pret pārējiem vecākie. Agresīvi, neiecietīgi ar tādu izteiktu parākuma apziņu un nievām pret tiem, kam dzīvē neizdevās dzemdēt 3+ bērnus. Es, ka vientuļa māte, esmu ar to, lai daudzbērnu ģimenēm pašvaldības sniegtu palīdzību, sociālie dienesti, r tā 3+ atlaižu programma. BEt ziniet, spļaut virsu tiem, kam nav nekādu atlaižu, nekādas alīdzības un kas uzskata, ka arī savu viedokli var izteikt, gan e-klasē, gan ziņu portāla, ir vairāk kā nesmuki.

Atkārtošos, nerunāju tikai par Maiju un Paiju. Es runāju par visām izrādēm. Jo, atkārtošos, vedu bēnus regulāri uz izrādēm un pēdēja vismaz pusgada laikā KN bijām šķiet, ka tikai uz Eglīti ar Raganiņu. Regulāri pārbaudu visuz pasākumus kultura.jelgava elve, un vai, tiešām izrāde jau reiz redzēta (un nav metami lēta), vai cena tāda, ka atļauties nevaram. Rezultātā, it kā KN notiek pasākui arī bēniem, bet bērnus vecāki vairs nevar uz tiem aizvest. Sāku skatīties visus to, uz ko mēs agrāk pat nebijām gājuši Junda, Zirdziņš, Senioru kolektīvi - secinājums tas pats, cenas visur. Kur mēs agrāk bijām baudījuši kādus koncertus vai pasākumus, darbnīcas, tur vēl tiekam. Bet KN pilnīgi nepieejams. Nav tā kā vispār pilsētā nekas nenotiek, strādā muzeji, bibliotēkas ar saviem pasākumiem, joprojām otiek ekskursijas. BEt KN mums vairs nav iespējas apmeklēt. Turklāt, atkal atkāpīte, Jūs pati atzīstat, ka cena Maijai un Paijai Jums likās skarba, un piebildāt, ka aizvedat četrus bērnus un turējāt tos, kurus varēāt klēpī, tātad, ne vienu, bet vismaz divus, par to nemaksātot. Atnāk piecu cilvēku ģimene ar 3+karti un apmaksā teiksim 3 vietas, divos mazākos turot klēpī biļetes nav jāpērk. Man cena ir vairāk kā skarba, iespējams alga mazāka kā Jums, bet noteikti ģimenes valsts pabalstu par 4 bērniem nevar salīdzināt ar 2 bērnu pabalstu. Rezultātā, man jāapmaksā tās pašas 3 vietas ar mazāku sākumkapitālu. Jūs iekodāt lūpā un to varējāt paveikt, es varēju nokopst lūpu, bet naudas biļetēm nebija. Atkārtošos, piem.Jundu finansē pašvaldība. Kāpēc atskaišu koncetru, ZS koncetu nevarētu rīkot tādās telpās, kur nebūtu jāņem šādas maksas no pilsētniekiem un viņu bērniem? Domāju, ka budžetā arī varētu atvēlēt tam naudu, bet faktiski, ar vairākām Jundas ēkām un vēl citām pašvaldības iestādēm, noteikti var atrast kādu zāli izrādei. Un atgriežoties pie Jūsu komentāra, IR tā ka NAV alternatīvas un bērni PALIEK bez izrādēm. Īpaši,ja pieinējāt citas sezonas, tad Brēmenes muzikanti jau sens un vairākkārt redzēti pēdējos gados. Atjaunojot kādu vecāku izrādi, kuru bērni vēl nebija redzējuši, par tie pašiem 1,5-2 eur, mēs nāktu. NAv jēgas maksāt par to, kas pirms gada-diviem skatīts. Acīmredzot arī zāle tukšāka, ne jau dd darbalaika dēļ, bet dēļ tā, ka izrāde vairs nav interesanta skatītājiem. Lētāku produktu NAV. Ir vai bezmaksas pasākumi pilsētniekiem un/vai bērniem, vai KN saceltas cenas. PAti rakstat- vecas izrādes pa 2-3 eiro, vēl ērn, šīm izrādēm cena bija 1.5-2 eur, tātad 2-reiz mazāka. Nenooliegsim, cenas ir paceltas, un mans aicinājums bija KN meklēt papildu finansējumu izīrējot telpas pasākumiem/prasot subsīdijas/iesaistoties ES projektos, nevis saceļot cenas B"ERNU izrādēm (pieaugušo izrādēm drīkst celt, jo viņiem ā ir izklaide, bērniem tā ir nepieciešamība!), kad vecāki vairs nevar atļauties bērnus uz KN pasākumiem aizvest. Mans aicinājums nebija salīdzināt, kuram vecākam ir biezāks maks, izturīgāka lūpa vai zināšanas par tirgus ekonomiku. Paldies, ka padalījāties ar to, ka bijāt un varējāt apmaksāt, es rakstu no to vecāku gala, kas VAIRS nevar apmaksāt, kaut gan vēl pavisām nesēnā pagātnē bijām KN regulāri. p.s. aizmirsu šī gada ZS Jampadraci KN, paldies bija kolosāli!

pirms 6 mēnešiem, 2018.01.26 10:00

Pele

Autobuss 4 bērni+vecāks ir bezmaksas, autobuss 1 vecāks un 2 bērni ir par maksu. Tātad rezultātādaudzbērnu ģienēm arī luksus preces ir lētākas nekā citiem.

pirms 6 mēnešiem, 2018.01.26 10:40

Students

Ir pietiekami daudz iespēju pameklēt alternatīvas ar ko attīstīt, nodarbināt un izklaidēt sevi un bērnus, diez vai tā tiešām būtu nepieciešamība redzēt visas iespējamās Jelgavas Kultūras nama izrādes. Izklausās vairāk pēc vecāku vēlmes, nevis bērna nepieciešamības. Savā bērnībā es netiku vests uz izrādēm tik bieži, lai varētu teikt, ka uz to neiešu, jo ir jau sen un vairākkārt redzētas. Var jau būt, ka tādēļ esmu izaudzis mazāk kulturāls vai mazāk intelektuāls, jo nepietiekami daudz skatījos bērnu izrādes...

pirms 6 mēnešiem, 2018.01.26 22:03

kkas nav riktīgi sabiedrībā

Dīvaini, ka komentē par to, ka nav jāapmeklē izrādes, un kā apmeklēt kožot lūpās. Jāmeklē risinājumi, kā samazināt cenas un pievilināt skatītājus ar pievilcīgu piedāvājumu. Mārketinga principi. Alunāna teātra izrādes nav nedz luksus, nedz ekstra. Tā ir kultūra bērnu audzināsanai un ikdienai.

pirms 6 mēnešiem, 2018.01.29 17:34

Pievieno komentāru