Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

SS.COM ņirgāšanās

Kādu ilgāku laiku SS.COM neesmu sniedzis nevienu sludinājumu. Gribūtu tautai pajautāt, bezmaksas sludinājumi tur vēl pastāv? Mēģināju sadaļā MEKLĒ DARBU iesnigt bezmaksas sludinājumu, identisku tiem, ko kādreiz agrāk tiku sniedzis. Liels bija mans pārsteigums, kad man piedāvāja tikai divus variantus - neizcelttu un izceltu sludinājumu, taču abos gadījumos par maksu - 77 centi un 1 eiro 47 centi. Uspiedu uz neizcelto variantu. Man piedāvāja apmaksas variantus - apmaksāt no ss.com konta, no internetbankas vai dārgāko variantu ar īsziņu no telefona. SS.COM konta man nav, internetbanku pārāk plaši izmantot nevēlos. Izlēmu maksāt ar īsziņu no telefona, kaut arī tas bija gandrīz pusotrs eiro. Tā kā uz manas LMT kartes tādas summas nebija, jo nebiju ne ar ko tamlīdzīgu rēķinājies, aizgāju uz NARVESEN, kur par diviem eiro paņēmu papildināšanas karti. Papildināju savu LMT karti. Pirms tam biju lietojis bibliotlekas datoru, tagad jau nācās lietot internetu datorpreču veikalā. Iegaju savā profilā, lai varētu veikt samaksu par sludinājumu ar īsziņu. Mani sagaidīja kārtējais pārsteigums - nu jau man kā vienīgos apmaksas variantus piedāvāju tikai apmaksu caur internetbanku vai arī SS.COM kontu, kas praktiski nozīmē to pašu, jo to arī ir jāpapildina caur internetbanku. Nu neko, nācās maksāt caur internetbanku. Un kam sūdzēties? KAS TAS PAR BARDAKU?

jā,anonīm,katram sava sāpe,

šai lapā ir tāds kods aizpildāms,kā jūs domājat,kam tas radīts?

pirms 6 mēnešiem, 2019.02.01 16:16

opā

Bezmaksas sludinājumi pastāv, bez šaubām, tikai iekš tā esesa jāizveido savs konts, jāpiereģistrējas. Tas ir ieviests, lai iestādes varētu kontrolēt/ reaģēt/ apkopot datus, utt. Ja tam neesat ar mieru, jālīmē lapiņas uz kāpņutelpu durvīm. Ir 21. gadsimts tomēr.

pirms 6 mēnešiem, 2019.02.01 17:15

ANONĪMS tam OPĀ

Tu domā, ka maksas sludinājumus publicē bez reģistrācijas? Protams, ka es biju reģistrējies un izveidojis savu kontu.

pirms 6 mēnešiem, 2019.02.01 18:41

vēlreiz ANONĪMS

Runājot par 21. gadsimtu. Jā, ir 21. gadsimts, un 21. gadsimtā interneta nākotne ir TORs, DARK WEB un BITCOIN (vai kāda cita virtuālā valūta).Un tā tas ir pateicoties tam, ka ir visādas iestādes, organizācijas un valdības, kas cenšas kontrolēt katra sava pilsoņa (Latvijas gadījumā - arī nepilsoņa) ikvienu soli, viņi labrāt saliktu novērošanas kameras arī katrā guļamistabā. Ja kādu interesē un māk mazliet angļu valodā, tad var "jūtūbā" apskatīties video par to, kā mainīsies internets 21. gadsimtā - "How the mysterious dark net is going mainstream | Jamie Bartlett" . Šeit savukārt ir links uz TEDex saitu https://www.ted.com/talks/jamie_bartlett_how_the_mysterious_dark_net_is_going_mainstream/transcript?language=en

pirms 6 mēnešiem, 2019.02.02 12:08

@ ANONĪMS

Izskatās kāds pārēdies sarkanās tabletes.

pirms 6 mēnešiem, 2019.02.04 11:44

,,,

bet vajadzēja zilās.

pirms 6 mēnešiem, 2019.02.04 12:44

RRR

SS.COM ir privāts bizness. Attiecīgi viņi var rīkoties kā gribās. Ja tev nepatīk viņu serviss izmanto citas platformas.

pirms 5 mēnešiem, 2019.02.20 13:29

Pievieno komentāru