SOS- Pasāžā pazaudēta rotaļlieta - kaķēns!-12.01.17.

Lūdzu, lūdzu palīdzību, ceturtdien 12.01.17. esam bijuši Pasāžas Maximā, mazajam bērnam bija paņemta līdzi mantiņa- mazs pūkains kaķēns apt. 15 cm (sēdošs), gaiši brūns ar tumši brūnu purniņu un zaļu atlasa bantīti ap kaklu. Kamēr maksāju pie kases un mazais veda uz ratiņu novietni vispirms savus un tad brāļa bērnu iepirkumu ratiņus un, gaidot mani, dauzijās, kaķēns pazudis. Bērnu kases čeks plkst 17:05:05. Zvanīju uz Maximu, centās palīdzēt- nekā. Bet pie info galda kaķēnu neviens neatnesa.

Bērnam tā ir ļoti mīļa mantiņa. tā nav dārga vai ekskluzīvi skaista, vienkārši mīļa. Lūdzu, ja kāds ir atradis, sazinieties ar mani 25543543, jo mazais pārdzīvo un raud, ka viņa Minčuks pazudis.

Jā, mammas teiktais, ka mantas nav jāstiepj līdzi un viss jāliek somā - piepildās. Bet bērnam vienalga sāp sirsniņa par savas neuzmanības dēļ zaudēto mīļdraugu. Ļoti ceru uz izpratni un, ka Minčuks atradīsies!

SVA

Diezgan zemiski nozagt/pievākt bērnu mantiņu.

pirms 10 mēnešiem, 2017.01.19 07:56

daudz pienākumu

Mazais veda uz ratiņu novietni vispirms savus un tad brāļa (paša vai tavējā?) bērnu iepirkumu ratiņus. Nu tur nav brīnums, ka kaut kas pazūd. Varēji gan palīdzēt uzpasēt viņam to kaķēnu, nevis apkraut ar darbiem, ja reiz tik nozīmīga mantiņa. Nu jau PP ir vaļā, varat doties vēl pameklēt. Bet īstenībā jau bērnu saprotu.

pirms 10 mēnešiem, 2017.01.21 10:47

Mamma

Man 2 bērni, mazais aizveda savus ratiņus, tad pāris gadus vecāka brāļa iepirkumu ratiņus. Sešos gados tas ir adekvāts darbs, kamēr mamma skatās, vai kasē izsit pareizās cenas, samaksā, un sakrauj 3 pilnus iepirkumu maisus, un stiepj tos līdz autobusam. Un no bērnu 3. kases līdz novietnei ir pietiekami tuvu, tāpēc aizvedot ratus vēl palika laiks dauzīties, skraidīt, raustīt brāli un pazaudēt mantiņu, kamēr mamma pabeigs apgādāt ģimeni ar nedēļas pārtikas devu. Variants, ka bērni stāv ar tukšiem ratiņiem aiz kases pie staba un gaida, kamēr mamma samaksās- nestrādā, jo sākas sacensības ar ratiņiem, traucēšana gan mammai, gan citiem pircējiem, stumdot un grūžot tos ratiņus. Šādi, sistēma- izkrautjām, un kamēr maksāju, ratiņi tiek aizvesti, ir labākā prakse visām pusēm. Bet, kad pirkumu vairāk, vēl nepaspēju samaksāt un sapakoties pirms bērni jau atbrīvojušies. Man nav jāskaidro un jāatvainojas, es palūdzu palīdzību, jo tiešām, savākt bērnu mantiņu un zemiski, saviem bērniem vienmēr mācu nodot infocentrā, ja kāds pazaudējis kko un nelaimīgs meklē. Te vienkārši pievāca. Nopirku jau bērnam citu kaķīti, bet gaida vēl savu. Laba mācība (ceru), bet mani, ja godīgi, pārsteidz tas savācējs.

PP jau karmiski dabūja savu devu caur 50 kv.m. flīzēm.

pirms 10 mēnešiem, 2017.01.21 14:16

mammai

Citam zelts,citam štrunts.Varbūt izmeta miskastē.Varbūt kāds galīgi nabags tika pie kaķīša.Bet morāle ir tāda ka nav ko savas mīļmantiņas stiept ārpus mājas.Atnāksi mājās,tavs kaķītis būs vēl mīļāks!

pirms 10 mēnešiem, 2017.01.21 15:42

Mamma

Es nezinu, goda vārds, bet pirms ES sāku kādu mācīt, es uzdodu sev jautājumu- cik daudz es reāli zinu par šo situāciju un cilvēkiem, lai viņus mācītu? Un atbilde ir parasti- nevaru palīdzēt, nav, ko traucēt ar nevajadzīgiem padomiem. Iespējam kādam ir vērts par to aizdomāties.

Vecākajām brālim bija daži darbi jāpadara, mammai sav darbs jāpabeidz, mazajam bija paredzētas 2-3 stundas brīvgaitā un šādā situācija, lai bērns nesēž tukšām rokām uz beņķa 3 stundas, tiek atļauts paņemt un somā salikt ar ko spēlēsies. Un jā, papīra tur nav un zīmuļu nav un telefonu mamma nedod spēlēties. Un jā, nav kas to bērnu tās 2 stundas aktīvi pieskatīs. Mantiņas tika ņemtas līdzi un tiks. Neprasīju padomu - ko darīt, bet atgriezt vai palīdzēt atgriezt nozagto kaķēnu. Ja jau šajā laikā nav- tad arī nebūs. Jā, bērnam pateikts, ka paņēma, acīmredzot, kāds, kas ir vērīgāks un, kam vispār mantiņu varbūt nav. Bet visi šie komentāri ir tukša muldēšana - nevaru palīdzēt, turu muti ciet, nevis komentēju aiz nav ko darīt.

pirms 10 mēnešiem, 2017.01.22 04:17

Fanta

Nevis nozagto kaķēnu, bet pazaudēto. Katram gadās ko pazaudēt un ne tikai bērniem, bet tāpēc nevajag vainot citus, saucot par zagļiem un zemiskiem bezsiržiem.

pirms 10 mēnešiem, 2017.01.22 18:52

mammai

Nozagto? Kauns pašai nav? Ja sīkais pazaudēja,tad varbūt kāds arī atrada,bet pavisam noteikti-ne nozaga.

pirms 10 mēnešiem, 2017.01.23 09:15

-> Fantai un -> mammai

Pazaudētais un atrastais tiek nodots veikala darbiniekiem vai policijai. Pazaudētais, atrastais un pievāktais ir nozagts. Līdz Maximas un Pasāžas informācijas centriem no kasēm ir ļoti tuvu.

pirms 10 mēnešiem, 2017.01.23 10:38

110

Policijā interesējies? Varbūt tiešām kāds aiznesa uz policiju...

pirms 10 mēnešiem, 2017.01.23 22:11

Pievieno komentāru